Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Honda raktų gamyba Vilniuje

 

Jeigu Jus domina patikima Honda raktų gamyba už prieinamą kainą, šią ir kitas paslaugas rasite „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse. Čia taip pat atliekamas Honda raktų programavimas, remontas, raktų korpuso keitimas ir dar daugiau.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Honda raktų gamyba - honda raktai pas mus gaminami tiksliai ir greitai. Galime pagaminti raktus ne tik įvairiausių metų automobilių modeliams, bet taip pat ir kitai Honda gaminamai technikai (pavyzdžiui, Honda motociklams), nepriklausomai nuo to, ši technika turi imobilaizerio sistemą ar ne.
  • Atsarginiai Honda raktai - kiekvienas automobilio savininkas turėtų pasirūpinti papildomu Honda raktu: kad į transporto priemonę galėtumėte patekti net jei pagrindinis naudojamas raktas suges, bus pažeistas ar pamestas.
  • Honda rakto pririšimas prie imobilaizerio (dar žinomas kaip Honda raktų programavimas) yra būtinas, jeigu norite savo raktu ir pulteliu naudotis nevaržomai. Raktas, nepririštas prie imobilaizerio, automobilio neužves, todėl ši paslauga aktuali praktiškai visiems vairuotojams. Greitai ir nebrangiai pririšame raktą prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuojame.
  • Raktų remontas - taisome smulkius ir sudėtingus gedimus rakto plokštėje (mikroschemoje), atnaujiname pažeistą raktą. Galime suteikti pagalbą net tokiu atveju, jeigu raktas dėl gedimų visai nebeveikia.
  • Raktų korpusų keitimas - pakeitus seną, susidėvėjusį rakto korpusą, šis atrodys estetiškiau ir suteiks patikimą apsaugą raktui nuo smūgių, pažeidimų iš išorės.
  • Avarinis atrakinimas - užstrigusi spyna, sugedęs automobilio raktas „Spynų Atidarymas“ meistrams – ne bėda. Atvyksime pas jus ir atidarysime automobilį nepažeidžiant spynos!
raktu-logo

Kodėl mes?

Kad ir kokie būtų Jūsų pageidavimai, užtikriname, kad suteiksime aukštos kokybės paslaugas. Užsakymus atliekame pasitelkę ilgametę patirtį ir pažangiausias technologijas Baltijos šalyse: kad darbai vyktų dar efektyviau.

  • Ilgametė patirtis – didžiuojamės, kad klientus aptarnaujame jau 30 metų. Mūsų komandoje dirba savo srities profesionalai, kurių patirtis ir įgūdžiai išties įspūdingi.
  • Dėmesys klientams – pagrindinis mūsų komandos tikslas – su kaupu įgyvendinti Jūsų lūkesčius. Todėl visada esame lankstūs, įsiklausome į kiekvieno kliento problemas ir pasiūlome individualius sprendimus.
  • Geros kainos – Honda raktų gamybos, remonto, programavimo kainos pas mus itin palankios!
  • Tarptautinis pripažinimas – esame vertinami tarptautiniu lygiu, nuolat dalyvaujame įvairiose parodose, dalinamės patirtimi su kitais raktų gamybos profesionalais. Taip pat esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).