Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Kiek kainuoja pakeisti spyną?

Kiek kainuoja pakeisti spyną galime įvardinti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Susisiekite su mumis telefonu 8 (655) 088 89, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime tikslią informaciją, kiek kainuoja pakeisti Jūsų spyną.

Kiek kainuoja pakeisti spyną? Kiek kainuoja pakeisti spyną galime įvardinti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją.

Kiek kainuoja pakeisti spyną?

Spynos keitimas, kiekvienoje situacijoje yra unikalus atvejis. Skiriasi durų spynų modeliai, jų mechanizmai ir saugumo lygis.

Vienas durų spynas pakeisti galime itin greitai, o kitų keitimas gali užtrukti iki kelių valandų. Dėl šių priežasčių kiek kainuoja pakeisti Jūsų spyną galime paskaičiuoti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos spynos keitimas, susisiekite su mumis telefonu 8 (655) 088 89, mes susipažinsime su Jūsų situacija ir pateiksime tikslią galimų darbų kainą.

Kiek kainuoja pakeisti durų spyną?Jeigu norite sužinoti kiek Jums kainuos spynos keitimas, susisiekite su mumis.

Kiek kainuoja pakeisti padidinto saugumo spyną?

Jeigu tai yra standartinė spyna ir joje nėra esminių mechanizmų pažeidimų, durų spynos keitimas gali užtrukti 20–30 minučių.

Padidinto saugumo spynų su sudėtingais užraktais keitimas gali užtrukti ir ženkliai daugiau laiko. Kiek kainuoja pakeisti padidinto saugumo spyną, galime pasakyti tik įvertinę Jūsų individualią situaciją. Jeigu Jums reikalingas spynų keitimas ir atsakymas kiek kainuoja pakeisti padidinto saugumo spyną, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais spynų keitimo, taisymo ir raktų gamybos klausimais, mob. 8 (655) 088 89.

Svarbu paminėti, kad prieš spynos keitimą, pirmiausia, apžiūrėsime Jūsų spynos struktūrą ir tipą, įvertinsime spynos mechanizmų būklę ir tik tada galėsime įvardinti ką konkrečiai reikės keisti bei kiek tai užtruks ir kainuos. Mūsų avarinio atrakinimo meistrai spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dėl spynų keitimo galite į mus kreiptis bet kuriuo metu. Dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).