Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems audi automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

raktu-logo

Audi raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Audi, kaip ir dauguma automobilių gamintojų, ypač iš premium segmento, saugumo tikslais naudoja imobilizerį – nuo įsilaužimų bei vagysčių saugančią sistemą. Ši sistema dažnai būna rišama atskirai nuo pačio nuotolinio valdymo pulto. Audi raktai naudoja platų dažnių diapazoną, kuris gali būti 434/433 ar 868 MHz. Jeigu automobilis siunčiamas iš Šiaurės Amerikos (JAV bei Kanada), tai ten sutinkamas 315 MHz dažnis. Be to, kai kurie Audi rakteliai turi savaiminį atsiprogramavimą, kuris gali įvykti pakeitus akumuliatorių arba rakto elementą. Tai – ne problema, nes „Spynų atidarymas“ komanda tą patį raktelį vėl pririšti prie automobilio. Jums nereikės vargti ieškant kitokių sprendimų.

raktu-logo

Audi raktų gamyba Vilniuje – profesionalu, greita

Savo dirbtuvėse turime daugumą įvairių dažnių ir konfigūracijų Audi raktų, raktų korpusų ir dalių. Dėl klientų patogumo apsirūpiname atsargomis, tad galime pririšti raktelį prie naujai įsigyto, iš JAV parplukdyto automobilio ar tuo atveju, jeigu senas raktelis buvo pažeistas ar jį pametėte. Programavimą ir pririšimą turėtų atlikti tik profesionalai, nes nežinantys žmonės gali pririšti naują raktelį, tačiau tuo pat metu iš kompiuterio netyčia pašalinti esamus raktus.

 

Siekdami užtikrinti sklandų ir veiksmingą procesą, imobilaizeriui ir nuotolinio valdymo pultui pririšti naudojame atskirus prietaisus. Naudodami specialią Audi įrangą, darbus atliekame profesionaliai, greitai ir už prieinamą kainą. Reikalui esant padarysime ir avarinį atrakinimą.

 

Pririšime tiek senesių Audi, tiek populiariausiųjų A3, A4, A6, Q5, Q7, A8, retesnių Q8, A5, A7 bei išskirtinių S, RS serijos automobilių bei E-Tron elektromobilių raktelius. Kreipkitės jau dabar, o pagamintą raktelį gaukite dar tą pačią dieną, dažniausiai – vos per valandą!

raktu-logo

Kodėl mes?

 

  • Įspūdinga praktinė patirtis – mūsų komanda teikia paslaugas daugiau nei 30 metų. Esame laiko užgrūdinti savo srities profesionalai, kurie gerai išmano klientų poreikius ir naujausias tendencijas.
  • Pažangi technika – dirbtuvėse naudojamos vienos moderniausių technologijų Baltijos šalyse, todėl žengiame koja kojon su laiku ir galime aptarnauti net naujausius automobilius.
  • Nuolatinis tobulėjimas – mūsų specialistai nuolat atnaujina įgūdžius ir plečia žinias, todėl galime pasiūlyti plataus spektro paslaugas.
  • Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams – kiekvieną klientą aptarnaujame pagarbiai, atsižvelgiame į išskirtinius jo poreikius. Tai aptarnavimas, kuriuo nenusivilsite!
  • Draugiškos kainos – garantuojame, kad Audi raktų gamybos, remonto, korpusų keitimo, programavimo kaina mūsų dirbtuvėse yra palanki kiekvieno biudžetui.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).