Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Citroen raktų gamyba Vilniuje

 

Domina Citroen raktų gamyba, o gal kitos paslaugos – Citroen rakto pririšimas prie imobilaizerio, pultelio programavimas, remontas?

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame plačiau susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

Užsakymus atliekame pasitelkę profesionalumą, gilias praktines žinias ir pažangią techniką, todėl darbų rezultatai visada džiugina.

 • Citroen raktų gamyba atliekame pasitelkę pažangią įrangą, pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą. Turime daug raktų ruošinių, todėl gamybos paslaugas suteikiame visiems rinkoje esantiems Citroen modeliams, tame tarpe – ir aukštesnės klasės DS automobiliams.
 • Atsarginiai Citroen raktai - atsarginiai raktai pravers, jei pagrindinius naudojamus automobilio raktus pametėte arba šie sugedo. Pasirūpinkite jų gamyba ir savo komfortu!
 • Citroen rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas – paslauga, aktuali kiekvienam automobilio savininkui. Tik atlikus šią procedūrą, galėsite pilnai naudotis visomis rakto funkcijomis ir užvesti automobilį.
 • Raktų remontas - sėkmingai remontuojame rakto elektroninius komponentus, mechaninius pažeidimus. Galime padėti net tada, jeigu raktas dėl gedimo apskritai nustojo veikti.
 • Rakto korpuso keitimas - pakeitus susidėvėjusį rakto korpusą, džiaugsitės ne tik geresne estetika, bet ir papildoma rakto apsauga nuo žalingo išorės poveikio.
 • Avarinis atrakinimas - jeigu dėl rakto ar spynos gedimo negalite patekti į automobilį, kreipkitės į mus. Patyrę specialistai atvyks pas Jus ir sklandžiai atrakins automobilį bei pagamins naują Citroen raktą.
raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Pažangiausios technologijos Baltijos šalyse – Citroen raktai gaminami, remontuojami, pririšami prie imobilaizerio naudojant modernias technologijas. Didžiuojamės, kad mūsų dirbtuvėse naudojama technika yra viena geriausių ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse!
 • Patirtis, kuri suteikia kokybę – mūsų komandoje dirba specialistai, sukaupę išties nemažai patirties. Kai kurių jų darbo stažas siekia net 30 metų, todėl drąsiai galime pasakyti, kad darbų kokybę užtikrina ne tik nauja technika, bet ir ilgametės žinios.
 • Pagalba kiekvienam – turime itin daug raktų ruošinių, todėl gaminame raktus, pritaikome remontą ir kitas paslaugas praktiškai visų markių ir modelių automobiliams.
 • Žemos kainos – Citroen rakto gamybos kaina pas mus – itin draugiška Jūsų piniginei. Siekiame, kad kainos ir kokybės santykis atitiktų lūkesčius!
 • Nuolatinis tobulėjimas – nors esame savo srities profesionalai, ir toliau siekiame gilinti savo žinias ir įgūdžius, kad galėtume aptarnauti kiekvieną klientą.
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai, dalyvaujame tarptautinėse konferencijose ir parodose.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).