Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Viskas iš vienų rankų!

Mūsų specializacija: raktų gamyba, avarinis durų, seifų bei automobilių atrakinimas, spynų taisymas, montavimas ir keitimas.

„SPYNŲ ATIDARYMAS“ paslaugas teikia jau 25 metus!

Žinome kaip tinkamai atlikti avarinį durų atrakinimą, raktų gamybą bei spynų remontą ir keitimą. Esame įsikūrę itin patogioje vietoje – V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius (vos keli šimtai metrų nuo Vilniaus miesto santuokų rūmų).

„SPYNŲ ATIDARYMAS“ dirbtuvėse dirba tik profesionalūs avarinio atrakinimo ir raktų gamybos meistrai, kurie turi ilgametę patirtį, šios srities profesionalumą patvirtinančius sertifikatus ir darbų atlikimui reikalingų specialiųjų žinių, todėl visiems mūsų darbams suteikiame kokybės garantiją, todėl dėl suteiktų paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų. 

Raktų gamyba:
Raktų gamybą atliekame namams, biurams, šarvuotoms durims, telefonspynėms, seifams, automobiliams bei visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Jeigu Jums reikalingas naujas raktas, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais raktų gamybos klausimais, mob. 8 655 088 89.

>> Plačiau
 

Automobilinių raktų programavimas ir gamyba:
Su sertifikuota kompiuterizuota įranga gaminame automobilių raktus su imobilizatoriumi ir su elektroniniais kodais. Atliekame įvairių automobilių markių raktų programavimą ir pririšimą prie centrinio. Jei automobilio raktas pamestas, atliekame spynų ir raktų kodų keitimą. Gaminame atsarginius raktus, kuriuos pririšame prie centrinio.

>> Plačiau
 

Spynų taisymas:
Pas mus spynų taisymas atliekamas visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Remontuojame ir keičiame visų gamintojų spynas. Taisome vidaus ir lauko durų spynas, šarvuotų durų spynas, keičiame spynų cilindrus. Jeigu Jūsų spyna neremontuojama, atidarysime duris ir pakeisime spyną nauja.

>> Plačiau
 

Avarinis atrakinimas:
Užsitrenkė buto ar automobilio durys, o raktas liko viduje? Užsikirto spyna, pametėte raktus arba raktas nulūžo? Jeigu Jums reikalingas avarinis durų atrakinimas, kviečiame skambinti „SPYNŲ ATIDARYMAS“ meistrams: konsultuojame visais avarinio atrakinimo, spynų taisymo ir raktų gamybos klausimais, mob. 8 655 088 89.

 >> Plačiau apie "Avarinį durų atrakinimą"
 >> Plačiau apie "Avarinį seifų atrakinimą"
 >> Plačiau apie "Avarinį automobilių atrakinimą"

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).