Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Mercedes raktų gamyba Vilniuje

 

„Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse dirba profesionalai, kurie specializuojasi raktų gamybos ir remonto srityje. Čia Jūsų laukia itin kokybiška Mercedes raktų gamyba, remontas, korpuso keitimas, Mercedes rakto pririšimas prie imobilaizerio, pultelio programavimas  ir kitos svarbios paslaugos.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame plačiau susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

Jūsų problemas išspręs daugiau nei 30 metų patirtį sukaupusi meistrų komanda. Specializuojamės raktų remonto ir gamybos srityje ir kiekvienam klientui užtikriname draugišką, profesionalų aptarnavimą, nepriekaištingą darbų kokybę bei patrauklias kainas!

 • Mercedes raktų gamyba - atliekame profesionalią automobilių raktų gamybą pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą. Raktus pagaminsime greitai, nebrangiai ir kokybiškai!
 • Atsarginių raktų gamyba - atsarginis Mercedes raktas padeda apsisaugoti nuo nemalonumų dingus ar sugedus pagrindiniam naudojamam raktui. Investuokite į savo patogumą!
 • Mercedes rakto pririšimas prie imobilaizerio (dar žinomas kaip Mercedes raktų programavimas) yra būtinas dėl šiuolaikinių automobilių specifikos: raktas, nepririštas prie imobilaizerio, automobilio neužves. Tai reiškia, kad ši paslauga aktuali praktiškai visiems Mercedes automobilių savininkams. Kokybiškai ir už gerą kainą pririšame raktą prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuojame.
 • Raktų remontas - pastebėjote, Kad Mercedes raktai nebeveikia taip tiksliai, kaip anksčiau? Kad ir koks būtų Jūsų nusiskundimas, pasistengsime padėti. Atliekame elektrinių komponentų ir kitų rakto dalių remontą, taisome smulkius ir didelius pažeidimus.
 • Raktų korpusų keitimas - pakeitus seną, susidėvėjusį rakto korpusą, šis atrodys estetiškiau ir suteiks patikimą apsaugą raktui nuo smūgių, pažeidimų iš išorės.
 • Avarinis atrakinimas - jei dėl raktų, spynos gedimo ar kitų priežasčių negalite patekti į automobilį, nedelskite ir kreipkitės į „Spynų atidarymas“ komandą. Atvažiuosime pas Jus, nedelsiant atrakinsime automobilį ir pagaminsime naują raktą.
raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

 

 • Išskirtinės technologijos – Mercedes raktai dažnai išsiskiria tuo, kad reikalauja specializuotos įrangos bei raktų. Tuo esame pasirūpinę visu 100 proc., todėl jau daug metų sėkmingai gaminame įvairius Mercedes raktus, įskaitant ir šiai markei specifinius raktus ir pultelius, kurie naudoja infraraudonuosius spindulius.
 • Nepriekaištinga kokybė – sau taikome itin aukštus kokybės standartus, todėl Mercedes rakto pririšimas prie imobilaizerio, raktų gamyba, remontas ir kitos paslaugos mūsų dirbtuvėse atliekamos itin atsakingai.
 • 30 metų dirbame Jums – esame komanda, kuri kartu ne vieną dešimtmetį. Čia klientų laukia ilgametę patirtį sukaupę meistrai, kurie padės net itin sudėtingais atvejais.
 • Visada geros kainos – klientams siekiame užtikrinti prieinamas paslaugas. Būtent todėl Mercedes rakto gamybos kaina pas mus viena žemiausių rinkoje.
 • Įvertinimas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – rengiame pristatymus tarptautinėse parodose, bendradarbiaujame su raktų gamintojais iš viso pasaulio. Jau ne vienerius metus esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai. Tiesiogiai bendradarbiaujame su viena pažangiausių pasaulyje Mercedes diagnostinių sprendimų įmone.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).