Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Garažo spynų montavimas: visų tipų garažo spynų bei garažo užraktų montavimas!

Nusidėvėjusių, sugedusių, užstrigusių garažo spynų montavimas ir taisymas. Jeigu Jums reikia garažo spynų montavimo paslaugų, kreipkitės į mus, mes viską sumontuosime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai.

Spynų montavimas Vilniuje. Visų tipų spynų bei jų užraktų montavimas Vilniuje. Spynų montavimas buto ir biuro durims Vilniuje. Spynų montavimas su sudėtingais ir nestandartiniais užraktais Vilniuje - „SPYNŲ ATIDARYMAS“.

Garažo spynų montavimas greitai ir operatyviai!

Pas mus garažo spynų montavimas atliekamas visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Montuojame, remontuojame ir keičiame visų gamintojų garažo spynas.

Montuojame ir taisome garažo spynas, šarvuotų garažo durų spynas, keičiame spynų cilindrus. Jeigu Jūsų garažo spyna neremontuojama, atidarysime duris ir pakeisime spyną nauja.
 
Garažo spynų montavimą ir taisymą atliekame visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Jeigu Jums reikalingas garažo spynų montavimas, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais garažo spynų montavimo, taisymo ir raktų gamybos klausimais, mob. 8 (638) 08 888.
 
Garažo spynų montavimas:

 • Garažo spynų montavimas, kai spyna mechaniškai susidėvėjusi;
 • Garažo spynų montavimas, kai spyna stringa, sunkiai rakinasi;
 • Garažo spynų montavimas, kai spyna nebefunkcionuoja;
 • Garažo spynų montavimas po neteisingos eksploatacijos;
 • Garažo spynų montavimas po avarinio atrakinimo;
 • Garažo spynų montavimas po įsilaužimo.

Pas mus garažo spynų montavimą atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei modernias stakles, todėl dėl sutaisytos garažo spynos nekils net menkiausių nepatogumų. Taip pat taisome nusidėvėjusias garažo spynas bei jų užraktus. O jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, kviečiame užsukti pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai. 
 
Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Garažo spynų montavimas;
 • Garažo spynų taisymas;
 • Garažo spynų keitimas;
 • Garažo spynų perkodavimas;
 • Garažo spynų cilindrų keitimas;
 • Garažo spynų ir cilindrų restauravimas;
 • Garažo spynų saugumo didinimas;
 • Konsultacijos, kaip išsirinkti tinkamą ir kokybišką garažo spyną.

Garažo spynų taisymas, montavimas, keitimas bei avarinis garažo durų atrakinimas – viskas iš vienų rankų: „SPYNŲ ATIDARYMAS“ dirbtuvėse. Garažo spynų taisymą ir raktų gamybą Vilniuje vykdome itin patogioje vietoje – V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius (vos keli šimtai metrų nuo Vilniaus miesto santuokų rūmų). 

Spynų montavimas Vilniuje. Visų tipų spynų bei jų užraktų montavimas Vilniuje. Spynų montavimas buto ir biuro durims Vilniuje. Spynų montavimas seifams Vilniuje, spynų montavimas automobiliams Vilniuje - „SPYNŲ ATIDARYMAS“.

Mobilus garažo spynų montavimas!

Mobilus garažo spynų montavimas: į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas garažo spynų montavimo, atrakinimo, remonto ar keitimo paslaugas.

Atvykę į reikiamą vietą, galime sutaisyti, pakeisti ir atrakinti visų tipų garažo durų spynas ir jų užraktus. Mūsų garažo spynų meistras atvyks į vietą su specializuota įranga, atrakins garažo duris, nustatys spynos gedimo priežastį ir, jei įmanoma, garažo spyną suremontuos. Kitu atveju spyną pakeis nauja. Svarbu paminėti, kad prieš remontą, pirmiausia, apžiūrėsime Jūsų garažo spynos struktūrą ir tipą, įvertinsime spynos mechanizmų būklę ir tik tada galėsime įvardinti kokio remonto reikės, ką konkrečiai reikės keisti bei kiek tai užtruks ir kainuos. Mūsų avarinio atrakinimo meistrai garažo spynų taisymo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dėl garažo spynų taisymo galite į mus kreiptis bet kuriuo metu. Dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).