Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Volkswagen raktų gamyba Vilniuje

 

„Spynų Atidarymas“ – tai 30 metų patirtį sukaupę specialistai, kurie gali įveikti net kebliausias su automobilių raktais susijusias užduotis. Savo klientams teikiame tokias paslaugas, kaip Volkswagen raktų gamyba, remontas, automobilio avarinis atrakinimas, VW raktų programavimas ir dar daugiau.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Pateikiame daugiau informacijos apie mūsų paslaugas:

 • VW raktų gamyba atliekama naudojant Europos Sąjungoje pagamintas specializuotas diagnostikas ir įrankius. Net jeigu visi raktai yra pamesti, vis tiek galime pagaminti raktus naudojant tokius komponentus kaip automobilio spyna, reikiamas kompiuteris ar skydelis.
 • Atsarginiai raktai - papildomas VW raktas būtinas kiekvienam: jis padės išvengti nemalonių situacijų, kai vienintelis turimas raktas sugenda arba dingsta.
 • VW rakto pririšimas - VW rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (tai paslauga, dar žinoma kaip VW raktų programavimas). Šios sistemos veikimo principas paprastas, bet veiksmingas: kai raktas pririštas prie imobilaizerio, jis komunikuoja su automobilio saugumo sistema ir ją atblokuoja, leidžia automobiliui pilnai veikti. Raktas, kuris nepririštas prie imobilaizerio, automobilio neužkurs.
 • Raktų remontas - pasireiškus rakto gedimams, nebūtina skubėti jį pakeisti nauju. Gal užtekti gana greito, nesudėtingo ir nebrangaus raktų remonto. Pasirūpinsime, kad automobilio raktu galėtumėte naudotis be rūpesčių!
 • Raktų korpusų keitimas - pultelio korpuso keitimas yra svarbus dėl estetikos ir saugumo. Tai pagerina rakto išvaizdą ir geriau apsaugo jį nuo įbrėžimų, pažeidimų, smūgių.
 • Avarinis atrakinimas - pamestas VW raktas, o gal netikėtai užsikirto automobilio spyna? Kad ir kas trukdytų patekti į automobilį, kliūtis greitai ir saugiai pašalins mūsų specialistai. Avariniu būdu atrakinsime automobilį ir pagaminsime naują VW raktą.

 

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Platus pasirinkimas – turime itin daug raktų ruošinių, todėl galime pagelbėti visiems ir visada!
 • Pažangi technika – dirbtuvėse naudojamos vienos moderniausių technologijų Baltijos šalyse. Išspręsime sudėtingiausias problemas, aptarnausime net naujausius automobilius.
 • Nuolatinis tobulėjimas – mūsų specialistai nuolat atnaujina įgūdžius ir plečia žinias, todėl pakonsultuosime, patarsime ir pasiūlysime sprendimą kiekvienoje situacijoje.
 • Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams – kiekvieną klientą aptarnaujame pagarbiai, atsižvelgiame į išskirtinius jo poreikius. Tai aptarnavimas, kuriuo nenusivilsite!
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, bendradarbiaujame su VW diagnostikų gamintojais.
 • Draugiškos kainos – VW rakto gamybos kaina pas mus yra išties nedidelė, prieinama beveik visiems! Užtikriname, kad mūsų dirbtuvėse kiekvienas klientas randa profesionalų aptarnavimą, geras kainas ir nepralenkiamą paslaugų kokybę.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).