Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems Volkswagen automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

 • Pamestų VW raktų gamyba - Net jeigu visi raktai yra pamesti, vis tiek galime pagaminti raktus naudojant tokius komponentus kaip automobilio spyna, reikiamas kompiuteris ar skydelis. Atvykus pas Jus pagal automobilio spyną pagaminsime naują mechaninį raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Atliekame gamybą naudojant Europos Sąjungoje pagamintas specializuotas diagnostikas ir įrankius.
 • VW atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą bei pultelio programavimas prie automobilio. Papildomas VW raktas būtinas kiekvienam: jis padės išvengti nemalonių situacijų, kai vienintelis turimas raktas sugenda arba dingsta.
 • VW rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (tai paslauga, dar žinoma kaip VW raktų programavimas). Šios sistemos veikimo principas paprastas, bet veiksmingas: kai raktas pririštas prie imobilaizerio, jis komunikuoja su automobilio saugumo sistema ir ją atblokuoja, leidžia automobiliui pilnai veikti. Raktas, kuris nepririštas prie imobilaizerio, automobilio neužkurs.
 • Raktų remontas - pasireiškus rakto gedimams, nebūtina skubėti jį pakeisti nauju. Gal užtekti gana greito, nesudėtingo ir nebrangaus raktų remonto. Pasirūpinsime, kad automobilio raktu galėtumėte naudotis be rūpesčių!
 • Raktų korpusų keitimas - pultelio korpuso keitimas yra svarbus dėl estetikos ir saugumo. Tai pagerina rakto išvaizdą ir geriau apsaugo jį nuo įbrėžimų, pažeidimų, smūgių.
 • Raktų baterijų keitimas - greitas ir profesionalus visų VW raktų elementų keitimas.
 • Avarinis atrakinimas - pamestas VW raktas, o gal netikėtai užsikirto automobilio spyna? Kad ir kas trukdytų patekti į automobilį, kliūtis greitai ir saugiai pašalins mūsų specialistai. Avariniu būdu atrakinsime automobilį ir pagaminsime naują VW raktą.
auto-raktai

Volkswagen raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

VAG automobilių grupės atstovai (tarp kurių ir patenka patys Volkswagen automobiliai) turi ganėtinai išskirtinę užrakinimo bei imobilaizerio sistemą. Naujesniuose VW automobiliuose galime sutikti skirtingų tipų skydelius, pagal kuriuos yra paruošiama pati rakto mikroschema (imobiliaizeris, dar vadinamas čipu). Tam, kad būtų galima dirbti su naujos kartos Volkswagen‘ais, reikia ir nusimanančių specialistų, ir tinkamos kompiuterinės įrangos bei laikytis saugios, tikslios darbo metodikos.

 

VW Raktų programavimo ypatumai

Programuojant naują VW raktą arba atsarginį raktą, dažnai reikalingas specialus įrankis (kompiuteris), kad būtų galima susisiekti su transporto priemonės ECU – valdymo bloku. Šis įrankis nuskaito unikalų saugos kodą, saugomą ECU, ir užprogramuoja jį naujojo rakto atsakiklio luste, veiksmingai susiedamas raktą su automobiliu.

Visa tai daro „Spynų atidarymas“ komanda, kuri gali priprogramuoti visus raktus jūsų Volkswagen automobiliams, įskaitant ir iš už kitapus Atlanto – JAV ar Kanados pargabentus modelius.

auto-raktu-logo

Profesionali Volkswagen raktų gamyba Vilniuje

Vietoje turime įvairių raktų bei technologijas, reikalingas pririšimui, raktų gamybai ir net avariniam atrakinimui. Dėl to galime net atvykti iki ten, kur stovi automobilis bei paslaugą suteikti jūsų vietoje. Labai svarbu šią užduotį patikėti profesionalams, nes VW naudoja tikrai įvairias technologijas savo automobilių raktams bei užvedimo sistemai. Ypatingai dideli skirtumai yra tarp įprastų bei Keyless-Go – berakčio užvedimo sistemą naudojančių, naujesnių Volkswagen‘ų.


Pririšime populiariausiųjų Golf, Passat, Caddy, Tiguan, T-Roc, retesnių Touareg, Passat CC, Arteon bei elektrinių iD arba iš JAV parplaukiančių Amarok, amerikietiškų Passat, Routan ir visų kitų modelių raktelius. Kreipkitės jau dabar, o pagamintą raktelį gaukite dar tą pačią dieną, dažniausiai – vos per vieną valandą!

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Platus pasirinkimas – turime itin daug raktų ruošinių, todėl galime pagelbėti visiems ir visada!
 • Pažangi technika – dirbtuvėse naudojamos vienos moderniausių technologijų Baltijos šalyse. Išspręsime sudėtingiausias problemas, aptarnausime net naujausius automobilius.
 • Nuolatinis tobulėjimas – mūsų specialistai nuolat atnaujina įgūdžius ir plečia žinias, todėl pakonsultuosime, patarsime ir pasiūlysime sprendimą kiekvienoje situacijoje.
 • Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams – kiekvieną klientą aptarnaujame pagarbiai, atsižvelgiame į išskirtinius jo poreikius. Tai aptarnavimas, kuriuo nenusivilsite!
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, bendradarbiaujame su VW diagnostikų gamintojais.
 • Draugiškos kainos – VW rakto gamybos kaina pas mus yra išties nedidelė, prieinama beveik visiems! Užtikriname, kad mūsų dirbtuvėse kiekvienas klientas randa profesionalų aptarnavimą, geras kainas ir nepralenkiamą paslaugų kokybę.

Kitų markių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).