Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Atliekame raktų gamybą visų tipų spynoms, durims, automobiliams ir seifams.

Raktų gamyba tik iš kokybiškų medžiagų ir tik su šiuolaikiška įranga. Gaminame visų tipų raktus, priklausomai nuo rakto sudėtingumo ir tipo, raktų gamybą atliekame vos per 5-15 min.

Greita užklausa
Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Reikiamų raktų gamyba greitai ir operatyviai!

Raktų gamybą atliekame namams, biurams, šarvuotoms durims, telefonspynėms, seifams, automobiliams bei visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms.

Įvairių raktų gamyba, spynų taisymas, montavimas, keitimas bei avarinis durų, seifų, automobilių atrakinimas – viskas iš vienų rankų. Raktų gamybą Vilniuje vykdome itin patogioje vietoje – V. Kudirkos g. 7-14, Vilnius (vos keli šimtai metrų nuo Vilniaus miesto santuokų rūmų). Jeigu Jums reikalingas naujas raktas, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais raktų gamybos klausimais, mob. 8 (638) 08 888.
 
Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Visų tipų raktų gamyba pagal Jūsų rakto pavyzdį;
 • Visų tipų raktų gamyba pagal Jūsų rakto kodą;
 • Visų tipų raktų gamyba pagal Jūsų spyną.
 • Jei raktas pamestas ar pavogtas, atliekame spynų kodų ar spynos šerdelės keitimą;

*Visiems raktų gamybos darbams suteikiama garantija.
*Raktų gamybą galime atlikti ir pagal Jūsų turimą spyną arba perrinkti spynos šerdelę, pritaikydami ją Jūsų raktui.

 
Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Visų tipų raktų kopijų gamyba;
 • Visų tipų raktų dublikatų gamyba;
 • Visų tipų atsarginių raktų gamyba.
Visų tipų raktų gamyba: raktų gamyba geriausia kaina. Raktų gamyba pagal rakto pavyzdį, pagal rakto kodą, pagal rakto spyną.

Raktų gamyba – čia ir dabar!

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

Raktų gamyba - raktai pagal Jūsų poreikį. Pas mus raktų gamybą atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei modernias stakles, todėl dėl pagamintų raktų nekils net menkiausių nepatogumų. Raktų gamybą atliekame tam, kad patenkintume visus Jūsų poreikius: gaminame atsarginius raktus Jūsų namams, raktus nuomininkams ar kambariokams. Taip pat tvarkome nusidėvėjusias spynas bei jų užraktus. Jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, užsukite pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai.
 
Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Visų tipų raktų gamyba buto durims;
 • Visų tipų raktų gamyba biuro durims;
 • Visų tipų raktų gamyba seifams;
 • Visų tipų raktų gamyba domofonams ir telefonspynėms;
 • Visų tipų raktų gamyba pašto dėžutėms;
 • Visų tipų raktų gamyba pakabinamoms spynoms;
 • Visų tipų raktų gamyba garažams;
 • Visų tipų raktų gamyba vartams;
 • Visų tipų raktų gamyba automobiliams (durelėms ir užvedimo spynelėms).

Raktų gamyba įvairioms durims:

 • Raktų gamyba meninėms durims;
 • Raktų gamyba šarvuotoms durims;
 • Raktų gamyba metalinėms durims;
 • Raktų gamyba stiklinėms durims;
 • Raktų gamyba spec. paskirties durims su sudėtingais užraktais.

*Visiems raktų gamybos darbams suteikiama garantija!
 
Raktų gamyba pagal Jūsų spyną ar spynos kortelės kodą!
Reikalinga raktų gamyba, bet praradote ar sugadinote vienintelį raktų komplektą? Tai tikrai nėra bėda, mūsų paslaugūs ir patyrę meistrai, gali atrakinti Jūsų namų duris ir raktų gamybą atlikti pagal Jūsų spyną ar spynos kortelės kodą.
 
Patarimas, kad raktų gamyba netaptų galvos skausmu!
Raktų gamyba visada rekomenduojame pasirūpinti, kol raktai dar nėra pamesti.
Pametus vienintelį raktų komplektą, prireikia avarinio durų atrakinimo ir naujų raktų gamyba tampa daug brangesnė. Tam, kad taip nenutiktų ir Jums, visada rekomenduojame atsarginių raktų kopijas pasigaminti iš anksto ir raktų dublikatus laikyti pas savo giminaičius ar bičiulius. Pasirūpinkite atsarginių raktų gamyba šiandien ir ateityje sutaupykite savo laiką bei pinigus.

Visų tipų raktų gamyba, kokybės garantija. Raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamyba, atsarginių raktų gamyba.

Raktų gamyba su juvelyrinio tikslumo įranga!

Raktų gamyba vykdoma naudojant kompiuterizuotas, automatines stakles, kurios leidžia pagaminti raktus juvelyriniu tikslumu.

Mūsų meistrų ilgametė patirtis, geriausių gamintojų šiuolaikiška įranga bei aukščiausios kokybės ruošiniai, leidžia Jums pagaminti raktus, kurie bus identiški originalui. Mes garantuojame, kad mūsų raktų dirbtuvėje „SOS ATRAKINIMAS“ pagaminti bet kokio sudėtingumo raktai bus patikimi ir kokybiški.

Raktų gamyba tik iš kokybiškų ruošinių!
Pas mus raktų gamyba atliekama naudojant aukštos kokybės ruošinius, kurie atitinka daugelį Europos kokybinių standartų. Mūsų raktų dirbtuvėje „SOS ATRAKINIMAS“ turime virš 3 000 įvairaus metalo, spalvų bei profilių raktų ruošinių. Kadangi turime platų raktų ruošinių pasirinkimą, Jums galime pagaminti raktus, kurie tiks visų tipų gamintojų spynoms: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų raktų gamybą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą. Kadangi esame orientuoti į greitį, savo raktų dirbtuvėse „SOS ATRAKINIMAS“ turime reikiamų rūšių raktų ruošinius: šarvuotoms ir standartinėms durims, visų markių automobiliams bei visų tipų seifams bei standartinėms ir pakabinamoms spynoms.

Raktų gamyba domofonui ir telefonspynėms!
Mes atliekame raktų gamybą įvairių tipų domofonams bei telefonspynėms. Jei Jūsų domofono ar telefonspynės raktas pamestas ar nepataisomai sugadintas, tokiu atveju rekomenduojame raktą pasiskolinti iš kaimyno, atsinešti šį raktą į mūsų dirbtuves ir mes vos per 2-5 minutės pagaminsime šio rakto atsarginę kopiją. Užsukite pas mus, raktų gamybą Jūsų domofonui garantuojame be jokių trikdžių.

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Apie mus veiklos faktais:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).