Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Volvo raktų gamyba Vilniuje

 

Domina profesionali Volvo raktų gamyba, remontas, korpuso keitimas, o gal Volvo raktų programavimas? Galime Jums padėti: „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse šios ir kitos aktualios paslaugos suteikiamos už itin gerą kainą.

 

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame plačiau susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

Neabejojame, kad mūsų paslaugomis liksite patenkint: esame perfekcionistai, ypač atsakingai žiūrime į kiekvieną užsakymą ir klientų aptarnavimą.

 • Volvo raktų gamyba gali būti atlikta ne tik programuojant naują raktą jūsų automobilyje, bet ir atgabenus mums bet kurią spyną ir reikiama automobilio kompiuterį. Naudojant šiuos komponentus, galime pagaminti naują raktą Jūsų automobiliui. Užtikriname, kad žema Volvo raktų gamybos kaina nepakenkia kokybei!
 • Atsarginiai Volvo raktai - jeigu turite tik vieną Volvo raktą, pasirūpinkite atsarginio gamyba: kad išvengtumėte nepatogumų, kai pagrindinis raktas sugenda arba yra pametamas.
 • Volvo rakto pririšimas prie imobilaizerio - volvo rakto/čipo ir pultelio pririšimas prie imobilaizerio (dar žinomas kaip Volvo raktų programavimas) yra paslauga, būtina beveik visoms naujesnėms transporto priemonėms. Norint turėti pilnai veikianti automobilio raktą, jį būtina pririšti prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuoti – nepririštas raktas automobilio neužkurs.
 • Raktų remontas - sugedo rakto plokštė (mikroschema), atsirado pažeidimų, jis stringa, neleidžia greitai atrakinti ir užrakinti automobilio, o gal apskritai nustojo veikti? Pats metas pasirūpinti rakto remontu: tai taupo Jūsų laiką ir pinigus!
 • Raktų korpusų keitimas - pakeičiame korpusą, kad Volvo raktai atrodytų solidžiau ir būtų geriau apsaugoti nuo išorės poveikio.
 • Avarinis atrakinimas - nerandate Volvo raktų, o gal sugedo automobilio spyna? Šias ir panašias bėdas išspręs „Spynų Atidarymas“ komanda. Atvyksime pas Jus, operatyviai atrakinsime automobilį ir pagaminsime naują Volvo raktą.
raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 

 • Visos paslaugos vienoje vietoje – gerai žinome klientų poreikius, mūsų komandoje dirba tik kvalifikuoti specialistai, todėl visas aktualiausias paslaugas rasite „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse.
 • 30 sėkmingų darbo metų – savo klientams siūlome ilgalaikę patirtį ir kompetencijas. Savo veiklą sėkmingai tęsiame daugiau nei tris dešimtmečius!
 • Pažangi technika – puikiai išmanome klientų poreikius ir naujausias tendencijas, todėl darbus atliekame pasitelkę ypač pažangią techniką. Tai leidžia mums aptarnauti tiek pačius naujausius, tiek senesnius automobilius.
 • Inovacijos, pritaikomos darbuose – neatsiliekame nuo naujovių: mūsų specialistai dalyvauja mokymuose ir plečia savo žinias. Tai reiškia, kad galime pagaminti raktus net naujausiems automobilių modeliams.
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, turime savo stendus tarptautinėse parodose.
 • Išskirtiniai pasiūlymai – turime daugybę raktų ruošinių, todėl kiekvienoje situacijoje galime pritaikyti sprendimus, kurie atitiks visų klientų poreikius ir biudžetą.

Neabejojame, kad mūsų paslaugomis liksite patenkint: esame perfekcionistai, ypač atsakingai žiūrime į kiekvieną užsakymą ir klientų aptarnavimą.

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).