Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Mottura spynos keitimas, remontas

Mottura spynos pagamintos specialiai šarvuotoms durims: tai produktas, kuris padeda užtikrinti būsto saugumą. Tačiau net geriausios kokybės spynos negali tarnauti amžinai. SOS atrakinimas dirbtuvėse atliekame visus Mottura spynų serviso darbus.

Nusidėvėjusių, sugedusių, užstrigusių spynų taisymas. Pas mus spynų taisymas atliekamas visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Remontuojame ir keičiame visų gamintojų spynas.

Kviečiame su šiomis paslaugomis susipažinti išsamiau:

Pas mus spynų taisymas atliekamas visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Remontuojame ir keičiame visų gamintojų spynas.

  • Mottura spynos keitimas – aptarnaujame visų tipų modelius, turime visų tipų Mottura spynas, todėl tikrai padėsime ir Jums.
  • Mottura spynos remontas – spynas remontuojame pasitelkę pažangius įrenginius. Jas perkoduojame ir pagaminame naujus raktus (perkodavimas yra mechaninio spynos kodo pakeitimas, kad senieji raktai nebetiktų).
  • Šiuos darbus atliekame taip, kad klientui būtų patogu: į Jūsų nurodytą vietą atsivešime visus Mottura spynų modelius ir parinksime tokių pat išmatavimų spyną. Tai reiškia, kad Jums nereikės rūpintis ir ieškoti spynos, nes viskuo pasirūpinsime mes, o esant poreikiui, pagaminsime naujus raktus pagal Jūsų spyną.
Spynų bei jų užraktų taisymas. Visų tipų spynų bei jų užraktų taisymas. Nusidėvėjusių, sugedusių, užstrigusių spynų taisyma

Apie Mottura spynas

Mottura – tai Italijos prekės ženklas, įkurtas dar 1972 m. Šis spynų gamintojas yra puikiai žinomas visame pasaulyje. Mottura spynos garsėja kaip vienos saugiausių rinkoje. Kiekvienas šios spynos komponentas sukurtas siekiant užtikrinti kuo didesnį saugumą Jūsų būstui ar kitam objektui.

 

Mottura spynos keitimas reikalauja didelės patirties ir aukščiausios kokybės technikos, todėl dirbame tik su originaliomis Mottura spynomis ir kitais komponentais.

 

Jei atvejis skubus, kreipkitės į mūsų specialistus 24 valandas per parą, visomis savaitės dienomis!

Remontuojame ir keičiame visų gamintojų spynas. Spynų bei jų užraktų taisymas. Visų tipų spynų bei jų užraktų taisymas.
Apie mus veiklos faktais:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).