Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Mitsubishi raktų gamyba Vilniuje

 

Kokybiška Mitsubishi raktų gamyba greitai ir nebrangiai? „Spynų Atidarymas“ komandai tai tikrai įmanoma! Naudojame naujausią techniką ir atliekame tokias paslaugas, kaip Mitsubishi rakto pririšimas prie imobilaizerio, pultelio programavimas, raktų remontas ir dar daugiau.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame plačiau susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

Jūsų problemas išspręs daugiau nei 30 metų patirtį sukaupusi meistrų komanda. Specializuojamės raktų remonto ir gamybos srityje ir kiekvienam klientui užtikriname draugišką, profesionalų aptarnavimą, nepriekaištingą darbų kokybę bei patrauklias kainas!

 • Mitsubishi raktų gamyba - mūsų dirbtuvėse neapsieina be modernios technikos ir ilgametės meistrų patirties. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Dar vienas privalumas – Mitsubishi raktų gamybos kaina pas mus išties draugiška kišenei!
 • Atsarginiai Mitsubishi raktai - raktai pravers, jei pagrindinius naudojamus automobilio raktus pametėte arba šie sugedo. Pasirūpinkite jų gamyba ir savo komfortu!
 • Mitsubishi raktų pririšimas prie imobilaizerio yra išskirtinis, lyginant su kitomis automobilių markėmis. Ši procedūra dažnai reikalauja skirtingų įrenginių kombinacijos, kad raktas būtų pagamintas. Visa šia įranga esame pasirūpinę, todėl jau daug metų sėkmingai gaminame raktus įvairiems Mitsubishi modeliams, atliekame raktų pririšimą ir pultelio programavimą.
 • Raktų remontas - taisome smulkius ir sudėtingus gedimus rakto plokštėje (mikroschemoje), taip pat taisome kitus rakto/pultelio komponentus. Sėkmingai prikeliame pažeistą raktą naujam gyvenimui, net jei šis visai nustojo veikti.
 • Rakto korpuso keitimas - rakto korpusas atgyvenęs, susidėvėjęs? Jį tikrai verta pakeisti nauju: tai ne tik pagerins rakto estetiką, bet ir suteiks daugiau apsaugos nuo neigiamo išorės poveikio.
 • Avarinis atrakinimas - negalite patekti į automobilį, nes užstrigo spyna, o gal sugedo raktas? „Spynų Atidarymas“ meistrams tai – ne problema. Atvyksime pas jus ir atidarysime automobilį nepažeidžiant spynos!
raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Moderni technika – kad ir kokie būtų Jūsų pageidavimai, suteiksime aukštos kokybės paslaugas. Raktų gamybą ir kitus darbus atliekame pasitelkę pažangiausias technologijas Baltijos šalyse, todėl visi užsakymai įvykdomi kokybiškai ir laiku.
 • Kartu su Jumis jau 30 metų – tikime, kad geriausiems rezultatams vien inovacijų neužtenka: ne mažiau svarbi ir praktinė patirtis bei profesinės žinios. Galime užtikrinti ir tai: kai kurie mūsų specialistai raktų gamyboje specializuojasi net 30 metų!
 • Pagalba kiekvienam – turime itin daug raktų ruošinių, todėl neabejojame, kad rasime ką pasiūlyti ir Jums!
 • Patrauklios kainos – Mitsubishi raktų gamybos, remonto, programavimo ir kitų paslaugų kainos pas mus – vienos žemiausių rinkoje!
 • Tarptautinis pripažinimas – didžiuojamės tarptautiniu įvertinimu. Mus galite sutikti tarptautinėse parodose, kur visada liekame pastebėti. Taip pat turime narystę Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijose.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).