Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Avarinis visų markių automobilių atrakinimas!

Avarinis automobilių durų atrakinimas gali būti atliekamas bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Į reikiamą vietą atvykstame su visa reikiama įranga, todėl galime atrakinti visų gamintojų automobilius ir kitas transporto priemones. Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, naudojame tik profesionalią įrangą, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių.

Greita užklausa
Žiūrėti video
Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių.

Profesionalus ir greitas avarinis automobilių atrakinimas!

Pas mus avarinį automobilių atrakinimą atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų avarinio automobilio atrakinimo paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

Užsitrenkė automobilio durys, o raktas liko viduje? Užsikirto automobilio spyna, pametėte automobilio raktus arba raktas nulūžo? Jeigu Jums reikalingas avarinis automobilių atrakinimas, kviečiame skambinti „SPYNŲ ATIDARYMAS“ meistrams: konsultuojame visais automobilių avarinio atrakinimo, spynų taisymo ir raktų gamybos klausimais, mob. 8 (638) 08 888.
 
„SPYNŲ ATIDARYMAS“ paslaugos:

  • Avarinis automobilių atrakinimas, kai raktai pamesti;
  • Avarinis automobilių atrakinimas, kai raktas nulūžo;
  • Avarinis automobilių atrakinimas, kai durų spyna prasukta;
  • Avarinis automobilių atrakinimas, kai raktus užtrenkėte automobilyje;
  • Avarinis automobilių atrakinimas, kai nusėdo akumuliatorius ir nereaguoja atrakinimo pultas;
  • Avarinis automobilių atrakinimas, kai durų spynelė neveikia;
  • Avarinis automobilių atrakinimas, kai automobilis užvestas, tačiau suveikė centrinis užraktas ir automobilis užsirakino.

 
Rekomenduojame patiems nebandyti laužti užstrigusios automobilio durų spynos, geriau kreipkitės į profesionalius „SPYNŲ ATIDARYMAS“ automobilių atrakinimo meistrus, kurie turi patirties ir tam reikalingų žinių.

Avarinis automobilių atrakinimas, o kokia gi paslaugų kaina?
Avarinis automobilių atrakinimas, kiekvienoje situacijoje yra unikalus atvejis. Skiriasi automobilių durų spynų modeliai, jų mechanizmai ir saugumo lygis. Vienas automobilių duris atrakinti galime itin greitai, o kitų atrakinimas gali užtrukti iki kelių valandų. Dėl šių priežasčių avarinio automobilių durų atrakinimo kainą galime paskaičiuoti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos avarinis automobilių atrakinimas, susisiekite su mumis telefonu 8 (638) 08 888, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime galimų darbų kainą.

Avarinis automobilių atrakinimas, kiek užtrunka ir kaip greit atvykstate?
Jeigu tai yra standartinė automobilio spyna ir joje nėra esminių mechanizmų pažeidimų, avarinis automobilių durų atrakinimas gali užtrukti 20–30 minučių. Padidinto saugumo automobilių spynų su sudėtingais užraktais avarinis atrakinimas gali užtrukti ir ženkliai daugiau laiko. Nuo iškvietimo „SPYNŲ ATIDARYMAS“ automobilių atrakinimo meistrai pas Jus atvyks per 20–40 minučių, priklausomai nuo paros meto, eismo sąlygų ir mūsų meistrų užimtumo. Reikalingas skubus avarinis automobilių atrakinimas? Kviečiame paskambinti mūsų meistrui jau dabar, tel. 8 (638) 08 888. Sulaukę iškvietimo dėl avarinio automobilių atrakinimo į jį reaguosime skubos tvarka ir pas Jus atvyksime, kaip galima greičiau.

Mobilus avarinis automobilių atrakinimas!
Mobilus avarinis automobilių atrakinimas: į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas automobilių spynų atrakinimo, remonto ir keitimo paslaugas. Atvykę į reikiamą vietą, galime sutaisyti, pakeisti ir atrakinti visų tipų automobilių spynas ir jų užraktus. Mūsų meistras atvyks į vietą su specializuota įranga, atrakins automobilio duris, jei automobilio spyna sugedusi, nustatys spynos gedimo priežastį ir, jei įmanoma, automobilio durų spyną suremontuos. Avarinis automobilių atrakinimas gali būti atliekamas bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dėl avarinio automobilių durų ir spynų atrakinimo galite į mus kreiptis bet kuriuo metu, dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis (dirbame ir švenčių dienomis).

Atlikdami avarinį durų atrakinimą dirbame itin kruopščiai, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų ir paviršių.

Visų markių automobilinių raktų programavimas!

Su sertifikuota kompiuterizuota įranga gaminame automobilių raktus su imobilizatoriumi ir su elektroniniais kodais.

Atliekame įvairių automobilių markių raktų programavimą ir pririšimą prie centrinio. Jei automobilio raktas pamestas, atliekame spynų ir raktų kodų keitimą. Gaminame atsarginius raktus, kuriuos pririšame prie centrinio.

Greitai ir operatyviai atliekame įvairių automobilių markių raktų gamybą, programavimą bei pririšimą:

  • Automobilinių raktų programavimas ir gamyba pagal Jūsų automobilio rakto pavyzdį;
  • Automobilinių raktų programavimas ir gamyba pagal Jūsų automobilio rakto kodą;
  • Automobilinių raktų programavimas ir gamyba pagal Jūsų automobilio spynelę.


 

Į reikiamą vietą atvykstame su visa reikiama įranga, todėl galime atrakinti visų gamintojų automobilius ir kitas transporto priemones.
Apie mus veiklos faktais:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).