Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems Nissan automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

 • Pamestų Nissan raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną, ar kodą pagaminsime naują raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Tikslumas ir greitis – garantuoti! Pas mus atliekama ne tik Nissan, bet ir aukštesnės klasės Infinity raktų gamyba. Raktus gaminame naujesniems šių markių automobiliams naudojant tik šiems automobiliams skirta įranga, kadangi naudojant netinkamas diagnostikas bei neturint kvalifikacijos programuoti šiuos raktus, galima neatstatomai sugadinti automobilyje esančius kompiuterius, pvz. BCM modulį.
 • Nissan atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą, spyną ar kodą, bei pultelio programavimas prie automobilio. Praktika rodo, kad atsarginiai Nissan raktai svarbūs kiekvienam automobilio savininkui. Apsidrauskite nuo nemalonumų! Mūsų dirbtuvėse rasite pažangiausias Baltijos šalyse technologijas ir kruopščiai atrinktas detales bei raktus, todėl galite būti ramūs, kad pagaminti Nissan raktai Jums tarnaus be priekaištų.
 • Nissan rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (ši paslauga dar žinoma kaip Nissan raktų programavimas). Pririšus raktą/čipą ir pultelį, jis atliks visas gamykliškai numatytas funkcijas, o nepririštas raktas automobilio neužkurs.
 • Raktų remontas - neignoruokite rakto veikimo sutrikimų ar mechaninų pažeidimų. Laiku atliktas profesionalus Nissan raktų remontas gali sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus!
 • Raktų korpusų keitimas - atnaujintas rakto korpusas džiugina net pora privalumų raktas atrodys solidžiau ir estetiškiau, tačiau kartu taps labiau apsaugotas nuo smūgių, mechaninių pažeidimų, dėvėjimosi.
 • Raktų baterijų keitimas - skubus visų Nissan raktų elementų keitimas naujais.
 • Avarinis atrakinimas - pamesti raktai ar sugedęs automobilio spynos mechanizmas gali sukelti nemažai problemų. Šią situaciją greitai ir nebrangiai išspręs „Spynų Atidarymas“ specialistai. Ne tik atrakinsime Jūsų automobilį (nepažeidžiant spynos mechanizmo), bet ir pasirūpinsime naujo rakto gamyba bei spynos remontu!
auto-raktu-logo

Nissan raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Nemaža dalis, ypač naujesnių Nissan automobilių turi berakčio užvedimo – Keyless Go funkciją. Tačiau yra ir daug automobilių be jos. Didžiausią pastarųjų dalį sudaro įprasti rakteliai su pulteliu arba rakteliai su pulteliu bei atlenkiama geležte.

 

Programuojant Nissan raktą, reikia įsitikinti, kad jis – identiškas originalui arba turi būtent jūsų modeliui pritaikytą techninę informaciją. Nissan raktų programavimas bei gamyba reikalauja itin didelio dėmesingumo, kadangi neprofesionaliai atliktas programavimas gali pakenkti automobilio elektronikai (kėbulo valdymo blokui ir kitai elektronai). Įprastai Europos rinkai skirti Nissan naudoja 433 MHz dažnį rakteliuose, o iš Japonijos, JAV ir Kanados parvykę – 301,5, 302,5 arba 315 MHz.

 

Turime profesionalią įrangą bei techniką, tad pagaminsime raktus ir priprogramuosime juos prie jūsų automobilio itin greitai!

auto-raktai

Nissan bei Infinity – ta pati sistema, geriausi programavimo rezultatai

Svarbu paminėti, kad didelio populiarumo sulaukiantis gamintojas Infinity naudoja tokią pat sistemą, kaip Nissan. Savaime suprantama, kad taip pat galime pasiūlyti programavimo bei raktų gamybos paslaugas ir aukštesnės klasės Infinity automobiliams. Ne problema pagaminti bei pririšti raktą prie iš JAV parvykusio ar europinio modelio. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, jeigu norite sužinoti apie tai daugiau.

 

auto-raktu-logo

Profesionali Nissan raktų gamyba Vilniuje

„Spynų Atidarymas“ gali užprogramuoti jūsų turimą raktelį, pasiūlyti visiškai naują iš savo sandėlio arba net atlikti avarinį atrakinimą vietoje.

 

Dirbame su kone visais Nissan modeliais: Qashqai, Juke, Murano, X-Trail, Leaf, Micra, NV200, Navara, Patrol, net gi sportiškaisiais GTR ar naujausiais elektromobiliais.

 

Prieš pradėdami galėsime informuoti dėl darbų trukmės bei kainos. Tai padarysime pamatę automobilį ir diagnostiniu būdu išsiaiškinę, kokį darbą reikės atlikti.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Ilgametė patirtis, kuri nepalieka abejingų – džiaugiamės, kad savo veiklą sėkmingai tęsiame daugiau nei 30 metų. Mūsų komandoje dirba ilgamečiai meistrai, kurie geba suteikti pagalbą net pačiais sudėtingiausiais atvejais.
 • Pažangi technika – puikiai išmanome klientų poreikius ir naujausias tendencijas, todėl darbus atliekame pasitelkę ypač pažangią techniką. Tai leidžia mums aptarnauti tiek pačius naujausius, tiek senesnius automobilius.
 • Reguliariai atnaujinamos žinios – niekada nestovime vietoje. Patyrę mūsų meistrai nuolat tobulėja: dalyvauja mokymuose, atnaujina įgūdžius ir plečia žinias.
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, bendradarbiaujame su VW diagnostikų gamintojais.
 • Išskirtiniai pasiūlymai kiekvienai situacijai – galime pritaikyti nestandartinius sprendimus, kurie atitiks Jūsų poreikius ir biudžetą. Dėl šios priežasties Nissan rakto pririšimas, remontas, gamyba ir kitos paslaugos mūsų dirbtuvėse prieinamos daugeliui
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).