Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems Hyundai automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

 • Pamestų Hyundai raktų gamyba  - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną pagaminsime naują mechaninį raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Rakto gamyba atliekama pasitelkus ilgametę patirtį, pažangią techniką ir sertifikuotas, itin kokybiškas detales.
 • Hyundai atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą bei pultelio programavimas prie automobilio. Atsarginiai raktai būtini kiekvienam automobilio savininkui: tai padės išvengti nepatogumų pametus pagrindinį turimą raktą. Kreipkitės – papildomą raktą pagaminsime greitai ir už žemą kainą.
 • Hyundai rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas mūsų dirbtuvėse atliekamas kokybiškai ir nebrangiai. Imobilaizeris yra sistema, kurią rasite beveik visuose naujesniuose automobiliuose. Pririšus raktą/čipą ir pultelį, automobilį galima bus juo užvesti bei naudotis pultelio funkcijomis, o nepririštas raktas su automobiliu neveiks.
 • Raktų remontas - bėgant laikui net geriausi Hyundai raktai dėvisi: sugenda elektroniniai komponentai, rakto valdymą apsunkina mechaniniai pažeidimai ir kt. Greitai suremontuosime Jūsų automobilio raktus ir jie tarnaus ilgai bei kokybiškai!
 • Raktų korpusų keitimas - senąjį pultelio korpusą pakeisti nauju pas mus apsimoka. Tai ne tik pagerins rakto išvaizdą, bet ir suteiks daugiau atsparumo, ilgaamžiškumo.
 • Raktų baterijų keitimas - skubus visų Hyundai raktų pultelių elementų keitimas.
 • Avarinis atrakinimas - Jeigu dėl užsikirtusios spynos, sugedusių raktų ar kitų priežasčių negalite atrakinti automobilio, „Spynų Atidarymas“ specialistai jį atidarys nesugadinant spynos mechanizmo. Jūsų patogumui, pagaminsime naują raktą!
auto-raktu-logo

Hyundai raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Hyundai – sparčiai Lietuvoje populiarėjantis gamintojas. Itin savo gaminių kokybę pakėlęs bei puikų kainos ir kokybės santykį siūlantis gamintojas pritraukia vis daugiau vairuotojų. Nemažai Hyundai įsigyjami ir iš JAV ar Kanados. Būtent dėl to vis dažniau reikalingas ir raktelių pririšimas, programavimas ar gamyba.

 

Hyundai raktai pasižymi tam tikromis išskirtinėmis savybėmis. Mūsų specializuota įranga, sukurta specialiai darbui su šios markės automobiliais, leidžia iš dalies Hyundai automobilių VIN (transporto priemonės identifikavimo numerio) išgauti specialų PIN kodą. Pastarasis atlieka svarbų vaidmenį programuojant daugelio Hyundai automobilių raktus. Tuo tarpu, mechaninis rakto kodas (geležtei) leidžia pagaminti naują užvedimo raktelį neišimant ir fiziškai nenuskaitant automobilio spynelės naudojant specializuotus įrankius. Tai supaprastina procesą, jeigu reikia naujo raktelio, o seni – pažeisti, pamesti ar pavogti.

auto-raktu-logo

Unikali Hyundai raktų technologija

Naujesni Hyundai raktai turi dar vieną unikalų aspektą. Skirtingai nuo daugelio kitų markių, tas pats modelis gali turėti skirtingus raktus su skirtingais detalės numeriais. Todėl konkrečiam automobilio modeliui skirtas raktas gali būti netinkamas programuoti, jei nesutampa dalies numeris. Vienam modeliui gali būti naudojami keli raktai su skirtingomis detalėmis, o vienintelis skiriamasis požymis gali būti šiek tiek kitoks lipdukas (jei jis nepažeistas). Tik profesionalai gali tinkamai atlikti šį darbą bei rasti sprendimus.

auto-rakto-logo

Profesionali Hyundai raktų gamyba Vilniuje

Galite mums atvežti automobilį arba savo komponentus ir mes rasime sprendimą.

 

Dirbame ne tik su populiariausiais Hyundai modeliais: IONIQ, Kona, Santa Fe, Tucson, i30, i10, bet  ir daugybe kitų, kurie gali būti net pargabenti iš JAV ar Kanados.

 

Vietoje turime įrangą, techniką bei reikmenis, kurie padės daugumą užduočių atlikti vos per vieną ar kelias valandas.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Galimybė itin greitai pagaminti raktus – dalis Hyundai raktų čipų gali būti nukopijuoti specialia įranga. Tai vienas iš greičiausių naujo čipinio rakto gamybos metodų. Ar rakto čipas kopijuojasi, galite visiškai nemokamai patikrinti mūsų dirbtuvėse
 • Dėmesys klientų poreikiams – mūsų paslaugomis patenkinti klientai yra didžiausias komandos prioritetas. Rūpinamės klientų poreikiais, atsižvelgiame į komentarus ir nuolat tobulėjame!
 • Išskirtiniai pasiūlymai – į kiekvieną situaciją žiūrime individualiai, todėl galime pasiūlyti kiekvienam tinkamiausią sprendimą pagal poreikius ir biudžetą.
 • Geros kainos ir aukšta kokybė – Hyundai raktų gamybos kaina dirbtuvėse yra draugiška kišenei. Nepaisant to, galutiniai rezultatai mūsų klientų niekada nenuvilia!
 • Puiki tarptautinė reputacija – jau ne vienerius metus esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, sėkmingai dalyvaujame tarptautinėse parodose ir visada sulaukiame aukštų įvertinimų.

Kitų markių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).