Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Avarinis spynų atrakinimas: visų tipų durų, automobilių, seifų bei sudėtingų užraktų avarinis spynų atrakinimas!

Pas mus avarinį spynų atrakinimą atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų avarinio atrakinimo paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Avarinis spynų atrakinimas. Sudėtingų užraktų avarinis spynų atrakinimas, avarinis pakabinamų spynų atrakinimas - „SPYNŲ ATIDARYMAS“.

Avarinis spynų atrakinimas greitai ir operatyviai!

Avarinis durų, seifų bei automobilių spynų atrakinimas, spynų taisymas, montavimas ir keitimas – „SPYNŲ ATIDARYMAS“ viskas iš vienų rankų.

Paslaugas vykdome itin patogioje vietoje – V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius (vos keli šimtai metrų nuo Vilniaus miesto santuokų rūmų). Pas mus avarinis spynų atrakinimas atliekamas visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Avarinis spynų atrakinimas atliekamas visų tipų, skirtingų gamintojų spynoms.
 
„SPYNŲ ATIDARYMAS“ dirbtuvėse atliekamas:

 • Avarinis butų spynų atrakinimas;
 • Avarinis biurų spynų atrakinimas;
 • Avarinis seifų spynų atrakinimas;
 • Avarinis pašto dėžučių spynų atrakinimas;
 • Avarinis pakabinamų spynų atrakinimas;
 • Avarinis garažų spynų atrakinimas;
 • Avarinis vartų spynų atrakinimas;
 • Avarinis automobilių spynų atrakinimas;
 • Avarinis spynų atrakinimas su sudėtingais ir nestandartiniais užraktais.

 
Avarinis vidaus ir lauko durų spynų atrakinimas:

 • Avarinis meninių durų spynų atrakinimas;
 • Avarinis šarvuotų durų spynų atrakinimas;
 • Avarinis metalinių durų spynų atrakinimas;
 • Avarinis stiklinių durų spynų atrakinimas;
 • Avarinis spec. paskirties durų spynų su sudėtingais užraktais atrakinimas.

Užsitrenkė buto ar automobilio durys, o raktas liko viduje? Užsikirto spyna, pametėte raktus arba raktas nulūžo? Jeigu Jums reikalingas avarinis spynų atrakinimas, kviečiame skambinti „SPYNŲ ATIDARYMAS“ meistrams: konsultuojame visais avarinio atrakinimo, spynų taisymo ir raktų gamybos klausimais, mob. 8 655 088 89.
 
„SPYNŲ ATIDARYMAS“ paslaugos:

 • Avarinis spynų atrakinimas, kai nulūžo raktas;
 • Avarinis spynų atrakinimas, kai raktas užstigo spynoje;
 • Avarinis spynų atrakinimas, kai raktai pamesti;
 • Avarinis spynų atrakinimas, kai neveikia durų spyna;
 • Avarinis spynų atrakinimas, kai nesuveikia beraktė sistema;
 • Avarinis spynų atrakinimas, kai negalite patekti į automobilį;
 • Avarinis spynų atrakinimas, kai negalite atrakinti seifo.

 
Rekomenduojame nebandyti patiems laužti užstrigusių durų spynų, geriau kreipkitės į profesionalius „SPYNŲ ATIDARYMAS“ avarinio atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.
 
Taip pat taisome nusidėvėjusias durų spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. „SPYNŲ ATIDARYMAS“ dirbtuvėse taisome visų gamintojų spynas: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų spynų taisymą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Jeigu Jūsų durų spyna yra mechaniškai nusidėvėjusi ir neatitinka saugumo reikalavimų, mes siūlome platų įvairių gamintojų durų spynų pasirinkimą ir visas spynų įmontavimo paslaugas.

Avarinis spynų atrakinimas. Avarinis buto, biuro, seifo, pašto dėžučių spynų atrakinimas - „SPYNŲ ATIDARYMAS“.

Avarinis spynų atrakinimas, o kokia gi paslaugų kaina?

Avarinis spynų atrakinimas, kiekvienoje situacijoje yra unikalus atvejis. Skiriasi durų spynų modeliai, jų mechanizmai ir saugumo lygis. Vienas spynų atrakinti galime itin greitai, o kitų atrakinimas gali užtrukti iki kelių valandų.

Dėl šių priežasčių avarinio spynų atrakinimo kainą galime paskaičiuoti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos avarinis spynų atrakinimas, susisiekite su mumis telefonu 8 655 088 89, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą.

Avarinis spynų atrakinimas, kiek užtrunka ir kaip greit atvykstate?
Jeigu tai yra standartinė spyna ir joje nėra esminių mechanizmų pažeidimų, avarinis durų atrakinimas gali užtrukti 20–30 minučių. Padidinto saugumo spynų su sudėtingais užraktais avarinis atrakinimas gali užtrukti ir ženkliai daugiau laiko. Nuo iškvietimo „SPYNŲ ATIDARYMAS“ spynų atrakinimo meistrai pas Jus atvyks per 20–40 minučių, priklausomai nuo paros meto, eismo sąlygų ir mūsų meistrų užimtumo. Reikalingas skubus avarinis durų atrakinimas? Kviečiame paskambinti mūsų meistrui jau dabar, tel. 8 655 088 89. Sulaukę iškvietimo dėl avarinio atrakinimo į jį reaguosime skubos tvarka ir pas Jus atvyksime, kaip galima greičiau.

Mobilus avarinis spynų atrakinimas!
Mobilus avarinis spynų atrakinimas: į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas durų spynų atrakinimo, remonto ir keitimo paslaugas. Atvykę į reikiamą vietą, galime sutaisyti, pakeisti ir atrakinti visų tipų durų spynas ir jų užraktus. Mūsų meistras atvyks į vietą su specializuota įranga, atrakins duris, jei spyna sugedusi, nustatys spynos gedimo priežastį ir, jei įmanoma, durų spyną suremontuos. Avarinis spynų atrakinimas gali būti atliekamas bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dėl avarinio durų ir spynų atrakinimo galite į mus kreiptis bet kuriuo metu, dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis (dirbame ir švenčių dienomis).

Avarinis automobilių spynų atrakinimas:
Atlikdami avarinį spynų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių. Avarinis automobilių spynų atrakinimas gali būti atliekamas bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Į reikiamą vietą atvykstame su visa reikiama įranga, todėl galime atrakinti visų gamintojų automobilius ir kitas transporto priemones.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).