Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems Citroen automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

 • Pamestų Citroen raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną pagaminsime naują mechaninį raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį
 • Citroen atsarginių raktų gamyba - atliekame naujo rakto gamybą pasitelkę pažangią įrangą, pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą bei pultelio programavimą prie automobilio. Turime daug raktų ruošinių, todėl gamybos paslaugas suteikiame visiems rinkoje esantiems Citroen modeliams, tame tarpe – ir aukštesnės klasės DS automobiliams. Atsarginiai raktai pravers, jei pagrindinius naudojamus automobilio raktus pametėte arba šie sugedo. Pasirūpinkite jų gamyba ir savo komfortu!
 • Citroen rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas – paslauga, aktuali kiekvienam automobilio savininkui. Tik atlikus šią procedūrą, galėsite pilnai naudotis visomis rakto funkcijomis ir užvesti automobilį.
 • Raktų remontas - sėkmingai remontuojame rakto elektroninius komponentus, mechaninius pažeidimus. Galime padėti net tada, jeigu raktas dėl gedimo apskritai nustojo veikti.
 • Rakto korpuso keitimas - pakeitus susidėvėjusį rakto korpusą, džiaugsitės ne tik geresne estetika, bet ir papildoma rakto apsauga nuo žalingo išorės poveikio.
 • Citroen raktų baterijos keitimas - operatyviai pakeisime Citroen raktų elementus.
 • Avarinis atrakinimas - jeigu dėl rakto ar spynos gedimo negalite patekti į automobilį, kreipkitės į mus. Patyrę specialistai atvyks pas Jus ir sklandžiai atrakins automobilį bei pagamins naują Citroen raktą.
auto-raktai

Citroen raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Galime išskirti dviejų pobūdžių darbus, susijusius su Citroen automobiliais.

 

Visų pirma – kai gaminamas raktas su klonuojamu čipu (pultelis nėra programuojamas ir pririšamas tik imobiliaizeris), tai rakto gamyba truks tikrai nedaug ir pats procesas yra gana sklandus. Tačiau tam tikrų modelių raktų su čipu ir pulteliu pririšimas reikalauja ypatingo dėmesio. Tam reikia PIN kodo, kurį slepia automobilis, o tam, kad jį išgauti bei sužinoti, būtina naudoti specialią įrangą, kurią turime. Tam tikrais atvejais PIN kodą reikia užsakyti pagal VIN. Mes esame didelio automobilių spynų atrakinimo bei raktų asociacijų nariai, bendradarbiaujame su partneriais iš viso pasaulio bei gamintojų atstovais, todėl visus sprendimus turime ir galime įgyvendinti. PIN kodą Citroen rakto gamybai išgausime patys pasitelkiant specializuotą įrangą arba greitai užsakysime per atstovą Jums pateikus reikiamus duomenis.

auto-raktai

Citroen raktai su berakčiu užvedimu

Šiuolaikiniuose Citroen rakteliuose taip pat gali būti integruota nuotolinio valdymo funkcija, leidžianti Keyless-entry - įsėsti automobilį be pultelio paspaudimo, paleisti variklį nuotoliniu būdu ir atlikti kitas nuotolinio valdymo funkcijas. Norint priprogramuoti naują raktą turintį šias funkcijas reikia turėti specifinį raktą ir laikytis speciolios programavimo procedurūos pasitelkus kompiuterinę įrangą.

Greita Citroen raktų gamyba Vilniuje

Vietoje turime visus raktelius bei įrangą, kurios reikia raktų programavimui, gamybai ir pririšimui. Jeigu reikia avariniu būdu atrakinti Citroen automobilį, taip pat atvykstame į vietą bei atliekame reikalingas užduotis.

Dirbame su C3, C4, C5, C6, Berlingo ir net klasikiniais XM, daug kam pažįstamais Xsara, Xantia ir kitais modeliais. Kreipkitės jau dabar, o pagamintą raktelį gaukite dar tą pačią dieną, dažniausiai – vos per vieną valandą!

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Pažangiausios technologijos Baltijos šalyse – Citroen raktai gaminami, remontuojami, pririšami prie imobilaizerio naudojant modernias technologijas. Didžiuojamės, kad mūsų dirbtuvėse naudojama technika yra viena geriausių ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse!
 • Patirtis, kuri suteikia kokybę – mūsų komandoje dirba specialistai, sukaupę išties nemažai patirties. Kai kurių jų darbo stažas siekia net 30 metų, todėl drąsiai galime pasakyti, kad darbų kokybę užtikrina ne tik nauja technika, bet ir ilgametės žinios.
 • Pagalba kiekvienam – turime itin daug raktų ruošinių, todėl gaminame raktus, pritaikome remontą ir kitas paslaugas praktiškai visų markių ir modelių automobiliams.
 • Žemos kainos – Citroen rakto gamybos kaina pas mus – itin draugiška Jūsų piniginei. Siekiame, kad kainos ir kokybės santykis atitiktų lūkesčius!
 • Nuolatinis tobulėjimas – nors esame savo srities profesionalai, ir toliau siekiame gilinti savo žinias ir įgūdžius, kad galėtume aptarnauti kiekvieną klientą.
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai, dalyvaujame tarptautinėse konferencijose ir parodose.
auto-raktai

Kitų markių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).