Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Neabejojame, kad mūsų paslaugomis liksite patenkint: esame perfekcionistai, ypač atsakingai žiūrime į kiekvieną užsakymą ir klientų aptarnavimą.

 • Pamestų Volvo raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną pagaminsime naują mechaninį raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Taip pat rakto gamyba gali būti atlikta ne tik programuojant naują raktą jūsų automobilyje, bet ir atgabenus mums bet kurią spyną ir reikiama automobilio kompiuterį. Naudojant šiuos komponentus, galime pagaminti naują raktą Jūsų automobiliui. Užtikriname, kad žema Volvo raktų gamybos kaina nepakenkia kokybei!
 • Volvo atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą bei pultelio programavimas prie automobilio. Jeigu turite tik vieną raktą, pasirūpinkite atsarginio gamyba: kad išvengtumėte nepatogumų, kai pagrindinis raktas sugenda arba yra pametamas.
 • Volvo rakto/čipo ir pultelio pririšimas prie imobilaizerio (dar žinomas kaip Volvo raktų programavimas) paslauga, būtina beveik visoms naujesnėms transporto priemonėms. Norint turėti pilnai veikianti automobilio raktą, jį būtina pririšti prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuoti – nepririštas raktas automobilio neužkurs.
 • Raktų remontas - sugedo rakto plokštė (mikroschema), atsirado pažeidimų, jis stringa, neleidžia greitai atrakinti ir užrakinti automobilio, o gal apskritai nustojo veikti? Pats metas pasirūpinti rakto remontu: tai taupo Jūsų laiką ir pinigus!
 • Raktų korpusų keitimas - pakeičiame korpusą, kad Volvo raktai atrodytų solidžiau ir būtų geriau apsaugoti nuo išorės poveikio.
 • Raktų baterijų keitimas - kruopščiai pakeičiame raktų elementus visiems Volvo automobiliams. Naudojame tik kokybiškus elementus.
 • Avarinis atrakinimas - nerandate Volvo raktų, o gal sugedo automobilio spyna? Šias ir panašias bėdas išspręs „Spynų Atidarymas“ komanda. Atvyksime pas Jus, operatyviai atrakinsime automobilį ir pagaminsime naują raktą.
auto-rakto-logo

Volvo raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Puikią reputaciją Lietuvoje turintis švedų gamintojas garsėja tuo, kad gamina saugius, puikius automobilius. Ypač naujesni Volvo modeliai pasilypėjo dar aukščiau pagal premium segmento konkurenciją ir siūlo puikias saugumo, dinamikos bei komforto savybes. Šis švedų gamintojas žinomas dėl daugybės inovacijų ir įdomių sprendimų. Taip pat ir su raktų gamyba, kuri Volvo automobiliams yra ganėtinai sudėtinga bei reikalauja papildomo atsargumo.

 

Specialistai iš „Spynų atidarymas“ gali šį darbą atlikti, tačiau tam, kad pavyktų pagaminti raktelį daugumai Volvo automobilių, gali reikėti tam tikrų išardymo ir išmontavimo darbų. Tai padeda sužinoti programavimui reikalingą informaciją.

Volvo raktų programavimą patikėkite tik profesionalams

Su kai kuriais Volvo automobiliais darbas gali būti ir lengvesnis, nes mes turime specializuotą įrangą, leidžiančią pririšti imobilaizerį be papildomų išardymo darbų, tačiau tai įmanoma su ne visais modeliais. Kaip ten bebūtų, daugumai Volvo automobilių raktą pagaminame greičiau nei per valandą – pusvalandžio bėgyje. Ypatingai svarbu tiek europinio, tiek iš JAV ar Kanados parplaukusio Volvo raktų gamybą ir pririšimą patikėti profams, kurie turi geriausią, specializuotą įrangą. Tada darbai ne tik įvykdomi su geriausiu rezultatu, tačiau ir trunka trumpiau, vyksta sklandžiau.

Greita Volvo raktų gamyba Vilniuje

„Spynų Atidarymas“ turi visą reikiamą įrangą bei atsarginius raktus vietoje, savo dirbtuvėse. Nuolat atnaujiname tiek programinę, tiek techninę įrangą bei pačių pultelių ir raktų atsargas, kad galėtume klientams greitai pasiūlyti gerą sprendimą. 

 

Dirbame su XC60, XC90, V70, V60, S60, V40, V90 ir kitų modelių švediškais Volvo. Galime pririšti ir jūsų atsivežtą raktelį, tačiau taip pat pasiūlome ir savo turimą variantą. Apie kainas ir terminus galime pranešti telefonu patikslinę informaciją apie automobilio modelį, metus ir pradinę rinką – ar automobilis buvo skirtas JAV rinkai, ar Europos.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 

 • Visos paslaugos vienoje vietoje – gerai žinome klientų poreikius, mūsų komandoje dirba tik kvalifikuoti specialistai, todėl visas aktualiausias paslaugas rasite „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse.
 • 30 sėkmingų darbo metų – savo klientams siūlome ilgalaikę patirtį ir kompetencijas. Savo veiklą sėkmingai tęsiame daugiau nei tris dešimtmečius!
 • Pažangi technika – puikiai išmanome klientų poreikius ir naujausias tendencijas, todėl darbus atliekame pasitelkę ypač pažangią techniką. Tai leidžia mums aptarnauti tiek pačius naujausius, tiek senesnius automobilius.
 • Inovacijos, pritaikomos darbuose – neatsiliekame nuo naujovių: mūsų specialistai dalyvauja mokymuose ir plečia savo žinias. Tai reiškia, kad galime pagaminti raktus net naujausiems automobilių modeliams.
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, turime savo stendus tarptautinėse parodose.
 • Išskirtiniai pasiūlymai – turime daugybę raktų ruošinių, todėl kiekvienoje situacijoje galime pritaikyti sprendimus, kurie atitiks visų klientų poreikius ir biudžetą.

Neabejojame, kad mūsų paslaugomis liksite patenkint: esame perfekcionistai, ypač atsakingai žiūrime į kiekvieną užsakymą ir klientų aptarnavimą.

Kitų markių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).