Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems KIA automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

 • Pamestų KIA raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną pagaminsime naują mechaninį raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį.
 • KIA atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą bei pultelio programavimas prie automobilio. Nemažai KIA modelių raktų čipų gali būti nuklonuoti pasitelkus specialią įrangą. Net jeigu Jūsų rakte esančio čipo nukopijuoti nepavyks, raktą galime priprogramuoti panaudoję tinkamą diagnostiką. KIA raktai mūsų dirbtuvėje dažnai pagaminami ypač greitai (iki 1 valandos). Atsarginiai raktai būtini kiekvienam automobilio savininkui: jie pasitarnaus, jei pagrindinis raktas suges ar bus pamestas. KIA raktų gamybos kaina pas mus viena žemiausių rinkoje!
 • KIA rakto/čipo ir pultelio pririšimas prie imobilaizerio (dar žinomas kaip KIA raktų programavimas) – paslauga, aktuali visiems KIA automobilių savininkams, kurie nori turėti pilnai veikiantį raktą – nepririštas raktas negalės užvesti automobilio. Pririšame raktą prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuojame.
 • Raktų remontas - taisome smulkius ir sudėtingus gedimus rakto plokštėje (mikroschemoje), atnaujiname susidėvėjusį raktą ir pasirūpiname, kad jis vėl tarnautų kaip naujas.
 • Raktų korpusų keitimas - seną KIA rakto korpusą pakeisti verta dėl dviejų priežasčių: raktai atrodys solidžiai ir bus papildomai apsaugoti nuo aplinkos poveikio.
 • Raktų baterijų keitimas - minučių bėgyje pakeičiame visų KIA modelių raktų elementus.
 • Avarinis atrakinimas - užsikirtusi spyna, pamesti raktai ar kiti nesklandumai neleidžia patekti į automobilį? Tai išspręs „Spynų Atidarymas“ meistrai. Greitai, sklandžiai atrakinsime automobilį ir pagaminsime naują KIA raktą.

Kia raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Kia – glaudžiai su Hyundai susijęs automobilių gamintojas, kuris nors ir skaitomas dukterine kompanija, iš tiesų daug ką daro autonomiškai bei kuria išskirtinius automobilius. Visgi, dirbant su šiais automobiliais tenka rasti ir panašumų. Kalbant apie užvedimo sistemas ir raktelių programavimą, galima pastebėti tai, kad iš išvaizdos vienodai atrodantys raktai gali savyje talpinti visiškai kitokius komponentus ir skirtingą informaciją. Tai reiškia, kad net vienodo modelio ir tų pačių metų pvz., Sportage visureigiai gali turėti visiškai skirtingą rakto sistemą. Dėl to būtina patikrinti, koks raktas tinka kokiam automobiliui ir individualiai atlikti pririšimą. Negalima tiesiog paimti bet kokį raktą, kadangi tada darbas bus bevaisis.

auto-raktai

Specializuota technika ir profesionalų indėlis

Kaip ir su kitomis markėmis, taip ir su Kia automobiliais, rakto pririšimas daromas su specializuota technine bei programine įranga. Speciali programa sugeneruoja kodus ir leidžia pririšti raktą prie automobilio valdymo bloko (ECU). Dirbame ir su avariniu atrakinimu arba situacijomis, kai rakteliai buvo pavogti ar pamesti. Galime atlikti dalį mechaninio rakto gamybos darbų. Tam tereikia žinoti Kia VIN numerį, o su tinkama diagnostikos įranga sugeneruosime ir rasime specialius kodus bei pagaminsime reikalingą raktą.

 

Kadangi vis daugiau naujų Kia automobilių turi ir berakčio atrakinimo ir užvedimo sistemas, profesionalai turi atlikti įvairius žingsnius bei veiksmus, kad tinkamai pririštų raktelį prie automobilio kompiuterio.

auto-raktu-logo

Greita Kia raktų gamyba Vilniuje

„Spynų Atidarymas“ komanda vos per valandos ar kelių valandų bėgį atliks reikiamus darbus bei pagamins raktelį, pririš jį arba atrakins automobilį.

 

Dirbame su populiariausiais Kia modeliais: Sportage, Rio, Picanto, Sorento, Stinger, Ceed ir visais kitais.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Puikūs klientų įvertinimai – aukštą mūsų teikiamų paslaugų kokybę įrodo platus klientų ratas ir geriausi atsiliepimai. Tai mus skatina nuolat tobulėti!
 • Inovacijos – „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse naudojamos pažangios technologijos, vienos geriausių Baltijos šalyse.
 • Ilgametė patirtis – mūsų komandą sudaro patyrę savo srities ekspertai: dirbame beveik 30 metų!
 • Platus pasirinkimas – turime itin daug KIA raktų ruošinių, todėl suteikiame pagalbą įvairių modelių automobiliams.
 • Rūpestis klientų poreikiams – Jūsų poreikiai yra mūsų prioritetas. Todėl visada stengiamės pasiūlyti individualias paslaugas, pagal kliento galimybes ir poreikius.
 • Paslaugos, prieinamos kiekvienam – KIA raktų programavimas, gamyba ir kitos paslaugos mūsų dirbtuvėse visada patrauklia kaina: klientus džiugina puikus kainos ir kokybės santykis!
 • Vertinami tarptautiniu mastu – didžiuojamės, kad esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, dalyvaujame tarptautinėse parodose ir visada liekame pastebėti.

Kitų automobilių gamintojų raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).