Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

KIA raktų gamyba Vilniuje

 

Domina profesionali KIA raktų gamyba, pultelio programavimas, KIA rakto pririšimas prie imobilaizerio? Šios ir visos kitos svarbios paslaugos vienoje vietoje – „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame apie mūsų teikiamas paslaugas sužinoti daugiau:

Jūsų laukia aukščiausios kokybės, tačiau kiekvienam prieinamos paslaugos. Užsakymus atliekame pasitelkę išmanias technologijas, kad darbai vyktų dar efektyviau.

 • KIA raktų gamyba - KIA raktai mūsų dirbtuvėje dažnai pagaminami ypač greitai. Nemažai KIA modelių raktų čipas gali būti nuklonuotos pasitelkus specialią įrangą. Net jeigu Jūsų rakte esančio čipo nukopijuoti nepavyks, raktą galime priprogramuoti panaudoję tinkama diagnostika. KIA raktų gamybos kaina pas mus viena žemiausių rinkoje!
 • Atsarginiai KIA raktai - būtini kiekvienam automobilio savininkui: jis pasitarnaus, jei pagrindinis raktas suges ar bus pamestas.
 • KIA rakto/čipo ir pultelio pririšimas prie imobilaizerio (dar žinomas kaip KIA raktų programavimas) – paslauga, aktuali visiems KIA automobilių savininkams, kurie nori turėti pilnai veikiantį raktą – nepririštas raktas negalės užvesti automobilio.
  Pririšame raktą prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuojame.
 • Raktų remontas - taisome smulkius ir sudėtingus gedimus rakto plokštėje (mikroschemoje), atnaujiname susidėvėjusį raktą ir pasirūpiname, kad jis vėl tarnautų kaip naujas.
 • Raktų korpusų keitimas - seną KIA rakto korpusą pakeisti verta dėl dviejų priežasčių: raktai atrodys solidžiai ir bus papildomai apsaugoti nuo aplinkos poveikio.
 • Avarinis atrakinimas - užsikirtusi spyna, pamesti raktai ar kiti nesklandumai neleidžia patekti į automobilį? Tai išspręs „Spynų Atidarymas“ meistrai. Greitai, sklandžiai atrakinsime automobilį ir pagaminsime naują KIA raktą.
raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Puikūs klientų įvertinimai – aukštą mūsų teikiamų paslaugų kokybę įrodo platus klientų ratas ir geriausi atsiliepimai. Tai mus skatina nuolat tobulėti!
 • Inovacijos – „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse naudojamos pažangios technologijos, vienos geriausių Baltijos šalyse.
 • Ilgametė patirtis – mūsų komandą sudaro patyrę savo srities ekspertai: dirbame beveik 30 metų!
 • Platus pasirinkimas – turime itin daug KIA raktų ruošinių, todėl suteikiame pagalbą įvairių modelių automobiliams.
 • Rūpestis klientų poreikiams – Jūsų poreikiai yra mūsų prioritetas. Todėl visada stengiamės pasiūlyti individualias paslaugas, pagal kliento galimybes ir poreikius.
 • Paslaugos, prieinamos kiekvienam – KIA raktų programavimas, gamyba ir kitos paslaugos mūsų dirbtuvėse visada patrauklia kaina: klientus džiugina puikus kainos ir kokybės santykis!
 • Vertinami tarptautiniu mastu – didžiuojamės, kad esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, dalyvaujame tarptautinėse parodose ir visada liekame pastebėti.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).