Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie paslaugas:

Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius. Dirbame visą parą.

 • Pamestų Mitsubishi raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną, ar kodą pagaminsime naują raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Mes galime pasigirti modernia technika ir ilgamete meistrų patirtimi. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Dar vienas mūsų privalumas – Mitsubishi raktų gamybos kaina pas mus visada draugiška klientui!
 • Mitsubishi atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą, spyną ar kodą, bei pultelio programavimas prie automobilio. Atsarginiai raktai pravers, jei pagrindinius naudojamus automobilio raktus pametėte arba šie sugedo. Pasirūpinkite jų gamyba ir savo komfortu!
 • Mitsubishi raktų pririšimas prie imobilaizerio yra išskirtinis, lyginant su kitomis automobilių markėmis. Ši procedūra dažnai reikalauja skirtingų įrenginių kombinacijos, kad raktas būtų pagamintas. Visa šia įranga esame pasirūpinę, todėl jau daug metų sėkmingai gaminame raktus įvairiems Mitsubishi modeliams, atliekame raktų pririšimą ir pultelio programavimą.
 • Raktų remontas - taisome smulkius ir sudėtingus gedimus rakto plokštėje (mikroschemoje), taip pat taisome kitus rakto/pultelio komponentus. Sėkmingai prikeliame pažeistą raktą naujam gyvenimui, net jei šis visai nustojo veikti.
 • Rakto korpuso keitimas - rakto korpusas atgyvenęs, susidėvėjęs? Jį tikrai verta pakeisti nauju: tai ne tik pagerins rakto estetiką, bet ir suteiks daugiau apsaugos nuo neigiamo išorės poveikio.
 • Rakto baterijos keitimas - pakeisime rakto elementą bet kokiam Mitsubishi raktui.
 • Avarinis atrakinimas - negalite patekti į automobilį, nes užstrigo spyna, o gal sugedo raktas? „Spynų Atidarymas“ meistrams tai – ne problema. Atvyksime pas jus ir atidarysime automobilį nepažeidžiant spynos!
auto-raktu-logo

 Mitsubishi raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Mitsubishi yra vienas iš stipriausių Japonijos automobilių gamintojų, kuris taip pat specializuojasi ir kitose pramonės šakose. Lietuvos vairuotojai Mitsubishi markės transporto priemones labiausiai renkasi dėl stilingo dizaino, neblogo kainos ir kokybės santykio bei vis dažniau – hibridinės ar elektrinės pavaros. Kalbant apie raktų gamybą, pririšimą bei pačią užvedimo technologiją, Mitsubishi dažniausiai naudoja dviejų tipų sistemas:

 

 • Tradicinis užvedimas su rakteliu, įkišamu į užvedimo spyną;
 • Beraktis – Keyless Go užvedimas spaudžiant mygtuką.

 

Retokai, bet pasitaiko, kad tas pats modelis gali turėti skirtingą užvedimo sistemą. Nuo to priklauso ir pati pririšimo procedūra.

 

Kalbant iš profesionalų perspektyvos, Mitsubishi raktai neturi ypatingų technologinių inovacijų, kurios leistų jiems išsiskirti. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad raktą pririšti ar pagaminti galės bet kas. Tam reikia ypatingų žinių bei parinkti tinkamą raktą būtent jūsų Mitsubishi modeliui.

raktas-rankoje-logo

Raktus gaminame įvairiems Mitsubishi modeliams

„Spynų Atidarymas“ komanda turi visą techninę įrangą, patirtį ir kompiuterinę technologiją, kad pagamintų raktelius Outlander, Lancer ar kitų modelių Mitsubishi automobiliams. Dirbame ir su senesniais, klasikiniais sportiniais modeliais ar retesnėmis modifikacijomis.

 

Jeigu norite pasiteirauti dėl kainų ar terminų – drąsiai susisiekite interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Mes pasiūlysime sprendimus bei pateiksime preliminarų kainos paskaičiavimą.

auto-raktai-delne-logo

Profesionali Mitsubishi raktų gamyba Vilniuje

Nors galime programuoti ir jūsų atvežtą raktą, dirbtuvėse turime ir daug atsarginių raktų bei pultelių jūsų automobiliams ypač konkurencingomis kainomis.

 

Savo dirbtuvėse galime pasiūlyti raktus su pririšimu prie imobilaizerio, pultelio programavimu ir mechaninio rakto išpjovimu visiems Mitsubishi modeliams. Daugumą darbų atliksime greičiau nei per valandą, o rezultatas bus saugus bei puikiai veikiantis raktelis.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar. Specializuojamės raktų remonto ir gamybos srityje ir kiekvienam klientui užtikriname draugišką, profesionalų aptarnavimą, nepriekaištingą darbų kokybę bei patrauklias kainas! Rinkoje dirbame jau 30 metų.

 • Moderni technika – kad ir kokie būtų Jūsų pageidavimai, suteiksime aukštos kokybės paslaugas. Raktų gamybą ir kitus darbus atliekame pasitelkę pažangiausias technologijas Baltijos šalyse, todėl visi užsakymai įvykdomi kokybiškai ir laiku.
 • Kartu su Jumis jau 30 metų – tikime, kad geriausiems rezultatams vien inovacijų neužtenka: ne mažiau svarbi ir praktinė patirtis bei profesinės žinios. Galime užtikrinti ir tai: kai kurie mūsų specialistai raktų gamyboje specializuojasi net 30 metų!
 • Pagalba kiekvienam – turime itin daug raktų ruošinių, todėl neabejojame, kad rasime ką pasiūlyti ir Jums!
 • Patrauklios kainos – Mitsubishi raktų gamybos, remonto, programavimo ir kitų paslaugų kainos pas mus – vienos žemiausių rinkoje!
 • Tarptautinis pripažinimas – didžiuojamės tarptautiniu įvertinimu. Mus galite sutikti tarptautinėse parodose, kur visada liekame pastebėti. Taip pat turime narystę Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijose.

Kitų markių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).