Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Automobilių raktų remontas Vilniuje

Automobilių raktų gedimo priežasčių gali būti daug, tačiau bene dažniausios iš jų – pažeista ar sudrėkusi elektronika, pažeistas rakto korpusas.

 

Nepriklausomai nuo gedimo kilmės, galime Jums padėti: „Spynų atidarymas” dirbtuvėse atliekamas profesionalus automobilių raktų taisymas.

Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Mūsų atliekamos paslaugos:

Mūsų dirbtuvėse kiekvienas klientas randa profesionalų aptarnavimą, geras kainas ir nepralenkiamą kokybę.

 • Automobilių raktų taisymas - taisome visų automobilių ir kitų transporto priemonių raktus: atliekame senų ir naujų automobilių raktų remontą visiems automobilių modeliams. Nuo paprastų raktų iki Keyless go raktų remonto!
 • Elektronikos remontas - tvarkome elektronikos pažeidimus: remontuojame esamus elementus ant rakto plokštės (pvz., mygtukus, procesorių). Sugadintus komponentus pakeičiame naujais. Galime padėti net tokiais atvejais, kai elektronika ar kiti rakto komponentai buvo paveikti vandens.
 • Raktų korpusų keitimas - atnaujiname susidėvėjusius raktų korpusus, kad šie atrodytų estetiškiau ir patikimiau saugotų raktą bei pultelį.
 • Elementų/akumuliatorių keitimas - keičiame elementus ir tam tikruose raktuose esančius akumuliatorius

Kada verta keisti rakto korpusą?

 • Jeigu rakto korpusas yra bent menkiausiai įplyšęs, į vidų gali patekti dulkės ir vanduo. Užtenka net mažo kiekio, kad ant mikroschemos prasidėtų oksidacija, kuri gali negrįžtamai sugadinti raktą.
 • Jeigu rakto geležtė nulūžo, jo klijavimas tėra laikinas sprendimas. Geriausia rakto vidinius komponentus perkelti į naują rakto korpusą ir išpjauti naują geležtę.
 • Esant išsidėvėjusiai rakto geležtei, kartais galima pakeisti tik ją, o kai tai neįmanoma – pakeisti visą korpusą su nauja geležte. Tai padės sklandesniam ir ilgaamžiškesniam spynos veikimui.
 • Norint estetiškiau atrodančio rakto ar gerinant transporto priemonės vaizdą
raktu-logo

Automobilių raktų taisymas: kodėl verta rinktis mus?

 

 • Teikiame visas reikalingas remonto paslaugas: remontuojame raktus sulūžus geležtei/mechaniniam raktui, taip pat taisome raktus, atsirišus pulteliui nuo mašinos, padedame ir tokiais atvejais, jeigu rakte sugenda čipas/imobilaizeris.
 • Naudojame modernią techniką – dėka pažangių technologijų, sėkmingai išsprendžiame paprastas ir sudėtingas problemas net tokiais atvejais, kai raktas visiškai nebeveikia!
 • Automobilių raktų remontas, kurį atlieka profesionalai – tikime, kad geriausius rezultatus padės pasiekti tik ypač patyrę meistrai. Būtent todėl Jūsų raktų remontu rūpinasi net 30 metų darbinę patirtį sukaupusi komanda!
 • Platus detalių asortimentas. Vietoje turime vieną didžiausių raktų korpusų, mygtukų ir elementų pasirinkimą Lietuvoje, dėl ko galime užtikrinti itin greitą raktų korpusų keitimą arba raktų remontą.

Automobilio pultelio remontas visais atvejais

Jeigu Jūsų automobilio pultelis blogai veikia arba visiškai nustojo veikti, ne visada būtina gaminti naują raktą! Pas mus profesionaliai atliekamas bet kurios markės automobilio pultelio remontas po įvairiausių pažeidimų – kritimų, įtrūkimų, patekus dulkėms ar purvui, vandens poveikio, nustojus veikti ar atsikabinus komponentams.

 

Atneškite savo raktelį mums į V. Kudirkos g. 7 ir mes pasirūpinsime jo remontu, o jeigu atvejis itin skubus ir reikalauja mūsų atvykimo į vietą – skambinkite mums +370 (655) 088 89 ir mūsų specialistai Jus mielai prakonsultuos.

Nemokama rakto patikra vos per 1-2 min.

Mūsų raktų servise galima nemokamai patikrinti ar Jūsų rakto čipas (imobilaizeris) yra matomas bei ar pultelis siunčia radijo arba infraraudonųjų bangų dažnį nuspaudus kiekvieną mygtuką. Patikra dažniausiai užtrunka iki poros minučių. Po patikros, mes visada rekomenduosime problemos sprendimo būdą ir esant galimybei ir Jūsų norui, iš karto pašalinsime bėdą.

Automobilių raktų remontas jiems lūžus ar sulinkus

Jeigu Jūsų raktas lūžo, sulinko ar buvo kitaip pažeistas, mes galime efektyviai pasirūpinti šios problemos sprendimu. Pas mus, automobilių raktų remontas tokiais atvejais atliekamas išpjaunant naują geležtę (net pagal kreivą arba sulūžusią) ir ją sutvirtinant iš naujo esamame arba naujame rakto korpuse, priklausomai nuo rakto tipo ir poreikių.

Net jeigu Jūsų raktas lūžo spynoje, mes galime padėti. Sulūžusią dalį specialiais įrankiais ištrauksime iš spynos ir pagal ją pagaminsime naują raktą.

 

Automobilių raktų remontas gali būti neįmanomas, jeigu lūžusio rakto dalis buvo pamesta. Vis gi, mes galime pagaminti naują raktą pagal automobilio spyną. Jūsų spyną tvarkingai nuimsime, išardysime ir pagal vidinius komponentus pagaminsime naują automobilio raktą (geležtę) - perrišinėti imobilaizerį ar pultelį nebus būtina, kadangi galime sujungti esamus komponentus su nauju spynos raktu.

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).