Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Opel raktų gamyba Vilniuje

 

Geriausios kokybės Opel raktai – „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse. Esame ilgamečiai profesionalai, puikiai išmanome savo amatą ir kiekvienam klientui užtikriname nepriekaištingą kokybę.

 

Teikiame šias paslaugas: raktų ir jų dublikatų gamyba, Opel raktų programavimas (pririšimas), raktų remontas, korpusų keitimas, avarinis atrakinimas.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame sužinoti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas:

Savo darbo ir aptarnavimo kokybei keliame ypač aukštus standartus, todėl mūsų dirbtuvėse kiekvienas klientas gali džiaugtis profesionalia pagalba, išsamiomis konsultacijomis ir išties kokybiškomis paslaugomis.

 • Opel raktų gamyba - mūsų dirbtuvėse neapsieina be pažangiausių Baltijos šalyse technologijų ir kruopščiai atrinktų medžiagų.
 • Atsarginiai Opel raktai - atsarginis automobilio raktas svarbus kiekvienam atsakingam vairuotojui: apsisaugokite nuo nemalonių situacijų, kai vienintelis turimas Opel raktas sugenda arba yra pametamas.
 • Opel rakto pririšimas prie imobilaizerio - profesionalus Opel rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (dar žinoma kaip Opel raktų programavimas). Norint turėti pilnai veikianti automobilio raktą, jį būtina pririšti prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuoti – nepririštas raktas automobilio neužkurs. Opel raktų programavimo kaina mūsų dirbtuvėse visada draugiška kišenei!
 • Raktų remontas - laiku atliktas remontas prailgina rakto naudojimo trukmę, išsprendžia smulkius ir sudėtingus gedimus. Galime pasirūpinti rakto remontu net jeigu jis visiškai nustojo veikti.
 • Raktų korpusų keitimas - pakeisime susidėvėjusį rakto korpusą, kad šis taptų tvirtas ir estetiškas.
 • Avarinis atrakinimas - pametėte raktus ir negalite patekti į automobilį? Šia problemą išspręs „Spynų Atidarymas“ specialistai. Užtikriname, kad greitai ir saugiai atrakinsime Jūsų automobilį ir pagaminsime naują Opel raktą!
raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Nepriekaištinga kvalifikacija – geriausi rezultatai laukia, kai darbus atlieka profesionalūs meistrai. Mūsų specialistai turi net 30 metų praktinę patirtį. Kokybę įrodo nuolatinių klientų pasitikėjimas!
 • Nuolatinis tobulėjimas – puikiai suprantame, kad šiandien automobilių technologijos keičiasi ypač greitai. Todėl nestovime vietoje: nuolat plečiame savo žinias ir kvalifikaciją.
 • Platus pasirinkimas – turime daugiau nei 3 tūkst. raktų ruošinių ir galime pasiūlyti plataus spektro paslaugas įvairių tipų automobiliams.
 • Išskirtinis dėmesys – mūsų prioritetas – laimingi klientai ir pateisinti lūkesčiai. Esame dėmesingi Jūsų poreikiams, draugiškai aptarnaujame ir suteikiame geriausios kokybės paslaugas.
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, turime savo stendus tarptautinėse parodose.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).