Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Automobilių raktų gamyba Vilniuje!

Reikalinga automobilių raktų gamyba, rakto korpuso keitimas, o gal remonto darbai? Galime pasiūlyti aukšto lygio paslaugas Vilniuje. Visiems darbams naudojame kruopščiai atrinktas, Europos Sąjungoje sertifikuotas medžiagas ir šiuolaikišką įrangą.

 

Už itin patrauklią kainą programuojame, pririšame, taisome, keičiame ir gaminame visų automobilių markių raktus. Visi pas mus apsilankę klientai gali džiaugtis ne tik kokybe, bet ir operatyvumu: mūsų dirbtuvėje raktai automobiliams bus pagaminti per itin trumpą laiką (vidutiniškai iki valandos)!

automobiliu-raktai

Automobilių raktai Vilniuje: veiksmingai ir greitai!

Galime pasiūlyti šias aukšto lygio paslaugas:

 • Raktų gamyba - profesionali rakto su imobilaizeriu gamyba: dirbtuvėse naudojamos modernios technologijos ir patikimos detalės. Raktai gaminami pagal unikalų automobilio rakto pavyzdį arba automobilio rakto kodą. Taip pat tai galime padaryti pagal Jūsų automobilio spynelę.
 • Atsarginiai automobilių raktai - kokybiškų raktų kopijų gamyba padės Jums apsisaugoti nuo nepatogių situacijų, kai vienintelis turimas raktas sugenda arba dingsta.
 • Rakto pririšimas - Jūsų patogumui, pririšame automobilio raktus ir pultelius prie imobilaizerio (siūlomas pilnas raktų programavimas).
 • Raktų remontas - Atnaujiname pažeistus raktus,pašaliname elektroninius ir mechaninius gedimus ir padarome viską, kad raktu galėtumėte naudotis be trukdžių.
 • Raktų korpusų keitimas - pagerina rakto išvaizdą ir apsaugo jį nuo smūgių, drėgmės, dulkių ir mechaninių pažeidimų.
 • Avarinis atrakinimas - jei automobilio raktas pamestas ar pavogtas, atrakiname automobilį ir/arba atliekame automobilių spynų keitimą, esant poreikiui pašaliname iš automobilio atminties senus raktus. Taip pat pagaminame naują raktą!
auto-rakto-logo

Paslaugos visų tipų transporto priemonėms

Kiekvienas mūsų klientas ateina su skirtingais poreikiais ir unikalia transporto priemone. Vertiname išskirtinumą ir norime suteikti pagalbą kuo didesnei daliai žmonių. Dėl šios priežasties mūsų technikai puikiai išmano įvairių tipų transporto priemonių charakteristikas.

Gaminame, remontuojame, atkuriame automobilių, motociklų, mikroautobusų, sunkvežimių ir kito transporto raktus. Tai darome pagal spyną ar mechaninį/programinį kodą. Visus pagamintus raktus suprogramuojame pagal Jūsų automobilio imobilaizerį.

Raktų gamybą atliekame visų markių automobiliams:

 

raktu-logo

Kiek kainuoja pagaminti automobilio raktą?

Tai labai dažnas klausimas, į kurį atsakant turime pabrėžti: automobilių raktų gamybos kaina nėra vienoda.

Dėl automobilių techninių niuansų, kiekvienas atvejis gali būti labai išskirtinis, reikalaujantis specifinių žinių bei įrangos. Ne paslaptis, kad raktų mechanizmai tarpusavyje yra skirtingi, jų saugumo lygis taip pat nėra vienodas. Šios ypatybės lemia, kad vienus raktus pagaminame labai greitai, o kitų gamyba gali trukti iki kelių valandų ar dar ilgiau.

Jeigu norite sužinoti kiek Jūsų atveju kainuos automobilių raktų gamyba Vilniuje, susisiekite su mūsų komanda. Patyrę meistrai greitai įvertins Jūsų situaciją ir nurodys būsimų darbų kainą.

raktu-logo

Gamybai naudojama unikali įranga

Teikiame išskirtinį dėmesį galutiniam rezultatui ir raktų kokybei. Dėl šios priežasties gamyba atliekama naudojant kompiuterizuotas, automatines stakles, profesionales automobilines diagnostikas ir kitus modernius įrenginius. Jų dėka kiekvienas raktas sukuriamas maksimaliai tiksliai.

 

Darbai atliekami pasitelkus tik patikimus raktų ruošinius. Pasirūpinome, kad jie atitiktų visus Europos Sąjungos kokybės standartus. Didžiuojamės, kad „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse galime pasiūlyti daugiau nei 3 tūkst. įvairaus metalo, gamintojų bei profilių raktų ruošinių.

Kadangi pasirūpinome itin plačiu automobilių raktų ruošinių pasirinkimu, savo klientams galime pagaminti raktus, kurie idealiai tiks konkrečiam automobiliui.

auto-raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Esame savo srities profesionalai, verti Jūsų dėmesio. Savo klientams garantuojame, kad:

 • Raktai automobiliams gaminami su sertifikuota kompiuterizuota įranga, viena pažangiausių Baltijos šalyse! Mūsų meistrų ilgametė patirtis, geriausių gamintojų šiuolaikiška įranga bei aukščiausios kokybės ruošiniai, leidžia Jums pagaminti automobilių raktus, kurie bus identiški originalui.
 • Pas mus automobilių raktų gamybą atlieka patyrę meistrai, kurie turi net 30 metų patirtį. Įsitikinkite, kad dėl pagamintų raktų nekils net menkiausių nepatogumų!
 • Užtikrinamos palankios kainos. Reikia rakto gamybos, remonto, korpuso keitimo, o gal rakto kopijos? Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, užsukite pas mus. Padėsime Jums už patrauklią kainą ir, svarbiausia, maksimaliai kokybiškai!
 • Visiems automobilių raktų gamybos darbams suteikiama garantija. Mes užtikriname, kad mūsų automobilių raktų dirbtuvėje „Spynų Atidarymas“ pagaminti bet kokio sudėtingumo raktai bus patikimi, idealios būklės.
 • Papildomų paslaugų nereikės ieškoti kitur – automobilių raktų gamyba, programavimas, pririšimas ir kitos svarbios paslaugos Jūsų laukia vienoje vietoje!
 • Užsakymas bus įgyvendintas laiku. Mūsų komanda siekia kuo greičiau patenkinti klientų poreikius, todėl savo dirbtuvėse turime praktiškai visų automobilių markių raktų ruošinius ir užsakymą atliekame ypač greitai, laikydamiesi nustatytų terminų.
 • Paslaugas teikiame praktiškai visiems automobiliams (aptarnaujame Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Saab, Seat, Škoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo ir kitų markių automobilius).

Jeigu domina visus šiuolaikinius kokybės standartus atitinkanti raktų gamyba automobiliams (su imobilaizeriu ir su elektroniniais kodais), kviečiame susisiekti. Gera kaina ir draugiškas aptarnavimas garantuoti!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).