Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Vartų pultelių programavimas, remontas Vilniuje

„Spynų Atidarymas” komanda atlieka vartų pultelių programavimą, sugedusių/pažeistų pultelių remontą ir papildomų pultelių gamybą kiemo ir garažo vartams.

 

Modernūs vartų pulteliai yra techniškai sudėtingi mechanizmai. Jų gamyba, programavimas, pririšimas reikalauja specifinių žinių ir įrangos. Šioje srityje turime ką pasiūlyti. Pas mus rasite platų vartų pultelių asortimentą ir reikalingą techniką kopijuoti visus kintamo kodo putelius. Kopijavimas paprastai užtrunka vos kelias minutes!

raktu-logo

Vartų pultelio pririšimas ir kitos paslaugos

  • Vartų pultelių programavimas (dar žinomas kaip vartų pultelio pririšimas) yra pultelyje esančio kodo kopijavimas į naują pultelį. Atlikdami šią paslaugą, atsižvelgiame į skirtingų pultelių charakteristiką ir pagal tai programuojame pultelius, kad šie turėtų pastovų arba kintamą kodą ir tokį patį dažnį, kaip ir originalus Jūsų pultelis.
  • Papildomų pultelių gamyba - turėti atsarginį garažo, kiemo ar kitų vartų pultelį visada apsimoka: jis praverčia, jeigu originalus pultelis sugenda arba yra pametamas. Gaminame vartų pultelius su kintamais, užslaptintais ir nekintamais kodais.
  • Vartų pultelių patikra - profilaktiškai patikriname pultelį, atliekame diagnostiką, galime nurodyti, koks pultelio kodas ir dažnis. Šią paslaugą savo klientams teikiame nemokamai!
  • Kitos paslaugos - atliekame vartų pultelių elementų ir baterijų keitimą, pultelių remontą, konsultuojame visais iškilusiais klausimais.

Kaip vyksta vartų pultelio duomenų patikra?

Mūsų dirbtuvėse galima nemokamai patikrinti ar esamas pultelis siunčią signalą bei nustatyti jo naudojamą radijo bangų dažnį ir kodo tipą – ar jis pastovus, plaukiojantis ar net užkoduotas. Ši informacija padės Jums apsispręsti dėl tolimesnės eigos gaminant naują pultelį arba remontuojant esamą jeigu šis sugedęs.

Pas mus patikra atliekama poros min. bėgyje:

  1. Naudojama radijo bangų dažnių matuoklį ir patikriname kiekvieną mygtuką, nustatome ar jis veikia, bei koks yra pultelio naudojamas dažnis.
  2. Specialia įranga patikriname koks yra pultelio siunčiamas kodas. Jeigu jis pastovus, t.y. kaskart paspaudus mygtuką jis išlieką tas pats, tas leidžia jo itin greitą ir lengvą programavimą. Jeigu kodas yra kintamas, t.y. kaskart paspaudus mygtuką jo siunčiamas kodas skiriasi, tuomet programavimo procedūra gali būti ilgesnė. Pultelis dar gali turėti slaptą kodą, kuomet jis visai nematomas, nuo to irgi pasikeičia programavimo procedūra.

Kiek užtrunka vartų pultelio programavimas?

Vartų pultelio programavimas, kuomet pultelis turi pastovų kodą ir yra lengvai klonuojamas, užtrunka dažniausiai 1-3 min. Kuomet kodas yra kintamas, procedūra gali būti ilgesnė ir reikalauti papildomų procedūros užbaigimo darbų, kuriuos tam tikrais atvejais galima atlikti patiems, o kartais gali reikalauti vartų automatikos meistro pagalbos.

 

Atvykus pas mus, mes nemokamai patikrinsime esamą pultelį ir iškart pasakysime kokia gali būti tolimesnė pultelio programavimo (dar žinomo kaip pririšimo) tvarka.

raktu-logo

Kiemo ir garažo vartų pultelio programavimas

Dauguma vartų pultelių gamyba užtrunka kelias minutes.

  • Tik kokybiški produktai – savo klientams siūlome itin platų vartų pultelių ir jų priedų pasirinkimą. Savo pagamintiems pulteliams suteikiame garantiją.
  • Ilgametė patirtis – vartų pultelių programavimas, pririšimas, patikra ir kiti darbai atliekami profesionalų, kurie puikiai išmano savo darbą.
  • Draugiškos paslaugų kainos – siūlome vartų pultelius, jų programavimą, remontą už kainas, kurios įkandamos kiekvienam. Kviečiame įsitikinti: mūsų dirbtuvėse kiemo ir garažų vartų pultelio programavimas, gamyba, diagnostika kainuoja tikrai nedaug.
  • Prieinami Jums patogiu metu – suteikiame pagalbą visomis savaitės dienomis, klientams patogiu metu. Jeigu atvejis skubus, mūsų meistrai pasiruošę Jums padėti visą parą.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).