Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Avarinis durų atrakinimas: visų tipų durų, automobilių, seifų bei sudėtingų užraktų avarinis atrakinimas!

Pas mus avarinį durų atrakinimą atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų avarinio atrakinimo paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Žiūrėti video
Avarinis durų atrakinimas greitai ir operatyviai. Avarinis durų, seifų bei automobilių atrakinimas, spynų taisymas, montavimas ir keitimas. „SPYNŲ ATIDARYMAS“ viskas iš vienų rankų.

Avarinis durų atrakinimas greitai ir operatyviai!

Avarinis durų, seifų bei automobilių atrakinimas, spynų taisymas, montavimas ir keitimas – „SPYNŲ ATIDARYMAS“ viskas iš vienų rankų.

Paslaugas vykdome itin patogioje vietoje – V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius (vos keli šimtai metrų nuo Vilniaus miesto santuokų rūmų). Pas mus avarinis durų atrakinimas atliekamas visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Avarinis durų atrakinimas atliekamas visų tipų, skirtingų gamintojų spynoms.
 
„SPYNŲ ATIDARYMAS“ dirbtuvėse atliekamas:

 • Avarinis butų durų atrakinimas;
 • Avarinis biurų durų atrakinimas;
 • Avarinis seifų durų atrakinimas;
 • Avarinis pašto dėžučių atrakinimas;
 • Avarinis pakabinamų spynų atrakinimas;
 • Avarinis garažų durų atrakinimas;
 • Avarinis vartų atrakinimas;
 • Avarinis automobilių durų atrakinimas;
 • Avarinis durų atrakinimas su sudėtingais ir nestandartiniais užraktais.

 
Avarinis vidaus ir lauko durų atrakinimas:

 • Avarinis meninių durų atrakinimas;
 • Avarinis šarvuotų durų atrakinimas;
 • Avarinis metalinių durų atrakinimas;
 • Avarinis stiklinių durų atrakinimas;
 • Avarinis spec. paskirties durų su sudėtingais užraktais atrakinimas.

Užsitrenkė buto ar automobilio durys, o raktas liko viduje? Užsikirto spyna, pametėte raktus arba raktas nulūžo? Jeigu Jums reikalingas avarinis durų atrakinimas, kviečiame skambinti „SPYNŲ ATIDARYMAS“ meistrams: konsultuojame visais avarinio atrakinimo, spynų taisymo ir raktų gamybos klausimais, mob. +370 (655) 088 89.
 
„SPYNŲ ATIDARYMAS“ paslaugos:

 • Avarinis durų atrakinimas, kai nulūžo raktas;
 • Avarinis durų atrakinimas, kai raktas užstigo spynoje;
 • Avarinis durų atrakinimas, kai raktai pamesti;
 • Avarinis durų atrakinimas, kai neveikia durų spyna;
 • Avarinis durų atrakinimas, kai nesuveikia beraktė sistema;
 • Avarinis durų atrakinimas, kai negalite patekti į automobilį;
 • Avarinis durų atrakinimas, kai negalite atrakinti seifo.

 
Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SPYNŲ ATIDARYMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SPYNŲ ATIDARYMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų įmontavimo paslaugas.

Avarinis durų atrakinimas, kai nulūžo raktas, kai raktas užstigo spynoje, kai raktai pamesti, kai neveikia durų spyna: „SPYNŲ ATIDARYMAS“ viskas iš vienų rankų.

Avarinis durų atrakinimas, o kokia gi paslaugų kaina?

Avarinis durų atrakinimas, kiekvienoje situacijoje yra unikalus atvejis. Skiriasi durų spynų modeliai, jų mechanizmai ir saugumo lygis. Vienas duris atrakinti galime itin greitai, o kitų atrakinimas gali užtrukti iki kelių valandų.

Dėl šių priežasčių avarinio durų atrakinimo kainą galime paskaičiuoti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos avarinis durų atrakinimas, susisiekite su mumis telefonu +370 (655) 088 89, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą.

Avarinis durų atrakinimas, kiek užtrunka ir kaip greit atvykstate?
Jeigu tai yra standartinė spyna ir joje nėra esminių mechanizmų pažeidimų, avarinis durų atrakinimas gali užtrukti 20–30 minučių. Padidinto saugumo spynų su sudėtingais užraktais avarinis atrakinimas gali užtrukti ir ženkliai daugiau laiko. Nuo iškvietimo „SPYNŲ ATIDARYMAS“ spynų atrakinimo meistrai pas Jus atvyks per 20–40 minučių, priklausomai nuo paros meto, eismo sąlygų ir mūsų meistrų užimtumo. Reikalingas skubus avarinis durų atrakinimas? Kviečiame paskambinti mūsų meistrui jau dabar, tel. +370 (655) 088 89. Sulaukę iškvietimo dėl avarinio atrakinimo į jį reaguosime skubos tvarka ir pas Jus atvyksime, kaip galima greičiau.
 
Mobilus avarinis durų atrakinimas!
Mobilus avarinis durų atrakinimas: į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas durų spynų atrakinimo, remonto ir keitimo paslaugas. Atvykę į reikiamą vietą, galime sutaisyti, pakeisti ir atrakinti visų tipų durų spynas ir jų užraktus. Mūsų meistras atvyks į vietą su specializuota įranga, atrakins duris, jei spyna sugedusi, nustatys spynos gedimo priežastį ir, jei įmanoma, durų spyną suremontuos. Avarinis durų atrakinimas gali būti atliekamas bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dėl avarinio durų ir spynų atrakinimo galite į mus kreiptis bet kuriuo metu, dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis (dirbame ir švenčių dienomis).

Avarinis automobilių durų atrakinimas:
Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių. Avarinis automobilių durų atrakinimas gali būti atliekamas bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Į reikiamą vietą atvykstame su visa reikiama įranga, todėl galime atrakinti visų gamintojų automobilius ir kitas transporto priemones.
 

Avarinis durų, seifų bei automobilių atrakinimas, spynų taisymas, montavimas ir keitimas – „SPYNŲ ATIDARYMAS“ viskas iš vienų rankų.
Apie mus veiklos faktais:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).