Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Audi raktų gamyba Vilniuje

 

Audi raktų programavimas (pririšimas), gamyba, remontas – šias ir visas kitas aktualias paslaugas teikia „Spynų Atidarymas“ komanda. Tai itin kvalifikuoti specialistai, sukaupę ilgametę praktinę patirtį.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame apie mūsų teikiamas paslaugas sužinoti daugiau:

Mūsų dirbtuvėse kiekvienas klientas randa profesionalų aptarnavimą, geras kainas ir nepralenkiamą kokybę.

 • Profesionali Audi raktų gamyba: dirbtuvėse naudojamos modernios technologijos ir patikimos detalės, kad raktai tarnautų be priekaištų. Audi raktų gamyba pas mus atliekama ne tik modeliams, pritaikytiems vietinei rinkai, bet ir modeliams, atgabentiems iš užsienio, pavyzdžiui, JAV ar Kanados.

 • Atsarginiai raktai - pasirūpinkite atsarginiu raktu savo Audi automobiliui ir apsisaugokite nuo nepatogių situacijų, kai vienintelis turimas raktas sugenda arba dingsta.
 • Audi rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas - Ši paslauga, dar žinoma kaip Audi raktų programavimas, mūsų dirbtuvėse – kokybiškai ir už gerą kainą. Pririšus raktą/čipą ir pultelį, jis veiks nepriekaištingai, o neturint rakto su čipu, automobilį užvesti bus labai sudėtinga.
 • Raktų remontas - ant raktų atsirado pažeidimų ar stiprių nusidėvėjimo žymių? Jums gali praversti remontas. Suteikus šią paslaugą, Audi raktai gali būti toliau sėkmingai naudojami dar ilgus metus.
 • Raktų korpusų keitimas - visada verta atnaujinti susidėvėjusį pultelio korpusą. Tai pagerina rakto išvaizdą ir gali apsaugoti jį nuo smūgių, mechaninių pažeidimų.
 • Avarinis atrakinimas - pamesti Audi raktai gali būti rimta problema, kurią greitai ir nekomplikuotai išspręs „Spynų Atidarymas“ specialistai. Atrakinsime Jūsų automobilį nieko nepažeidžiant. Taip pat pagaminsime naują raktą!
raktu-logo

Kodėl mes?

 

 • Įspūdinga praktinė patirtis – mūsų komanda teikia paslaugas daugiau nei 30 metų. Esame laiko užgrūdinti savo srities profesionalai, kurie gerai išmano klientų poreikius ir naujausias tendencijas.
 • Pažangi technika – dirbtuvėse naudojamos vienos moderniausių technologijų Baltijos šalyse, todėl žengiame koja kojon su laiku ir galime aptarnauti net naujausius automobilius.
 • Nuolatinis tobulėjimas – mūsų specialistai nuolat atnaujina įgūdžius ir plečia žinias, todėl galime pasiūlyti plataus spektro paslaugas.
 • Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams – kiekvieną klientą aptarnaujame pagarbiai, atsižvelgiame į išskirtinius jo poreikius. Tai aptarnavimas, kuriuo nenusivilsite!
 • Draugiškos kainos – garantuojame, kad Audi raktų gamybos, remonto, korpusų keitimo, programavimo kaina mūsų dirbtuvėse yra palanki kiekvieno biudžetui.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).