Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Raktų gamyba Vilniuje visą parą!

Raktų gamyba Vilniuje visą parą, tik iš kokybiškų medžiagų ir tik su šiuolaikiška įranga. Visų tipų spynų, seifų ir automobilių raktų gamyba Vilniuje visą parą. Vilniuje, V. Kudirkos g. 7-13., visą parą gaminame visų tipų raktus, priklausomai nuo rakto sudėtingumo ir tipo, raktų gamybą atliekame vos per 5-15 min.

SPYNŲ ATIDARYMAS: raktų gamyba Vilniuje visą parą. Visų tipų raktų gamyba Vilniuje visą parą, raktų gamyba visų tipų spynoms.

Raktų gamyba Vilniuje visą parą, greitai ir operatyviai!

Raktų gamyba Vilniuje visą parą atliekame: namams, biurams, šarvuotoms durims, telefonspynėms, seifams, automobiliams bei visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Jeigu Jums reikalingas naujas raktas, kviečiame skambinti mums: visą parą konsultuojame visais raktų gamybos klausimais, mob. 8 (655) 088 89.

Įvairių raktų gamyba, spynų taisymas, montavimas, keitimas bei avarinis durų, seifų, automobilių atrakinimas – viskas iš vienų rankų visą parą. Raktų gamybą Vilniuje vykdome itin patogioje vietoje – V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius (vos keli šimtai metrų nuo Vilniaus miesto santuokų rūmų).

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Visų tipų raktų gamyba Vilniuje visą parą, pagal Jūsų rakto pavyzdį;
 • Visų tipų raktų gamyba Vilniuje visą parą, pagal Jūsų rakto kodą;
 • Visų tipų raktų gamyba Vilniuje visą parą, pagal Jūsų spyną.

Visą parą atliekame:

 • Visų tipų raktų kopijų gamybą;
 • Visų tipų raktų dublikatų gamybą;
 • Visų tipų atsarginių raktų gamybą.
 • Jei raktas pamestas ar pavogtas, atliekame spynų kodų ar spynos šerdelės keitimą.

*Visiems raktų gamybos darbams suteikiama garantija.
*Raktų gamybą galime atlikti ir pagal Jūsų turimą spyną arba perrinkti spynos šerdelę, pritaikydami ją Jūsų raktui.

SPYNŲ ATIDARYMAS: raktų gamyba Vilniuje visą parą. Raktų gamyba Vilniuje vos per 5-15 min.

Raktų gamyba Vilniuje visą parą – čia ir dabar!

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje Vilniuje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus V. Kudirkos g. 7-13, Vilniuje, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar, dirbame nuo I iki VII visą parą.

Raktų gamyba Vilniuje visą parą – visi raktai pagal Jūsų poreikį. Pas mus raktų gamybą atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei modernias stakles, todėl dėl pagamintų raktų nekils net menkiausių nepatogumų. Raktų gamybą atliekame tam, kad patenkintume visus Jūsų poreikius: gaminame atsarginius raktus Jūsų namams, raktus nuomininkams ar kambariokams. Taip pat tvarkome nusidėvėjusias spynas bei jų užraktus. Jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, užsukite pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai (dirbame nuo I iki VII visą parą).
 
Raktų gamyba Vilniuje visą parą, pagal Jūsų spyną ar spynos kortelės kodą!
Reikalinga raktų gamyba Vilniuje, bet praradote ar sugadinote vienintelį raktų komplektą? Tai tikrai nėra bėda, mūsų paslaugūs ir patyrę meistrai Vilniuje, gali atrakinti Jūsų namų duris ir raktų gamybą atlikti pagal Jūsų spyną ar spynos kortelės kodą.
 
Patarimas, kad raktų gamyba Vilniuje netaptų galvos skausmu!
Raktų gamyba Vilniuje visada rekomenduojame pasirūpinti, kol raktai dar nėra pamesti. Pametus vienintelį raktų komplektą, prireikia avarinio durų atrakinimo ir naujų raktų gamyba tampa daug brangesnė. Tam, kad taip nenutiktų ir Jums, visada rekomenduojame atsarginių raktų kopijas pasigaminti iš anksto ir raktų dublikatus laikyti pas savo giminaičius ar bičiulius. Pasirūpinkite atsarginių raktų gamyba Vilniuje šiandien ir ateityje sutaupykite savo laiką bei pinigus.

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, visų tipų buto durims;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, visų tipų biuro durims;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, visų tipų seifams;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, visų tipų domofonams ir telefonspynėms;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, visų tipų pašto dėžutėms;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, visų tipų pakabinamoms spynoms;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, visų tipų garažams;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, visų tipų vartams;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, visų markių automobiliams (durelėms ir užvedimo spynelėms).

Raktų gamyba įvairioms durims:

 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, meninėms durims;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, šarvuotoms durims;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, metalinėms durims;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, stiklinėms durims;
 • Raktų gamyba Vilniuje visą parą, spec. paskirties durims su sudėtingais užraktais.

*Visiems raktų gamybos darbams suteikiama garantija!

SPYNŲ ATIDARYMAS: raktų gamyba Vilniuje visą parą. Raktų gamyba Vilniuje spynoms, durims, automobiliams ir seifams.

Raktų gamyba Vilniuje visą parą, su juvelyrinio tikslumo įranga!

Raktų gamyba Vilniuje vykdoma naudojant kompiuterizuotas, automatines stakles, kurios leidžia pagaminti raktus juvelyriniu tikslumu.

Mūsų meistrų ilgametė patirtis, geriausių gamintojų šiuolaikiška įranga bei aukščiausios kokybės ruošiniai, leidžia Jums pagaminti raktus, kurie bus identiški originalui. Mes garantuojame, kad mūsų raktų dirbtuvėje „SPYNŲ ATIDARYMAS“ pagaminti bet kokio sudėtingumo raktai bus patikimi ir kokybiški.
 
Raktų gamyba Vilniuje visą parą, tik iš kokybiškų ruošinių!
Pas mus raktų gamyba Vilniuje atliekama naudojant aukštos kokybės ruošinius, kurie atitinka daugelį Europos kokybinių standartų. Mūsų raktų dirbtuvėje „SPYNŲ ATIDARYMAS“ turime virš 3 000 įvairaus metalo, spalvų bei profilių raktų ruošinių. Kadangi turime platų raktų ruošinių pasirinkimą, Jums galime pagaminti raktus, kurie tiks visų tipų gamintojų spynoms: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų raktų gamybą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą. Kadangi esame orientuoti į greitį, savo raktų dirbtuvėse „SPYNŲ ATIDARYMAS“ turime reikiamų rūšių raktų ruošinius: šarvuotoms ir standartinėms durims, visų markių automobiliams bei visų tipų seifams bei standartinėms ir pakabinamoms spynoms.

Raktų gamyba Vilniuje visą parą, domofonui ir telefonspynėms!
Mes atliekame raktų gamybą įvairių tipų domofonams bei telefonspynėms. Jei Jūsų domofono ar telefonspynės raktas pamestas ar nepataisomai sugadintas, tokiu atveju rekomenduojame raktą pasiskolinti iš kaimyno, atsinešti šį raktą į mūsų dirbtuves ir mes vos per 2-5 minutės pagaminsime šio rakto atsarginę kopiją. Užsukite pas mus, raktų gamybą Jūsų domofonui garantuojame be jokių trikdžių.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).