Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Rakto gamyba Vilniuje!

Rakto gamyba Vilniuje tik iš kokybiškų medžiagų ir tik su šiuolaikiška įranga. Rakto gamyba Vilniuje visų tipų spynoms, durims, automobiliams ir seifams. Vilniuje, V. Kudirkos g. 7-13., gaminame visų tipų raktus, priklausomai nuo rakto sudėtingumo ir tipo, rakto gamybą atliekame vos per 5-15 min.

Greita užklausa
Žiūrėti video
SPYNŲ ATIDARYMAS: rakto gamyba Vilniuje. Rakto gamyba Vilniuje visų tipų spynoms.

Rakto gamyba Vilniuje, greitai ir operatyviai!

Rakto gamybą Vilniuje atliekame namams, biurams, šarvuotoms durims, telefonspynėms, seifams, automobiliams bei visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Jeigu Jums reikalingas naujas raktas, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais raktų gamybos klausimais, mob. 8 (638) 08 888.

Įvairių raktų gamyba, spynų taisymas, montavimas, keitimas bei avarinis durų, seifų, automobilių atrakinimas – viskas iš vienų rankų. Rakto gamybą Vilniuje vykdome itin patogioje vietoje – V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius (vos keli šimtai metrų nuo Vilniaus miesto santuokų rūmų).

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Rakto gamyba Vilniuje pagal Jūsų rakto pavyzdį;
 • Rakto gamyba Vilniuje pagal Jūsų rakto kodą;
 • Rakto gamyba Vilniuje pagal Jūsų spyną.

Atliekame:

 • Rakto kopijų gamybą;
 • Rakto dublikatų gamybą;
 • Atsarginio rakto gamybą.
 • Jei raktas pamestas ar pavogtas, atliekame spynų kodų ar spynos šerdelės keitimą;

*Visiems rakto gamybos darbams suteikiama garantija.
*Rakto gamybą galime atlikti ir pagal Jūsų turimą spyną arba perrinkti spynos šerdelę, pritaikydami ją Jūsų raktui.

SPYNŲ ATIDARYMAS: rakto gamyba Vilniuje. Rakto gamyba Vilniuje vos per 5-15 min.

Rakto gamyba Vilniuje – čia ir dabar!

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje Vilniuje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus V. Kudirkos g. 7-13, Vilniuje, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

Rakto gamyba Vilniuje – visi raktai pagal Jūsų poreikį. Pas mus rakto gamybą atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei modernias stakles, todėl dėl pagaminto rakto nekils net menkiausių nepatogumų. Rakto gamybą atliekame tam, kad patenkintume visus Jūsų poreikius: gaminame atsarginius raktus Jūsų namams, raktus nuomininkams ar kambariokams. Taip pat tvarkome nusidėvėjusias spynas bei jų užraktus. Jeigu Jums reikia rakto atsarginės kopijos, užsukite pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai.

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Rakto gamyba Vilniuje visų tipų buto durims;
 • Rakto gamyba Vilniuje visų tipų biuro durims;
 • Rakto gamyba Vilniuje visų tipų seifams;
 • Rakto gamyba Vilniuje visų tipų domofonams ir telefonspynėms;
 • Rakto gamyba Vilniuje visų tipų pašto dėžutėms;
 • Rakto gamyba Vilniuje visų tipų pakabinamoms spynoms;
 • Rakto gamyba Vilniuje visų tipų garažams;
 • Rakto gamyba Vilniuje visų tipų vartams;
 • Rakto gamyba Vilniuje visų markių automobiliams (durelėms ir užvedimo spynelėms).

Rakto gamyba įvairioms durims:

 • Rakto gamyba Vilniuje meninėms durims;
 • Rakto gamyba Vilniuje šarvuotoms durims;
 • Rakto gamyba Vilniuje metalinėms durims;
 • Rakto gamyba Vilniuje stiklinėms durims;
 • Rakto gamyba Vilniuje spec. paskirties durims su sudėtingais užraktais.

*Visiems rakto gamybos darbams suteikiama garantija!

Rakto gamyba Vilniuje pagal Jūsų spyną ar spynos kortelės kodą!
Reikalinga rakto gamyba Vilniuje, bet praradote ar sugadinote vienintelį raktų komplektą? Tai tikrai nėra bėda, mūsų paslaugūs ir patyrę meistrai Vilniuje, gali atrakinti Jūsų namų duris ir rakto gamybą atlikti pagal Jūsų spyną ar spynos kortelės kodą.
 
Patarimas, kad rakto gamyba Vilniuje netaptų galvos skausmu!
Rakto gamyba Vilniuje visada rekomenduojame pasirūpinti, kol raktai dar nėra pamesti. Pametus vienintelį raktų komplektą, prireikia avarinio durų atrakinimo ir naujo rakto gamyba tampa daug brangesnė. Tam, kad taip nenutiktų ir Jums, visada rekomenduojame atsarginių raktų kopijas pasigaminti iš anksto ir rakto dublikatus laikyti pas savo giminaičius ar bičiulius. Pasirūpinkite atsarginio rakto gamyba Vilniuje šiandien ir ateityje sutaupykite savo laiką bei pinigus.

SPYNŲ ATIDARYMAS: rakto gamyba Vilniuje. Rakto gamyba Vilniuje spynoms, durims, automobiliams ir seifams.

Rakto gamyba Vilniuje su juvelyrinio tikslumo įranga!

Rakto gamyba Vilniuje vykdoma naudojant kompiuterizuotas, automatines stakles, kurios leidžia pagaminti raktus juvelyriniu tikslumu.

Mūsų meistrų ilgametė patirtis, geriausių gamintojų šiuolaikiška įranga bei aukščiausios kokybės ruošiniai, leidžia Jums pagaminti raktus, kurie bus identiški originalui. Mes garantuojame, kad mūsų raktų dirbtuvėje „SPYNŲ ATIDARYMAS“ pagaminti bet kokio sudėtingumo raktai bus patikimi ir kokybiški.
 
Rakto gamyba Vilniuje tik iš kokybiškų ruošinių!
Pas mus raktų gamyba Vilniuje atliekama naudojant aukštos kokybės ruošinius, kurie atitinka daugelį Europos kokybinių standartų. Mūsų raktų dirbtuvėje „SPYNŲ ATIDARYMAS“ turime virš 3 000 įvairaus metalo, spalvų bei profilių raktų ruošinių. Kadangi turime platų raktų ruošinių pasirinkimą, Jums galime pagaminti raktus, kurie tiks visų tipų gamintojų spynoms: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų raktų gamybą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą. Kadangi esame orientuoti į greitį, savo raktų dirbtuvėse „SPYNŲ ATIDARYMAS“ turime reikiamų rūšių raktų ruošinius: šarvuotoms ir standartinėms durims, visų markių automobiliams bei visų tipų seifams bei standartinėms ir pakabinamoms spynoms.

Rakto gamyba Vilniuje domofonui ir telefonspynėms!
Mes atliekame rakto gamybą įvairių tipų domofonams bei telefonspynėms. Jei Jūsų domofono ar telefonspynės raktas pamestas ar nepataisomai sugadintas, tokiu atveju rekomenduojame raktą pasiskolinti iš kaimyno, atsinešti šį raktą į mūsų dirbtuves ir mes vos per 2-5 minutės pagaminsime šio rakto atsarginę kopiją. Užsukite pas mus, raktų gamybą Jūsų domofonui garantuojame be jokių trikdžių.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).