Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Avarinis automobilių atrakinimas Vilniuje ir aplink

Visų markių ir modelių avarinis automobilių atrakinimas 24/7, paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir aplinkiniuose rajonuose: greitai reaguojame į iškvietimą (dažniausiai atvykstame per 10-25 min.) ir nedelsiant suteikiame reikalingą pagalbą.

 

Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, naudojame tik profesionalią įrangą, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių.

Žiūrėti video
Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių.

Teikiamos paslaugos:

Avarinis automobilio durelių atrakinimas, reikalingas tokiais atvėjais, kai:

 • raktai pametami;
 • raktas nulūžo;
 • durų spyna prasukta;
 • raktai užtrenkiami automobilyje;
 • nusėda akumuliatorius ir nereaguoja atrakinimo pultas;
 • durų spynelė neveikia;
 • užvedus automobilį suveikia centrinis užraktas ir automobilis užsirakina.

Teikiame ir kitas daugeliui vairuotojų svarbias paslaugas:

 • automobilio durelių spynos remontas, keitimas;
 • užvedimo spynelės remontas, keitimas;
 • automobilio raktų remontas;
 • raktų korpuso keitimas;
 • atsarginių automobilio raktų gamyba.
Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių.

Avarinis automobilių atrakinimas su modernia įranga

Avarinis automobilio durų atidarymas reikalauja ypatingo kruopštumo: kad atrakinimo metu nebūtų pažeista spyna ir kitos jautrios detalės. Dėl šios priežasties griežtai nerekomenduojama bandyti laužti užstrigusios automobilio durų spynos savo jėgomis: rizikuojate pažeisti automobilio dureles. Tokiu atveju taisymas kainuotų daugiau ir užtruktų ilgiau.

 

Avarinio atrakinimo, spynos remonto, raktų gamybos klausimus patikėkite šios srities profesionalams. „Spynų Atidarymas“ komanda padės į automobilį patekti sklandžiai ir greitai. Darbams naudojame naujos kartos įrangą, kuri yra viena moderniausių visose Baltijos šalyse. Avarinio atrakinimo metu nėra pažeidžiama spyna, automobilio durų ar salono apdailos elementai ir kiti paviršiai. Ši paslauga taupo Jūsų laiką ir pinigus!

Kaip atliekamas avarinis automobilio atrakinimas?

 1. Skubus reagavimas. Jums paskambinus, paprašome informacijos apie automobilio vietą ir modelį. Atsakome į visus rūpimus klausimus. Užsakymas yra nedelsiant perduodamas artimiausiai esančiam mūsų avarinio atrakinimo specialistui, kuris iškart išvažiuoja į vietą.
 2. Atvykimas 90% atvejų per 10-25 min. Dėl didžiausios komandos Vilniuje, kuri nuolat juda po visą miestą galime atvykti itin greitai. Dauguma atveju, būsime vietoje pas Jus per 10-25 min., o Vilniaus apskrityje atvykimas gali užtrukti kiek ilgiau.
 3. Automobilio atrakinimas avariniu būdu. Mūsų specialistai nelaužydami ir negadindami automobilio jį atrakina. Turime moderniausią įrangą rinkoje ir patyrusią komandą, dėl ko daugumą automobilių atrakiname kelių minučių bėgyje.

Papildomi darbai iš karto atrakinus automobilį:

Spynų servisu rūpinamės nuo A iki Ž. Operatyviai padėsime su nepriekaištingu atrakinimu ir daugiau:

 

 1. Automobilio raktų gamyba. Jeigu visi raktai pamesti arba reikia atsarginio, po automobilio atrakinimo galime tuo iškart pasirūpinti. Gaminame naujus raktus visiems automobiliams.
 2. Nusėdusio akumuliatoriaus pakrovimas. Jeigu mašinos atrakinimas buvo reikalingas, nes pultelis neatrakini automobilio arba jos baterija tiesiog nusėdo – galime ją iš karto įkrauti, kad automobilis užsivestų.
 3. Sugedusios spynos remontas. Jeigu automobilis neatsirakina, nes durų spyna neveikia arba nėra pritaikyta Jūsų raktui (buvo pakeista nuo kito automobilio), tuomet galime atlikti jos remontą, keitimą arba priderinti ją prie Jūsų rakto.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Pažangi technika. Avarinį transporto priemonių atrakinimą atliekame tik naudodami specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą;
 • Patyrusi komanda. Pas mus avarinį automobilių atrakinimą atlieka patyrę meistrai. Mūsų specialistų žinios ir ilgametė patirtis užtikrina greitus, tačiau kokybiškus rezultatus, kurie Jūsų tikrai nenuvils!;
 • Operatyvi pagalba – gavę iškvietimą mūsų specialistai dažniausiai pas Jus atvyks vos per 10–25 minučių (tiksli trukmė priklauso nuo iškvietimo vietos, paros meto, eismo sąlygų ir „Spynų Atidarymas“ komandos užimtumo);
 • Dirbame visą parą. Jeigu avarinis atrakinimas reikalingas skubiai, galite skambinti mums bet kuriuo paros metu, net savaitgaliais ir per šventes. Padėsime jau netrukus!

Avarinis automobilio atrakinimas Vilniuje: DUK

Kokia avarinio automobilio atrakinimo kaina?

 

Atrakinimo kainą visada galime nurodyti telefonu Jums glaustai įvardijus aplinkybes. Avarinio automobilio atrakinimo kaina priklauso nuo kelių komponentų: automobilio modelio ir metų, ar reikia atrakinti automobilį, nes raktai viduje arba yra pamesti, ar dėl to, nes duris neatsidaro dėl neveikiančio užrakto, o taip pat nuo lokacijos – ar automobilis Vilniaus mieste, ar gretimame rajone. Kaip bebūtų – tikslią kainą visada galime nurodyti telefonu Jums įvardijus situaciją ir aplinkybes detaliau – skambinkite +370 (655) 088 89 ir mes nedelsiant Jus prakonsultuosime, ir pasirūpinsime avariniu automobilio atrakinimu.

 

 1. Modelis ir metai (spynos sudėtingumas). Automobilio atrakinimas skiriasi priklausomai nuo tikslaus modelio ir gamybos metų. Automobilių modeliai tobulėja ir keičiasi su kiekviena laida, kaip pavyzdys, 2003 ir 2023 Volkswagen Golf, arba 1999 ir 2023 metų 7 serijos BMW automobiliai ir pan. bus atrakinami skirtingais visrakčiais ir įranga, taip yra dėl su gamybos metais pasikeitusio spynos tipo ir automobilio saugumo. Kuo pažangesnė sistema, tuo labiau komplikuotas yra automobilio atrakinimas. Svarbu turėti omeny, kad nesvarbų kelintų metų automobilis, mes nelaužysime durelių ir negręžiosime spynelių – dirbame itin tvarkingai.
 2. Atrakinimas specifiniam užraktui arba jam sugedus. Jeigu reikia atrakinti tik tam tikras automobilio dureles, nes jos neatsidaro nei iš vidaus, nei iš išorės, nei užvedus automobilį arba reikia atrakinti tik automobilio bagažinę, kapotą ar kitą spyną, tuomet atrakinimui naudojame kitokią įrangą.
 3. Lokacija. Dirbame ne tik visame Vilniaus mieste, suprantame, jos mūsų pagalbos reikia ir aplinkui, dėl ko atvykstame ir į visus gretimus rajonus. Mūsų aptarnaujamos vietovės apart Vilnius: Anykščiai, Elektrėnai, Ignalina, Kaišiadorys, Medininkai, Molėtai, Pabradė, Trakai, Šalčininkai, Širvintai, Švenčionys, Ukmergė, Utena, Varėna, Visaginas, Zarasai ir kitos gretima esančios vietovės.

Kokia bebūtų situacija, jeigu reikalingas avarinis automobilio atrakinimas, skambinkite +370 (655) 088 89, mes nurodysime tikslią kainą ir operatyviai Jums padėsime.

 

Kokios automobilius atrakinate?

 

Nuolat keliame kvalifikaciją ir pildome įrangos inventorių, dėl ko atrakiname net ir naujausius automobilius ar sunkvežimius.

 

Ar sugadinate dureles, stiklą ar spynas?

 

Esame savo srities lyderiai, dėl ko visus automobilius atrakiname kruopščiausiu būdu, naudojant tik specializuotą atrakinimo įrangą, negręžiojant veikiančių spynelių ir durelių, nelaužant durų ir nedaužiant langų.

 

Per kiek laiko atrakinsite dureles?

 

Jeigu spynos modelis senesnio tipo ar spynos mechanizmas nesudėtingas, duris pavyksta atrakinti labai greitai, per 3-10 min., tačiau kitais atvejais avarinis atidarymas užtrunka ir ilgiau.

 

Kokiuose miestuose teikiate paslaugas?

 

Avarinis automobilio atrakinimas pas mus teikiamas Vilniaus mieste, rajone bei aplinkinėse vietovėse: Anykščiuose, Elektrėnuose, Ignalinoje, Kaišiadoryse, Medininkuose, Molėtuose, Pabradėje, Trakuose, Šalčininkuose, Širvintose, Švenčionyse, Ukmergėje, Utenoje, Varėnoje, Visagine, Zarasuose ir kitose gretimuose miestuose.

Avarinis automobilių atrakinimas Vilniuje

Užsitrenkė automobilio durys, o raktas liko viduje? Užsikirto automobilio spyna, pametėte automobilio raktus arba raktas nulūžo? Kad ir kokios problemos trukdo patekti į automobilį, galime jas išspręsti.

 

Nedelskite ir susisiekite su „Spynų Atidarymas“ specialistais: išklausysime Jūsų, atsakysime į kylančius klausimus ir suteiksime skubią pagalbą (mob. +370 (655) 088 89. Pasirūpinsime avariniu atrakinimu ir pakonsultuosime visais kitais klausimais!

Į reikiamą vietą atvykstame su visa reikiama įranga, todėl galime atrakinti visų gamintojų automobilius ir kitas transporto priemones.
Apie mus veiklos faktais:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).