Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Ford raktų gamyba Vilniuje

 

Ford raktų gamyba, remontas, rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (Ford raktų programavimas) ir dar daugiau.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Mūsų tikslas – itin kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą.

 • Ford raktų gamyba mūsų dirbtuvėse atliekama naudojant tikslias, modernias technologijas, kokybiškas detales.
 • Atsarginiai Ford raktai - pasirūpinti papildomu raktu apsimoka: tai padės išvengti nemalonios situacijos, jei vienintelis turimas Ford raktas bus pamestas ar suges.
 • Ford rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (Ford raktų programavimas) pas mus atliekamas greitai, kokybiškai ir už gerą kainą. Tik pririšus raktą/čipą ir pultelį, bus galima pilnai naudotis rakto ir pultelio funkcijomis. Tuo tarpu nepririštas raktas neveiks, juo užkurti automobilio nepavyks.
 • Raktų remontas - atliekame remontą ir pašaliname smulkius bei stambius gedimus, pažeidimus, kad raktu galėtumėte naudotis be kliūčių.
 • Raktų korpusų keitimas - ford rakto korpusą pakeisti verta dėl geresnės estetikos ir papildomos apsaugos rakto ir pultelio mechanizmui.
 • Avarinis atrakinimas - avariniu būdu atrakiname automobilį, nepažeidžiant spynos. Taip pat pagaminame naują, puikiai veikiantį Ford raktą.
raktu-logo

Kodėl mes?

 

 • Žinios ir patirtis – mūsų dirbtuvėje Jus išklausys, raktą pagamins ir kitas technines problemas išspręs net 30 metų patirtį turinti profesionalų komanda.
 • Moderni technika – raktų gamybos, remonto ir visus kitus darbus atliekame pasitelkę inovatyvią techniką, kuri laikoma viena pažangiausių Baltijos šalyse. Tai mums leidžia pasiekti maksimalų efektyvumą ir visus užsakymus atlikti nepriekaištingai!
 • Nestandartiniai sprendimai – suprantame, kad klientų poreikiai gali būti labai skirtingi, todėl į kiekvieną situaciją žiūrime individualiai. Pritaikysime sprendimus, kurie tiks išskirtinai Jums!
 • Patrauklios kainos – siekiame kiekvienam klientui suteikti draugišką ir greitą aptarnavimą, pradžiuginti aukščiausio lygio darbų kokybe. Norime, kad šios paslaugos būti lengvai prieinamos, todėl čia Jūsų laukia išties gera Ford rakto gamybos kaina!
 • Raktų gamyba visų poreikiams – Ford raktų gamybą galime atlikti ne tik vietinei rinkai išleistiems automobiliams, bet ir atgabentiems iš už Atlanto, turinčioms kitokį pultelio dažnį. Taip pat, siūlome aukštesnės klasės Lincoln raktų gamyba.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).