Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Nissan raktų gamyba Vilniuje

 

Nissan raktų gamyba reikalauja profesionalumo, praktinės patirties ir aukštos kokybės technologijų. Tai ir dar daugiau galime pasiūlyti mes – „Spynų Atidarymas“ komanda.

 

Suteiksime tokias paslaugas, kaip Nissan raktų gamyba, remontas, korpuso keitimas, Nissan raktų programavimas, avarinis atrakinimas.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame sužinoti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas:

Savo darbo ir aptarnavimo kokybei keliame ypač aukštus standartus, todėl mūsų dirbtuvėse kiekvienas klientas gali džiaugtis profesionalia pagalba, išsamiomis konsultacijomis ir išties kokybiškomis paslaugomis.

 • Raktų gamyba - Mūsų dirbtuvėse rasite pažangiausias Baltijos šalyse technologijas ir kruopščiai atrinktas detales bei raktus, todėl galite būti ramūs, kad pagaminti Nissan raktai Jums tarnaus be priekaištų. Pas mus atliekama ne tik Nissan, bet ir aukštesnės klasės Infinity raktų gamyba. Raktus gaminame naujesniems šių markių automobiliams naudojant tik šiems automobiliams skirta įranga, kadangi naudojant netinkamas diagnostikas bei neturint kvalifikacijos programuoti šiuos raktus, galima neatstatomai sugadinti automobilyje esančius kompiuterius, pvz. BCM modulį.
 • Atsarginiai raktai - praktika rodo, kad atsarginiai Nissan raktai svarbūs kiekvienam automobilio savininkui. Apsidrauskite nuo nemalonumų!
 • Rakto pririšimas prie imobilaizerio - mūsų dirbtuvėse atliekamas Nissan rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (ši paslauga dar žinoma kaip Nissan raktų programavimas). Pririšus raktą/čipą ir pultelį, jis atliks visas gamykliškai numatytas funkcijas, o nepririštas raktas automobilio neužkurs.
 • Raktų remontas - neignoruokite rakto veikimo sutrikimų ar mechaninų pažeidimų. Laiku atliktas profesionalus Nissan raktų remontas gali sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus!
 • Raktų korpusų keitimas - atnaujintas rakto korpusas džiugina net pora privalumų raktas atrodys solidžiau ir estetiškiau, tačiau kartu taps labiau apsaugotas nuo smūgių, mechaninių pažeidimų, dėvėjimosi.
 • Avarinis atrakinimas - pamesti raktai ar sugedęs automobilio spynos mechanizmas gali sukelti nemažai problemų. Šią situaciją greitai ir nebrangiai išspręs „Spynų Atidarymas“ specialistai. Ne tik atrakinsime Jūsų automobilį (nepažeidžiant spynos mechanizmo), bet ir pasirūpinsime naujo rakto gamyba bei spynos remontu!
raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Ilgametė patirtis, kuri nepalieka abejingų – džiaugiamės, kad savo veiklą sėkmingai tęsiame daugiau nei 30 metų. Mūsų komandoje dirba ilgamečiai meistrai, kurie geba suteikti pagalbą net pačiais sudėtingiausiais atvejais.
 • Pažangi technika – puikiai išmanome klientų poreikius ir naujausias tendencijas, todėl darbus atliekame pasitelkę ypač pažangią techniką. Tai leidžia mums aptarnauti tiek pačius naujausius, tiek senesnius automobilius.
 • Reguliariai atnaujinamos žinios – niekada nestovime vietoje. Patyrę mūsų meistrai nuolat tobulėja: dalyvauja mokymuose, atnaujina įgūdžius ir plečia žinias.
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, bendradarbiaujame su VW diagnostikų gamintojais.
 • Išskirtiniai pasiūlymai kiekvienai situacijai – galime pritaikyti nestandartinius sprendimus, kurie atitiks Jūsų poreikius ir biudžetą. Dėl šios priežasties Nissan rakto pririšimas, remontas, gamyba ir kitos paslaugos mūsų dirbtuvėse prieinamos daugeliui
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).