Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Avarinis automobilių atrakinimas Vilniaus rajone

Avarinis visų markių automobilių atrakinimas, paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir rajone: greitai reaguojame į iškvietimą (atvykstame per 30 min.) ir nedelsiant suteikiame reikalingą pagalbą.

 

Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, naudojame tik profesionalią įrangą, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių.

Žiūrėti video
Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių.

Teikiamos paslaugos:

Avarinis automobilio durelių atrakinimas, reikalingas tokiais atvėjais, kai:

 • raktai pametami;
 • raktas nulūžo;
 • durų spyna prasukta;
 • raktai užtrenkiami automobilyje;
 • nusėda akumuliatorius ir nereaguoja atrakinimo pultas;
 • durų spynelė neveikia;
 • užvedus automobilį suveikia centrinis užraktas ir automobilis užsirakina.

Teikiame ir kitas daugeliui vairuotojų svarbias paslaugas:

 • automobilio durelių spynos remontas, keitimas;
 • užvedimo spynelės remontas, keitimas;
 • automobilio raktų remontas;
 • raktų korpuso keitimas;
 • atsarginių automobilio raktų gamyba.
Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių.

Avarinis automobilių atrakinimas su modernia įranga

Avarinis automobilio durų atidarymas reikalauja ypatingo kruopštumo: kad atrakinimo metu nebūtų pažeista spyna ir kitos jautrios detalės. Dėl šios priežasties griežtai nerekomenduojama bandyti laužti užstrigusios automobilio durų spynos savo jėgomis: rizikuojate pažeisti automobilio dureles. Tokiu atveju taisymas kainuotų daugiau ir užtruktų ilgiau.

 

Avarinio atrakinimo, spynos remonto, raktų gamybos klausimus patikėkite šios srities profesionalams. „Spynų Atidarymas“ komanda padės į automobilį patekti sklandžiai ir greitai. Darbams naudojame naujos kartos įrangą, kuri yra viena moderniausių visose Baltijos šalyse. Avarinio atrakinimo metu nėra pažeidžiama spyna, automobilio durų ar salono apdailos elementai ir kiti paviršiai. Ši paslauga taupo Jūsų laiką ir pinigus!

Per kiek laiko atrakinsite  dureles?

Jeigu spynos modelis senesnio tipo ir spynos mechanizmas nesudėtingas, duris pavyksta atrakinti labai greitai, per 15 – 30 min., tačiau kitais atvejais avarinis atidarymas užtrunka iki kelių valandų ar dar ilgiau.

Avarinio automobilio atrakinimo kaina

„Kiek kainuoja automobilio atrakinimas?“ yra išties dažnai užduodamas klausimas. Deja, į jį negalime atsakyti vienareikšmiškai.

 

Kainą nustatome individualiai: ji priklauso nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Jeigu norite sužinoti, kokia šios paslaugos kaina Jūsų atveju, maloniai kviečiame susisiekti su mūsų specialistais telefonu 8 638 08 888. Įvertinsime konkrečią situaciją ir nurodysime, kiek tiksliai kainuos avarinio atrakinimo darbai. Užtikriname, kad paslaugų kaina išties draugiška ir prieinama kiekvienam: rasime sprendimą pagal Jūsų norus ir galimybes.

 

Galutinė avarinio automobilio atrakinimo kaina priklauso nuo tokių veiksnių, kaip:

 • automobilio durų spynos modelio,
 • spynos mechanizmo, saugumo lygio.

Avarinis automobilių atrakinimas Vilniuje

Užsitrenkė automobilio durys, o raktas liko viduje? Užsikirto automobilio spyna, pametėte automobilio raktus arba raktas nulūžo? Kad ir kokios problemos trukdo patekti į automobilį, galime jas išspręsti.

 

Nedelskite ir susisiekite su „Spynų Atidarymas“ specialistais: išklausysime Jūsų, atsakysime į kylančius klausimus ir suteiksime skubią pagalbą (mob. 8 638 08 888). Pasirūpinsime avariniu atrakinimu ir pakonsultuosime visais kitais klausimais!

Kodėl verta rinktis mus?

 • Pažangi technika. Avarinį transporto priemonių atrakinimą atliekame tik naudodami specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą
 • Patyrusi komanda. Pas mus avarinį automobilių atrakinimą atlieka patyrę meistrai. Mūsų specialistų žinios ir ilgametė patirtis užtikrina greitus, tačiau kokybiškus rezultatus, kurie Jūsų tikrai nenuvils!
 • Operatyvi pagalba – gavę iškvietimą mūsų specialistai meistrai pas Jus atvyks vos per 20–40 minučių (tiksli trukmė priklauso nuo iškvietimo vietos, paros meto, eismo sąlygų ir „Spynų Atidarymas“ komandos užimtumo).
 • Dirbame visą parą. Jeigu avarinis atrakinimas reikalingas skubiai, galite skambinti mums bet kuriuo paros metu, net savaitgaliais ir per šventes. Padėsime jau netrukus!

Avarinis automobilio atrakinimas Vilniuje: DUK

Per kiek laiko pavyksta atrakinti automobilio dureles?

 

Jeigu tai yra standartinė automobilio spyna ir joje nėra esminių mechanizmų pažeidimų, avarinis automobilių durų atrakinimas gali užtrukti 20–30 minučių. Padidinto saugumo automobilių spynų su sudėtingais užraktais avarinis atrakinimas gali užtrukti ir ženkliai daugiau laiko.

 

Kiek kainuoja avarinis automobilių atrakinimas?

 

Šios paslaugos kainą nustatome individualiai, įvertinę spynos tipą, užraktą, saugumo lygį. Susisiekite su mūsų komanda tel. 8 638 08 888 ir nurodysime tikslią šios paslaugos kainą.

 

Kokiuose miestuose teikiate paslaugas?

 

Avarinis automobilio atrakinimas atliekamas Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Į reikiamą vietą atvykstame su visa reikiama įranga, todėl galime atrakinti visų gamintojų automobilius ir kitas transporto priemones.
Apie mus veiklos faktais:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).