Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Savo darbo ir aptarnavimo kokybei keliame ypač aukštus standartus, todėl mūsų dirbtuvėse kiekvienas klientas gali džiaugtis profesionalia pagalba, išsamiomis konsultacijomis ir išties kokybiškomis paslaugomis.

 • Pamestų Opel raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną pagaminsime naują mechaninį raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį.
 • Opel atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą bei pultelio programavimas prie automobilio. Atsarginis automobilio raktas svarbus kiekvienam atsakingam vairuotojui: apsisaugokite nuo nemalonių situacijų, kai vienintelis turimas Opel raktas sugenda arba yra pametamas.
 • Opel rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (dar žinoma kaip Opel raktų programavimas). Norint turėti pilnai veikianti automobilio raktą, jį būtina pririšti prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuoti – nepririštas raktas automobilio neužkurs. Opel raktų programavimo kaina mūsų dirbtuvėse visada draugiška klientui!
 • Raktų remontas - galime pasirūpinti rakto remontu net jeigu jis visiškai nustojo veikti. Laiku atliktas remontas prailgina rakto naudojimo trukmę, išsprendžia smulkius ir sudėtingus gedimus.
 • Raktų korpusų keitimas - pakeisime susidėvėjusį rakto korpusą, kad šis taptų tvirtas ir estetiškas.
 • Raktų baterijų keitimas - operatyvus visų modelių raktų elementų keitimas .
 • Avarinis atrakinimas - pametėte raktus ir negalite patekti į automobilį? Šia problemą išspręs „Spynų Atidarymas“ specialistai. Užtikriname, kad greitai ir saugiai atrakinsime Jūsų automobilį ir pagaminsime naują Opel raktą!
auto-raktu-logo

Opel raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Opel yra vienas iš tų gamintojų, kuris per pastaruosius du dešimtmečius pasikeitė neatpažįstamai. Dabar jo automobiliai yra daug kokybiškesni, atitinka aukštesnės klasės standartus, džiugina inovacijų bei komforto įrangos gausa. Tačiau ir senesni Opel yra mėgstami Lietuvoje bei vis dar dažnai sutinkami keliuose. Mums daugiausiai tenka dirbti su: Zafira, Astra, Insignia, Vectra, Meriva, Corsa, Vivaro ir keletu kitų modelių.

 

Senesnių Opel rakteliai yra su pulteliu bei išskleidžiama geležte arba raktelis su čipu. Naujesni modeliai turi specialius pultelius, kurie pritaikyti berakčiui užvedimui ir net berakčiui atrakinimui. Pakeisime pultelio baterijas ar suremontuosime ir prirprogamuosime naują pultelį, jei senasis buvo pažeistas.

auto-raktu-logo

Darbas ir su naujais, ir su senesniais Opel modeliais

Senesnių Opel modelių raktų pririšimas nebūdavo itin sudėtingas, kadangi gamintojas nenaudojo daug raktų ir technologijos variacijų. Tačiau su dabartiniais, Keyless Go technologiją naudojančiais Opel – viskas yra kitaip. Be problemų atliekame pultelio ar raktelio pririšimą, atrakiname Opel automobilius avariniu būdu bei pririšame naują raktą, jei senasis buvo pavogtas ar pametėte.

 

Svarbu paminėti, kad gaminame bei rišame raktus ir britiškiems Vauxhall (Opel atitikmuo J. Karalystėje) bei GM – Buick automobiliams, kurie yra Opel atitikmuo JAV bei Kanadoje.

auto-raktu-logo

Profesionalus Opel raktų programavimas Vilniuje

Mes galime dirbti ir su jūsų atvežtais rakteliais bei pulteliais, tačiau turime visų tipų raktų ir savo dirbtuvėse. Priklausomai nuo situacijos, naują raktą Vilniuje galime pagaminti per maždaug pusvalandį ir jį pilnai užprogramuoti.

 

Jeigu norite žinoti tikslesnius terminus bei paslaugų kainas, susisiekite su mumis interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Vertiname skaidrumą, tad kainas pristatysime apžiūrėję automobilį, dar prieš pradėdami darbus.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 • Nepriekaištinga kvalifikacija – geriausi rezultatai laukia, kai darbus atlieka profesionalūs meistrai. Mūsų specialistai turi net 30 metų praktinę patirtį. Kokybę įrodo nuolatinių klientų pasitikėjimas!
 • Nuolatinis tobulėjimas – puikiai suprantame, kad šiandien automobilių technologijos keičiasi ypač greitai. Todėl nestovime vietoje: nuolat plečiame savo žinias ir kvalifikaciją.
 • Platus pasirinkimas – turime daugiau nei 3 tūkst. raktų ruošinių ir galime pasiūlyti plataus spektro paslaugas įvairių tipų automobiliams.
 • Išskirtinis dėmesys – mūsų prioritetas – laimingi klientai ir pateisinti lūkesčiai. Esame dėmesingi Jūsų poreikiams, draugiškai aptarnaujame ir suteikiame geriausios kokybės paslaugas.
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, turime savo stendus tarptautinėse parodose.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).