Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems audi automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

 • Pamestų Ford raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną pagaminsime naują mechaninį raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Mūsų dirbtuvėse rakto gamyba atliekama naudojant tikslias, modernias technologijas, kokybiškas detales.
 • Ford atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą bei pultelio programavimas prie automobilio. Pasirūpinti papildomu raktu apsimoka: tai padės išvengti nemalonios situacijos, jei vienintelis turimas Ford raktas bus pamestas ar suges.
 • Ford rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (Ford raktų programavimas) pas mus atliekamas greitai, kokybiškai ir už gerą kainą. Tik pririšus raktą/čipą ir pultelį, bus galima pilnai naudotis rakto ir pultelio funkcijomis. Tuo tarpu nepririštas raktas neveiks, juo užkurti automobilio nepavyks.
 • Raktų remontas - atliekame remontą ir pašaliname smulkius bei stambius gedimus, pažeidimus, kad raktu galėtumėte naudotis be kliūčių.
 • Raktų korpusų keitimas - rakto korpusą pakeisti verta dėl geresnės estetikos ir papildomos apsaugos rakto ir pultelio mechanizmui.
 • Avarinis atrakinimas - avariniu būdu atrakiname automobilį, nepažeidžiant spynos. Taip pat pagaminame naują, puikiai veikiantį Ford raktą.
raktu-logo

Ford raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Ford gamina tikrai daug automobilių ir turi ilgą bei įdomią istoriją, per kurią paruošė daugybę automobilių. Labai svarbu paminėti, kad yra europiniai bei JAV, Kanados rinkai skirti Ford automobiliai, kurie labai skiriasi, tačiau abu šie tipai dažnas svečias Lietuvos keliuose. Kadangi gaminami pagal skirtingus parametrus, nenuostabu, kad įvairūs  Ford modeliai turi unikalią užrakinimo bei užvedimo sistemą.

raktai-automobiliams-logo

Didelė Ford modelių įvairovė

Pavyzdžiui, automobilis iš JAV (Mustang, Edge, F150, Fusion) gali naudoti 315 MHz dažnio koduotę, o automobilis kuris iš pat pradžių buvo skirtas Lietuvos bei Europos rinkai, tikėtina naudos 433,92 MHz dažnį. Tačiau, yra nemažai išimčių ir galima nesunkiai rasti Ford raktą naudojantį 868 MHz arba 902 MHz dažnį. Visa tai priklauso nuo modelio ir modifikacijos. Mūsų komanda turi žinias, įrankius bei metodiką, pagal kurią greitai identifikuoja raktų pririšimo galimybes bei randa sprendimus.

 

Daug kas priklauso ir nuo automobilio komplektacijos bei savybių. Pavyzdžiui, pultelis gali turėti nuotolinio užvedimo, nuotolinio bagažinės atidarymo funkcijas ir ne tik. Labai svarbu, kad profesionalai viską įvertintų bei pagal tai atliktų programavimą. Netinkamai atlikto darbo rezultatas – neveikiantys mygtukai, nefunkcionuojanti beraktė sistema arba prastai veikiantis pultelis. „Spynų Atidarymas“ komanda užtikrina gerus ir greitus rezultatus.

auto-raktu-logo

Greita Ford raktų gamyba Vilniuje

Galite mums atvežti savo raktelį ar pultelį bei bloką arba mes galime panaudoti savo turimą įrangą bei pagaminti raktą pagal automobilį.

 

Pažįstame ir dirbame su: Mondeo/Fusion, Focus, Transit, Galaxy, S-Max, C-Max, Edge, Explorer, Fiesta, Kuga ir kitais populiariais arba iš JAV ar Kanados parvykstančiais modeliais.

 

Jau dabar susisiekite nurodytais kontaktais, o mes pateiksime patrauklų pasiūlymą. Didžiąją dalį darbų galėsime atlikti vos per vieną valandą. Visus darbus atliekame pasitelkus profesionalią diagnostiką ir aukščiausios klasės raktų gamybos stakles.

raktu-logo

Kodėl mes?

 

 • Žinios ir patirtis – mūsų dirbtuvėje Jus išklausys, raktą pagamins ir kitas technines problemas išspręs net 30 metų patirtį turinti profesionalų komanda.
 • Moderni technika – raktų gamybos, remonto ir visus kitus darbus atliekame pasitelkę inovatyvią techniką, kuri laikoma viena pažangiausių Baltijos šalyse. Tai mums leidžia pasiekti maksimalų efektyvumą ir visus užsakymus atlikti nepriekaištingai!
 • Nestandartiniai sprendimai – suprantame, kad klientų poreikiai gali būti labai skirtingi, todėl į kiekvieną situaciją žiūrime individualiai. Pritaikysime sprendimus, kurie tiks išskirtinai Jums!
 • Patrauklios kainos – siekiame kiekvienam klientui suteikti draugišką ir greitą aptarnavimą, pradžiuginti aukščiausio lygio darbų kokybe. Norime, kad šios paslaugos būti lengvai prieinamos, todėl čia Jūsų laukia išties gera Ford rakto gamybos kaina!
 • Raktų gamyba visų poreikiams – Ford raktų gamybą galime atlikti ne tik vietinei rinkai išleistiems automobiliams, bet ir atgabentiems iš už Atlanto, turinčioms kitokį pultelio dažnį. Taip pat, siūlome aukštesnės klasės Lincoln raktų gamyba.
raktu-logo

Kitų markių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).