Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Spynų keitimas Vilniuje

Pakeisime bet kurią spyną: butui, automobiliui, garažui, seifui, pašto dežutei, šarvuotoms durims ir kt. Keičiame ir atskiras spynos detales, taip pat atliekame spynų remontą.

 

Jeigu reikalingas spynos keitimas greitai – atykstame per 10-25 min. Patikimai ir už palankią kainą, Jūsų poreikius su kaupu išpildys patyrusi „Spynų Atidarymas“ komanda, o darbams bus suteikta ilgalaikė garantija!

Kaip užtikrinamas kokybiškas spynų keitimas?

 1. Spynos identifikacija. Skambučiu, užklausos forma arba atykus į vietą, mūsų spynų meistrai greitai įvertins esamą spynos tipą ir modelį.
 2. Spynos parinkimas. Išsiskiriame tuo, kad turime savo spynų sandėlį ir dirbame tiesiogiai su spynų gamintojais ir pagrindiniais tiekėjais. Dėl to turime itin platų spynų asortimentą, o spynas siūlome itin konkurencingomis kainomis. Esant galimybei, visada pasiūlysime Jums skirtingų kainų ir funkcijų variantus.
 3. Spynos keitimas. Naują spyną su nauju raktų komplektu išpakuojame Jūsų akivaizdoje. Tvarkingai pagal gamintojo standartus pakeičiame esamą durų spyną ar jos komponentus nieko nesugadinant. Jeigu įmanoma ir yra poreikis, galimas esamos spynos remontas ir avarinis atrakinimas negadinant durų.
 4. Garantija. Esame ilgametis rinkos lyderis, kuriam rūpi jų klientų ramybė, saugumas ir nuomonė. Visiems spynos keitimo darbams ir mūsų spynoms suteikiame garantiją.

Skambinkite 8 655 088 89 ir mes maloniai Jus prakonsultuosime ir pasirūpinsime visais spynos keitimo darbais.

Visų tipų durų spynų keitimas

Nesvarbu kokios konstrukcijos ir medžiagos durys, mūsų specialistai susitvarkys su užduotimi. Spynos keitimas atliekamas:

 • Šarvuotose duryse (buto, namo ar kitos patalpos);
 • Medinėse duryse (vidinėse ir lauko);
 • Plastikinėse duryse (pagrindinėse, verandos, terasos);
 • Aliuminėse duryse (pagrindinėse, terasos, prekybos ar kitos patalpos);
 • Seifo duryse (šarvuotose ir paprastuose, su elektroninėmis ar mechaninėmis spynomis);
 • Automobilyje (durų spynos cilindras bei uždegimo spyna);
 • Pašto dėžutėms, baldams ir visoms kitoms durelėms, bei daiktams turintiems spynas.

Jeigu norisi išsaugoti esamą spyną ar spynos keitimas neįmanomas, nes tokių parametrų spynų nebėra prekyboje, tuomet atliekame spynų remontą, raktų gamybą pagal spyną ir spynos perkodavimą.

Spynos perkodavimas atliekamas išimant esamą spyną, pakeičiant jos mechaninį kodą, kad seni raktai nebetiktų ir pagaminant naujus raktus. 

Nusidėvėjusių, sugedusių, užstrigusių spynų taisymas. Pas mus spynų taisymas atliekamas visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Remontuojame ir keičiame visų gamintojų spynas.

Išsamiau apie mūsų paslaugas:

Sutaisysime bet kokią spyną! Jeigu spyna bus nesutaisoma, pakeisime nauja.

 • Durų spynų keitimas - keičiame visų gamintojų spynas įvairių tipų durims: įstatome medinių ir šarvuotų būsto durų spynas, taip pat keičiame garažų, seifų, automobilių spynas, pašto dėžučių spyneles ir t.t.
 • Atskirų spynos detalių keitimas - kartais visos spynos keisti neprireikia: jeigu įmanoma, pakeičiame tik tam tikrus spynos komponentus, pavyzdžiui: spynos širdelę (cilindrą), spynos mechanizmą ar kitas mechanines detales.
 • Spynų ir durų rankenų remontas - spynos keitimas reikalingas tik esant negrįžtamiems pažeidimams. Kitais atvejais sėkmingai remontuojame visų tipų spynas. Taip pat galime pakeisti ar suremontuoti durų rankenas.

Savo klientams galime padėti įvairiose situacijose: dirbame su visų gamintojų spynomis (ABLOY, ABUS, AGB, ASSA, ATRA, BKS, BODA, BORDER, CAM, CISA, DIERRE, DORMA, ELBOR, FIAM, GERDA, JANIA, KALE, KURZEMES, LOB, MOTTURA, MP, NEMEF, PROSAM, SECUREMME, SPS, TESA, YALE, YETI ir kiti gamintojai), todėl spyną pakeisti galime net sudėtingiausiais atvejais.

Spynos širdelės keitimas

Mūsų specialistai visada ieškos pigiausio ir efektyviausio sprendimo. Dažnais atvejais, norint kitų raktų arba dėl gedimo, užtenka pakeisti tik dalį spynos – jos širdelę/cilindrą. Toks problemos sprendimo būdas yra gerokai pigesnis. Kiekvienas mūsų spynų meistras su savimi atsiveža dešimtis skirtingų išmatavimų ir gamintojų spynų širdelių, dėl ko visada galės pasiūlyti skirtingų kainų, kokybių ir funkcijų variantus.

Pas mus, durų spynos širdelės keitimas dažniausiai gali būti atliktas vos valandos bėgyje nuo paslaugos užsakymo. Skambinkite mums 8 655 088 89 bet kurią dieną ir mes nedelsiant viskuo pasirūpinsime.

Kaip sužinoti spynos keitimo kainą?

Kadangi mūsų rinkoje yra šimtai skirtingų spynų tipų ir įvairiausių konstrukcijų durų, spynos keitimo kainą nustatoma individualiai, bet ją visada galima nurodyti prieš pradedant darbus: susisiekite su mumis 8 655 088 89 arba užklausos forma ir pagal pateiktą informaciją, nurodysime tikslią darbų su nauja spyna kainą.

Iš ko susideda spynos keitimo kaina?

Spynos keitimo kaina priklauso nuo esamos spynos tipo, norimo modelio bei durų konstrukcijos.

 • Spynos tipas. Mūsų rinkoje galima aptikti įvairiausių spynų tipų: šarvuotų durų, cilindrines, ASSA ABLOY spynas su suktukais, pridedamas, įleidžiamas, kurios gali būti pagrindinės arba papildomus, su trumpais arba ilgais seifiniais raktais, o taip pat naktinukus kitų tipų užraktus.
 • Norimas modelis. Tam tikrais atvejais, esamą spyną galima pakeisti kitokiu modeliu, kuris gali būti pigesnis, kokybiškesnis, turintis papildomų saugumo elementų, kitokį rakto tipą arba gali būti atrakinamas skirtingais būdais.
 • Durų konstrukcija. Spynos keitimas ženkliai skiriasi priklausomai nuo durų tipo ir jų konstrukcijos, kadangi keičiant dalį spynų durys turi būti tinkamai dalinai išardytos, kas gali užimti skirtingą laiko tarpą.

Mūsų komanda visada gali nurodyti kiek kainuos pakeisti spyną turint daugiau informacijos, nedvejokite ir skambinkite mums 8 655 088 89, mes mielai Jus prakonsultuosime padėsime išsirinkti optimaliausią variantą.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Atvykstame tiesiai pas Jus – siekiame savo klientams suteikti kuo didesnį patogumą, todėl atvažiuojame tiesiai pas Jus. Susisiekite su mūsų komanda, nurodykite, kur atvykti ir pamirškite rūpesčius: viskuo kitu bus pasirūpinta.
 • Dirbame Jums patogiomis valandomis – mūsų dirbtuvės veikia visą parą, visomis savaitės dienomis ir per šventes, todėl skubiais klausimais esame visada pasiekiami.
 • Pasirūpinsime spyna – tinkamos spynos modelio paieškos gali būti sudėtingos, dėl to reikiama spyna visada pasirūpinsime patys, o dažniausiai jas turėsime su savimi. Esant galimybei pasiūlysime skirtingų kainų ir kokybės variantus.
 • Turime net 30 metų patirtį – spynų keitimą atlieka kvalifikuoti, itin patyrę meistrai, kurie naudoja specializuotą įrangą todėl darbai atliekami preciziškai tiksliai ir kokybiškai.
 • Tarptautinis įvertinimas – džiaugiamės, kad neliekame nepastebėti už Lietuvos ribų. Mūsų meistrai nuolat dalyvauja tarptautinėse parodose ir konferencijose, bendradarbiaujame su profesionalais iš viso pasaulio, esame Europos ir JAV raktininkų asociacijų nariai.
Remontuojame ir keičiame visų gamintojų spynas. Spynų bei jų užraktų taisymas. Visų tipų spynų bei jų užraktų taisymas.
Apie mus veiklos faktais:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).