Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Šarvuotų durų spynos keitimas, remontas Vilniuje

Atvykstame tiesiai pas Jus (24/7), įvertiname situaciją ir atliekame šarvuotų durų spynos arba širdelės keitimą. Galime pakeisti visų tipų durų spynas ar jų dalis. Jeigu spyna yra seno modelio ir jos gamintojas jau nebegamina, atliekame taisymo darbus.

Nusidėvėjusių, sugedusių, užstrigusių spynų taisymas. Pas mus spynų taisymas atliekamas visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Remontuojame ir keičiame visų gamintojų spynas.

Keičiame spynas:

Remontuojame ir keičiame visų gamintojų spynas.

 • Papildomas spynas, kurios dažnai yra aukščiau ir nėra sujungtos su durų rankena;
 • Pagrindines spynas, kurios turi ne tik vieną ar daugiau kaiščių, bet ir liežuvėlį ir yra valdomos rankenų;
 • Spynas su ilgu, seifinio tipo raktu;
 • Spynas su trumpu raktu;
 • Širdelines/cilindrines, ar kasetines spynas, kur galima pakeisti tik spynos „viduriuką“ norint pakeisti raktus;
 • Padidinto saugumo spynas;
 • Spynas, kurios iš vidaus yra rakinamos suktuku/spragtuku;
 • Šarvuotų spynų rankenas, furnitūra bei spynos apsaugas.
 • Kitos paslaugos - atliekame avarinio atrakinimo paslaugas, nemokamai apžiūrime duris ir kitas juose esančias spynas, mechanizmus, rankenas ar kitus komponentus, galime pakonsultuoti visais iškilusiais klausimais.

Mūsų spynų meistrai žino mūsų rinkoje naudojamas šarvo durų spynų tipus, modelius ir jų niuansus, todėl kviečiame susiekti 8 655 088 89

Spynų bei jų užraktų taisymas. Visų tipų spynų bei jų užraktų taisymas. Nusidėvėjusių, sugedusių, užstrigusių spynų taisyma

DUK (šarvuotų durų spynos keitimas)

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus:

Kokių gamintojų spynas galite pakeisti?

Turime kokybišką techniką, ilgametę patirtį, bendradarbiaujame su gamintojais, todėl keičiame ir remontuojame praktiškai visų tipų ir gamintojų spynas. Tai AGB, ASSA, ATRA, BODA, BORDER, CISA, DIERRE, DORMAKABA (DORMA), ELBOR, EVVA, FAB, FIAM, GERDA, GRANIT, INOVO, ISEO, JANIA, KALE, LOB, LOCKSYS, METTEM, MULTICODE, MUL-T-LOCK, NEMEF, PROSAM, S.A.B., SPRO, SPS, TESA, YALE, Z-IKON, ZV ir kitos spynos. Kreipkitės ir rasime sprendimą!

Kiek kainuoja šarvuotų durų spynos keitimas?

Yra keli komponentai, nuo kurių priklauso kiek kainuos pakeisti spyną:

 1. Spynos tipas ir modelis. Mūsų rinkoje galime aptikti dešimtis skirtingų spynų tipų ir šimtus skirtingų šarvuotų durų spynų modelių, turinčių skirtingas funkcijas, modifikacijas ir pagamintų iš skirtingų metalų. Ką svarbu turėti omeny, tai kad bet kokia šarvuotų durų spyna netiks vietoje esamos – išmatavimai, skylės sujungimui su furnitūra ir kiti parametrai turi sutapti, kad spyna būtų tinkamai įtvirtinta duryse ir veiktų kaip numato gamintojas. Taip pat, kai kurios spynos gali būti keičiamos tik dalinai, kas dažnai yra pigiau.
 2. Spynos gamintojas. Atrinkus tinkamą spynos tipą, kartais galima pasirinkti iš skirtingų modelių ir gamintojų. Tam tikri gamintojai to pačio standarto spynoje numato papildomus saugumo elementus, patvaresnę konstrukciją, kitokį rakto tipą ir panašiai. Mūsų komanda pagal galimybes pasiūlys Jums skirtingų kainų ir modifikacijų variantus – nuo pigesnių ir elementarių spynų iki aukštos kokybės ir pažangiausių funkcijų variantų.
 3. Durų konstrukcija. Šarvuotos durys pasitaiko įvairių konstrukcijų, tad jų tinkamas ardymas ir surinkimas, norint pakeisti spyną, gali užimti skirtingus laiko tarpus. Tam tikros durų apdailos yra gamykliškai prisuktos, o kai kuriais atvejais – priklijuotos. Abejais atvejais jos turi būti kruopščiai nuimtos, tačiau nuėmimo ir pritvirtinimo laikas gali skirtis ženkliai. Vidiniai mechanizmai, tokie kaip traukės, gali būti sujungti su spyna skirtingai, dėl ko jų perjungimas metodai skiriasi ir reikalauja skirtingų įrankių. Tam tikrais atvejais, tenka nuiminėti ir atgal pritvirtinti šiltinimo elementus ar papildomas negręžiamo metalo plokštes. Tuo tarpu, tam tikrose durų modeliuose, spynos keitimas gali būti gerokai elementaresnis ir reikalauti tik dalinio durų furnitūros nuėmimo.

Kainos įvertinimas neatvykus į vietą

Mūsų komanda šarvuotų durų spynos keitimo kainą gali įvertinti ne tik atvykus į vietą, bet ir jums aprašius esamą spyną telefonu arba susisiekus su mumis užklausos forma ir eigoje atsiuntus esamos spynos nuotraukas. Kadangi žinome, kokio tipo durys ir spynos pasitaiko mūsų rinkoje, dažnais atvejais galėsime nurodyti tikslią darbų kainą su nauja spyna.

Kainą galite sužinoti susisiekę su mūsų komanda ir nurodę, kokio tipo spyną turite. Jos nuotraukas galite atsiųsti mums, el. paštu info@spynuatidarymas.lt.

Kodėl verta rinktis Jus?

Galime išskirti kelias svarias priežastis:

 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai, dalyvaujame tarptautinėse konferencijose, parodose, nuolat keičiamės žiniomis su pasauliniais ekspertais.
 • Modernios technologijos – šarvuotų spynų keitimą ir kitus darbus atliekame pasitelkę pažangiausias technologijas Baltijos šalyse, todėl suteikiame išties nepriekaištingą kokybę.
 • Ilgametė patirtis – kai kurie mūsų dirbtuvėse dirbantys meistrai spynų keitimo/remonto paslaugas teikia net 30 metų! Todėl pas mus Jūsų laukia ne tik moderni technika, bet ir ilgamete patirtimi pagrįsta pagalba.
 • Patogumas klientams – mūsų specialistai pasirūpins, kad Jums netektų gaišti laiko kelionėms pas meistrus ir spynų paieškoms. Turime platų spynų pasirinkimą ir atvykstame tiesiai pas Jus. Įvertinsime situaciją ir pritaikysime pagalbą pagal kliento norus ir galimybes.
 • Prieinama kaina – dėl tiesioginio bendradarbiavimo su spynų gamintojais ir didmenos tiekėjais, galime pasiūlyti spynas su pakeitimu už itin konkurencingą kainą.
Remontuojame ir keičiame visų gamintojų spynas. Spynų bei jų užraktų taisymas. Visų tipų spynų bei jų užraktų taisymas.
Apie mus veiklos faktais:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).