Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Mul-T-Lock produkcija Vilniuje

„Spynų Atidarymas” komanda – ilgamečiai oficialūs Mul-T-Lock atstovai Lietuvoje. Teikiame įvairias paslaugas, aktualias Mul-T-Lock raktų ir spynų savininkams.

 

Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame susipažinti su jomis išsamiau:

  • Mul-T-Lock spynų remontas - atvykstame pas Jus Jums patogiu laiku ir greitai, profesionaliai atliekame profesionalų spynos remontą ir servisą.
  • Mul-T-Lock spynų keitimas - pametus/pavogus raktus, negrįžtamai pažeidus užrakto mechanizmą ar spynai susidėvėjus, ją pakeičiame nauja.
  • Mul-T-Lock raktų gamyba - turime pažangias technologijas, originalias stakles, reikalingas šio prekės ženklo raktų gamybai, naudojame originalius raktų ruošinius. Naujus raktus pagaminsime vos per kelias minutes, tokiu tikslumu kaip tai daro pats gamintojas!
  • Mul-T-Lock spynų perkodavimas - galime pakeisti spynos mechaninį kodą, kad seni raktai nebetiktų ir pagaminti naujų raktų komplektą. Taip pat, galime perkoduoti kelias spynas, kad jos būtų rakinamos vienu raktu, o esant poreikiui ir sukurti „master key“ sistemą.
  • Mul-T-Lock produktų prekyba - Galime parduoti bei kurjeriu išsiųsti reikalingus Mul-T-Lock produktus, įskaitant pagal Jūsų poreikius paruoštas spynas.

Mul-T-Lock spynos yra patikimos ir ilgaamžės. Jos pasižymi tvirta konstrukcija, pagal klientų poreikius gali būti integruojami papildomi saugumo elementai, todėl šios spynos pateisins Jūsų saugumo lūkesčius!

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 

  • Gamintojo pasitikėjimas – esame Mul-T-Lock atstovai Lietuvoje, todėl visus spynų remonto, keitimo, raktų gamybos darbus atliekame naudodami gamintojo patvirtintą įrangą ir detales.
  • Originalūs produktai – mūsų dirbtuvėse rasite praktiškai neribotą Mul-T-Lock raktų ir jų priedų pasirinkimą. Tai 100 proc. originalūs produktai, kurie nepalieka abejingų!
  • Ilgametė patirtis – manome, kad raktų, spynų remontas, keitimas ir kitos paslaugos atliekamos tinkamai tik tuomet, kai pažangias technologijas naudoja patyrę meistrai. Mūsų specialistai – būtent tokie. „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse Jūsų laukia 30 metų patirtis, ilgametės žinios ir kompetencijos.
  • Geros kainos garantija – siūlome saugumo produktus, prieinamus kiekvienam. Nors Mul-T-Lock spynų, raktų ir jų priedų kokybė nepriekaištinga, jų kaina mūsų dirbtuvėse nedidelė!

Jeigu ieškote kokybės už gerą kainą, turime atsakymą. Kviečiame susisiekti ir aptarti Jums aktualias paslaugas išsamiau!

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).