Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Raktų gamyba Vilniuje

Gaminame visų tipų raktus: automobiliams, motociklams, seifams, namų, biuro durims ir t.t. Priklausomai nuo rakto sudėtingumo ir tipo, dauguma raktų gamybą atliekame vos per 20 min. Raktus gaminame tik iš kokybiškų medžiagų ir tik su šiuolaikiška įranga. Dirbame 24/7.

 

Adresas V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius.

namu-raktu-logo

Reikiamų raktų gamyba greitai ir operatyviai!

Gaminame raktus namams, biurams, šarvuotoms durims, telefonspynėms, seifams, automobiliams bei visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms.

 

„Spynų Atidarymas“ specialistai atlieka raktų gamybą ir kitas susijusias paslaugas. Siekiame 100 proc. pateisinti visus Jūsų lūkesčius, todėl užtikriname nepriekaištingą darbų kokybę: gaminame atsarginius raktus Jūsų namams, raktus nuomininkams ar šeimos nariams.

 

Jeigu Jums prireikė naujų raktų gamybos, atsarginės raktų kopijos ar kitų paslaugų, susisiekite su „Spynų Atidarymas“ meistrais. Visus darbus atliksime greitai, profesionaliai ir už labai gerą kainą!

 

 

raktu-logo

Mūsų atliekamos paslaugos:

Raktų gamybos paslaugas atliekame pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą.

 

Galime pagaminti tiek paprastus raktus standartinėms spynoms, tiek skirtus patentuotoms spynoms, pakabinamoms spynoms, spynoms su saugumo kortelėmis, raktus išmaniesiems užraktams ir dar daugiau!

 • Gaminame visų tipų raktus butų, individualių namų, biurų ir kitų pastatų durims.
 • Taip pat galime pagaminti raktus telefonspynėms, seifams, pašto dėžutėms.
 • Gaminame raktus visų tipų ir markių automobiliams, motociklams bei kitoms transporto priemonėms.
automobilio-raktu-logo

Raktų gamyba Vilniuje: pagalba visais atvejais

„Spynų atidarymas“ raktų dirbtuvės suteiks pagalbą net sudėtingiausiais atvejais. Pavyzdžiui, kai reikalingi automobilių, garažo durų ar namų raktai, o vienintelis turimas raktų komplektas yra pamestas ar sugadintas.

 

Šios ir kitos situacijos mūsų komandai nėra didelė problema: kvalifikuoti, ilgametę praktinę patirtį turintys specialistai atvyks tiesiai pas Jus ir pasirūpins naujų raktų gamyba pagal raktą, spyną ar spynos kortelės kodą!

namu-raktu-logo

Raktus gaminame naudojant kokybiškus ruošinius

„Spynų Atidarymas“ komanda raktus gamina pasitelkus aukščiausios kokybės raktų ruošinius. Užtikriname, kad jie 100 proc. atitinka griežtus Europos Sąjungos kokybės standartus. Turime labai platų pasirinkimą: klientams galime pasiūlyti daugiau nei 3 tūkst. raktų ruošinių iš įvairių metalų, spalvų bei profilių.

 

Užtikriname, kad raktus pagaminsime praktiškai visų gamintojų spynoms. Tai tokie visame pasaulyje žinomi gamintojai, kaip MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir daugybė kitų!

namu-raktu-logo

Kaip apsisaugoti nuo raktų pamėtimo?

Jeigu turite vienintelį raktų komplektą, jį pametus laukia nemažai rūpesčių: dažniausiai prireikia avarinio durų atrakinimo paslaugų, o nauji raktai gaminami šiek tiek ilgiau. Viso šio proceso kaina tai pat yra gerokai brangesnė.

 

Norint to išvengti, rekomenduojame apsidrausti iš anksto. Pasirūpinkite atsarginės raktų kopijos gamyba ir ją saugokite patikimoje vietoje ir/arba perduokite šeimos nariams, artimiesiems.

 

„Spynų Atidarymas“ raktų dirbtuvėse gaminame atsarginius raktus, kviečiame tuo pasirūpinti ir Jums: tai taupo Jūsų laiką ir pinigus!

 

Taigi, jeigu aktuali rakto gamyba bet kokioms durims, susisiekite: tikrai rasime ką pasiūlyti.

namu-raktu-logo

Žema raktų gamybos kaina

Mūsų tikslas yra klientams suteikti aukščiausios kokybės plataus spektro paslaugas. Tačiau dar vienas svarbus aspektas – šių paslaugų kaina.

 

Jeigu jaudinatės dėl aukštų įkainių, turime gerų naujienų. „Spynų Atidarymas“ raktų dirbtuvėse klientų laukia puikus kainos ir kokybės santykis. Raktų gamybos kaina pas mus išties prieinama, o darbų rezultatai visada džiugina.

 

Susisiekite ir įsitikinkite patys: kainos tokios palankios, kad raktų gamybos paslaugomis gali pasinaudoti kiekvienas!

 

namu-raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

 • Pagalba atvyks tiesiai pas Jus – padarysime viską, kad Jūs išvengtumėte papildomų rūpesčių ir nepatogumų: nurodytu adresu atvyksime su modernia įranga ir operatyviai suteiksime paslaugas.
 • Esame pasiekiami visą parą – patyrę „Spynų Atidarymas“ specialistai teikia paslaugas visą parą, visomis savaitės dienomis ir per šventes: jeigu klausimas skubus, su mumis galite susisiekti nedelsiant!
 • Platus pasirinkimas – turime net 3 tūkst. raktų ruošinių visiems Jūsų poreikiams.
 • Kokybės garantija – užtikriname puikius darbų rezultatus: „Spynų Atidarymas“ meistrų atliktiems raktų gamybos ir kitiems darbams suteikiame kokybės garantiją.
 • Draugiškas aptarnavimas – tikime, kad draugiškas klientų aptarnavimas ne mažiau svarbus atliekant darbus. Mūsų meistrai įsiklausysime į Jūsų poreikius ir pageidavimus, įvertins galimybes ir pateiks Jūsų atveju efektyviausią raktų gamybos, remonto, spynų atrakinimo ir keitimo sprendimą!
 • Naudojame naujos kartos techniką – raktų gamybą, remontą, spynų keitimą ir kitus svarbius darbus atliekame pasitelkę pažangią techniką. Mūsų įranga yra viena moderniausių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Tai užtikrina darbų tikslumą, greitį ir patogumą.
namu-raktu-logo

Pagalba 24/7

Tam tikrais atvejais raktų gaminimas kartais yra išskirtinės skubos reikalaujanti paslauga, todėl esame pasiekiami visą parą. Dažniausiai raktus pagaminti trunka nuo kelių iki keliolikos minučių!

 

Prireikus meistrų pagalbos ar patarimo, kreipkitės. Greitai reaguosime į užklausą, draugiškai pakonsultuosime, pagaminsime naujus raktus ir atliksime kitus svarbius darbus.

 

Operatyviai atliekame ne tik raktų gamybą, bet ir kitas klientams aktualias paslaugas, tokias kaip:

 • raktų remontas;
 • susidėvėjusių automobilių raktų korpusų keitimas;
 • atsarginių raktų, dublikatų gamyba;
 • avarinis durų atrakinimas;
 • spynų montavimas, keitimas ir remontas;
 • spynų užraktų remontas.
namu-raktu-logo

Profesionalai, kuriais verta pasitikėti

„Spynų Atidarymas“ komanda – tai ilgamečiai profesionalai, kurie randa sprendimą visais atvejais. Mūsų komandoje dirba meistrai, turintys išskirtinę kvalifikaciją ir praktinę patirtį. Dalis mūsų specialistų šioje srityje dirba net 30 metų, todėl gali padėti išspręsti net sudėtingiausias problemas.

 

Didžiuojamės, kad esame žinomi ir už Lietuvos ribų – mūsų meistrų profesionalumą įvertina ir Lietuvoje, ir svetur. Aktyviai dalyvaujame tarptautinėse parodose ir konferencijose, keičiamės žiniomis su profesionalais iš viso pasaulio, turime narystę Europos ir JAV raktininkų asociacijose. Tai suteikia dar daugiau žinių ir patirties sprendžiant sudėtingas situacijas!

 

Visą reikiamą pagalbą ir vertingų praktinių patarimų gausite apsilankę mūsų raktų dirbtuvėse, V. Kudirkos g. 7-13, Vilniuje. Užsukite!

namu-raktu-logo

DUK

Kaip greitai bus pagaminti raktai?

 

Naudojame modernią techniką, todėl daugumą raktų galime pagaminti greičiau nei per 20 minučių. Vis dėlto, galutinė darbų trukmė yra individuali, ji priklauso nuo darbų apimties ir sudėtingumo.

 

Kiek kainuos rakto gamyba?

 

Mūsų dirbtuvėse raktų gamybos ir kitų darbų kaina nustatoma individualiai: ji priklauso nuo darbų sudėtingumo. Jeigu domina tiksli darbų kaina, kviečiame susisiekti. Užtikriname, kad rasime sprendimą Jums palankia kaina!

 

Ką daryti, jeigu pamečiau vienintelį turimą raktų komplektą?

 

Gana dažnai pasitaikanti situacija: vienintelis raktų komplektas dingęs arba sugadintas, o pagalbos reikia čia ir dabar. Šią bėdą tikrai išspręsime: mūsų meistrai kaip įmanoma greičiau pagamins naujus raktus pagal Jūsų durų spyną ar spynos kortelės kodą.

 

Kokias dar paslaugas teikiate?

 

Be raktų gamybos atliekame ir kitus aktualius darbus: tai avarinis atrakinimas, spynų remontas, raktų bei spynų garantinis ir po garantinis aptarnavimas bei kitos svarbios paslaugos. Jeigu reikalinga operatyvi ir kvalifikuota pagalba, susisiekite su „Spynų Atidarymas“ meistrais.

 

Visus darbus atliksime greitai, profesionaliai ir už patrauklią kainą!

 

Kur atliekate darbus?

 

Teikiame raktų gamybos, remonto, spynų montavimo, keitimo paslaugas Vilniuje ir Vilniaus rajone.

 

Kokioms durims gaminate raktus?

 

Turime raktų ruošinius praktiškai visoms durims:

 

 • biurų, butų, individualių namų durims,
 • šarvuotoms ir standartinėms (medinėms, stiklinėms ir kt.) durims,
 • durims su specialiais užraktais,
 • telefonams ir domofonspynėms,
 • garažų durims ir vartams;
 • pašto dėžutėms,
 • visų markių automobilių durelėms ir užvedimo spynelėms,
 • visų tipų seifams,
 • standartinėms ir pakabinamoms spynoms.

 

 

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Apie mus veiklos faktais:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).