Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius. Dirbame 24/7.

 • Pamestų Honda raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną, ar kodą pagaminsime naują raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Galime pagaminti raktus ne tik įvairiausių metų automobilių modeliams, bet taip pat ir kitai Honda gaminamai technikai (pavyzdžiui, Honda motociklams), nepriklausomai nuo to, ši technika turi imobilaizerio sistemą ar ne. Honda raktai pas mus gaminami tiksliai ir greitai!
 • Honda atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą, spyną ar kodą, bei pultelio programavimas prie automobilio. Kiekvienas automobilio savininkas turėtų pasirūpinti papildomu Honda raktu: kad į transporto priemonę galėtumėte patekti net jei pagrindinis naudojamas raktas suges, bus pažeistas ar pamestas.
 • Honda rakto pririšimas prie imobilaizerio (dar žinomas kaip Honda raktų programavimas) yra būtinas, jeigu norite savo raktu ir pulteliu naudotis nevaržomai. Raktas, nepririštas prie imobilaizerio, automobilio neužves, todėl ši paslauga aktuali praktiškai visiems vairuotojams. Greitai ir nebrangiai pririšame raktą prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuojame.
 • Raktų remontas - taisome smulkius ir sudėtingus gedimus rakto plokštėje (mikroschemoje), atnaujiname pažeistą raktą. Galime suteikti pagalbą net tokiu atveju, jeigu raktas dėl gedimų visai nebeveikia.
 • Raktų korpusų keitimas - pakeitus seną, susidėvėjusį rakto korpusą, šis atrodys estetiškiau ir suteiks patikimą apsaugą raktui nuo smūgių, pažeidimų iš išorės.
 • Raktų baterijų keitimas - greitai pakeisime visų modelių elementus 
 • Avarinis atrakinimas - užstrigusi spyna, sugedęs automobilio raktas „Spynų Atidarymas“ meistrams – ne bėda. Atvyksime pas jus ir atidarysime automobilį nepažeidžiant spynos!
 
auto-raktai-logo

Honda raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Honda raktų programavimas ir/ar pultelių gamyba apima daugybę techninių procesų ir niuansų. Specialistai turi turėti omenyje, kad, priklausomai nuo komplektacijos, Honda raktai gali turėti skirtingą mygtukų kiekį. Papildomi mygtukai, ypač automobiliuose iš JAV, gali būti skirti nuotoliniam užvedimui, bagažinės atidarymui ir panašioms užduotims. Net ir turint naują raktelį, jį reikia užprogramuoti automobilio imobilizatoriaus sistemoje, užtikrinant, kad pavyktų transporto priemonės atrakinimas bei užvedimas

 

Kai kalbama apie įjungimo be raktelio ir Keyless-Go sistemas, Honda naudoja pažangią technologiją su užkoduotomis atsakiklio (čipo/imobilaizerio) mikroschemomis raktelyje. Jos palaiko ryšį su transporto priemonės imobilizatoriaus sistema, todėl automobilis užvedamas tik gavus tinkamą signalą. Honda raktams programuoti reikia specialios įrangos ir žinių apie unikalias technines Honda sistemų savybes ir ne tik.

raktu-logo

Dirbame su įvairiais Honda modeliais

Mūsų paslaugos pravers įvairiems Europoje populiariems Honda modeliams, įskaitant: Civic, CR-V, Jazz, HR-V ir kitus. Dirbame ir su iš JAV ar Kanados parplaukusiais automobiliais. Papildomai reikėtų paminėti, kad „Spynų atidarymas“ komanda gali atlikti ne tik Honda automobilių, bet ir motociklų bei prestižinės, JAV rinkai skirtos, Honda giminingai Acura raktų gamybą.

 

Pultelio programavimo ir rakto gamybos procesas gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo konkretaus automobilio modelio ir jo savybių. Mes turime pultelių bei raktelių savo dirbtuvėse, tačiau galime dirbti ir su jūsų atneštais rakteliais. Taip pat gali būti aktualu žinoti, kad padedame su avariniu atrakinimu.

Profesionali ir saugi Honda raktų gamyba Vilniuje

Vilniuje įsikūrusiose „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse teikiamos profesionalios, greitos ir saugios Honda raktų ir pultelių gamybos bei programavimo paslaugos. Didžioji dalis užduočių atliekama per, maždaug 30 minučių, todėl užtikriname, kad be jokio vargo galėsite grįžti į kelią.

 

Paslaugų kainos nustatomos individualiai, atsižvelgiant į jūsų automobilio modelį ir komplektaciją (nuo to priklauso sudėtingumas).

raktu-logo

Kodėl mes?

Kad ir kokie būtų Jūsų pageidavimai, užtikriname, kad suteiksime aukštos kokybės paslaugas. Užsakymus atliekame pasitelkę ilgametę patirtį ir pažangiausias technologijas Baltijos šalyse: kad darbai vyktų dar efektyviau.

 • Ilgametė patirtis – didžiuojamės, kad klientus aptarnaujame jau 30 metų. Mūsų komandoje dirba savo srities profesionalai, kurių patirtis ir įgūdžiai išties įspūdingi.
 • Dėmesys klientams – pagrindinis mūsų komandos tikslas – su kaupu įgyvendinti Jūsų lūkesčius. Todėl visada esame lankstūs, įsiklausome į kiekvieno kliento problemas ir pasiūlome individualius sprendimus.
 • Geros kainos – Honda raktų gamybos, remonto, programavimo kainos pas mus itin palankios!
 • Tarptautinis pripažinimas – esame vertinami tarptautiniu lygiu, nuolat dalyvaujame įvairiose parodose, dalinamės patirtimi su kitais raktų gamybos profesionalais. Taip pat esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai.
 

Kitų markių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).