Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie paslaugas:

 • Pamestų Renault raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną, ar kodą pagaminsime naują raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Atliekama naudojant pažangias technologijas, pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą. Lyginant su kitomis automobilių markėmis, Renault automobilių raktai pasižymi dizainų gausa: tarpe yra ir raktai-kortelės. Turime platų raktų asortimentą, todėl Jums reikalingas Renault raktas bus pagamintas greitai ir kokybiškai, nepriklausomai nuo techninių ypatybių.
 • Renault atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą, spyną ar kodą, bei pultelio programavimas prie automobilio.  Pasirūpinkite papildomų raktų gamyba: atsarginiai Renault raktai svarbūs, jeigu pagrindinius naudojamus raktus netikėtai pamesite arba šie suges.
 • Renault rakto pririšimas prie imobilaizerio - jeigu turite naujesnio modelio automobilį, tikėtina, kad Renault rakto pririšimas prie imobilaizerio būtinas ir Jums. Tik atlikus pultelio programavimą ir rakto pririšimą, galėsite pilnai naudotis visomis rakto funkcijomis ir užvesti savo automobilį.
 • Raktų remontas - nepriklausomai nuo gedimo sudėtingumo, galime atlikti veiksmingą remontą. Taisome visus rakto ir pultelio komponentus: patyrę mūsų meistrai pasirūpins, kad sugedęs Renault raktas ir vėl tarnautų patikimai.
 • Rakto korpuso keitimas - pakeistas korpusas suteiks Jūsų raktui geresnę išvaizdą ir dar geriau apsaugos nuo smūgių ir kito kenksmingo išorės poveikio.
 • Rakto baterijos keitimas - sparčiai pakeisime visų Renault raktų pultelių ir kortelių elementus.
 • Avarinis atrakinimas - rakto gedimas, spynos užsikirtimas – tai pagrindinės priežastys, dėl kurių gali nepavykti atidaryti automobilio. Avariniu atrakinimu pasirūpins „Spynų Atidarymas“ meistrai: atvyksime pas Jus nedelsiant!
auto-raktai

Renault raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Prancūziški automobiliai visada pasižymėjo savita charizma bei unikalia išvaizda. Didžiulę istoriją turintis gamintojas Renault pagamino daug ikoniškų ir išskirtinių bei labai populiarių automobilių. Jie populiarūs ir Lietuvoje, kur vertinami dėl savito dizaino ir gana patrauklios kainos.

 

Įdomu tai, kad ir patys Renault raktai dažniausiai atrodo labai ypatingai. Nors technologija pačiame raktelyje – visiems puikiai pažįstama, tačiau pultelio ar rakto forma gali būti išskirtinė. Dažnėja ir raktai – kortelės. Tokia, išskirtinio dizaino kortelė tarnauja kaip tas pats užvedimo raktas ar pultelis. Ji gali būti suderinama su Keyless-Go berakčio užvedimo sistema. Senesnių modelių savininkams korteles dažnai tenka keisti nauja. Tai nesunkiai atliekame savo dirbtuvėse.

auto-raktu-logo

Dirbame su įvairiais Renault modeliais

Dažniausiai mums tenka dirbti su: Master, Clio, Megane, Scenic, Espace, Kadjar, Trafic, Grand Scenic ir Laguna, o taip pat ir Talisman ar kitais modeliais. Kiekvienas iš jų gali turėti skirtingą rakto technologiją.

 

Mes turime techninę bei programinę įrangą, kurios reikia pagaminti ir priprogramuoti Renault automobilio raktelį. Apžiūrėję automobilį iš karto galėsime pasiūlyti sprendimą, net jei tai – visiškai naujas ar senas, o gal net ir egzotinis Renault modelis.

 

Svarbu paminėti, kad Renault yra susijęs su Dacia, todėl tos pačios dalys bei imobilaizerio sistemos yra naudojamos ir šios markės automobiliuose.

Profesionali ir saugi Renault raktų gamyba Vilniuje

Tokį darbą patikėkite profesionalams. Jums nereikės nieko prašyti atlikti du kartus, kadangi „Spynų Atidarymas“ profesionalai viską padarys per itin trumpą laiką. Daug programavimo bei gamybos darbų padarome greičiau nei per valandą.

 

Konkrečią paslaugų kainą ir darbų trukmę patikslinsime prieš pradėdami.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 

 • Pažangios technologijos – Renault raktai gaminami, remontuojami, pririšami prie imobilaizerio naudojant naujos kartos technologijas, pažangiausias Baltijos šalyse. Tai užtikrina greitį ir nepriekaištingus darbų rezultatus.
 • Kartu su Jumis jau 30 metų – esame įsitikinę, kad geriems rezultatams vien modernios technikos neužtenka. Ne mažiau svarbūs ir specialistai, kurie atlieka darbus. Kai kurie „Spynų Atidarymas“ meistrai raktų gamybos srityje dirba jau 30 metų, todėl siūlome Jums kokybę, pagrįstą žiniomis ir patirtimi.
 • Geros kainos garantija – Renault rakto gamybos kaina mūsų dirbtuvėse yra viena žemiausių rinkoje, todėl prieinama kiekvienam!
 • Nesustojame tobulėti – nepaisant ilgametės patirties, siekiame tobulėti ir plėsti savo žinias. Mūsų meistrai dalyvauja mokymuose, konferencijose, kur susipažįsta su naujovėmis, kurias sėkmingai integruoja kasdieniame darbe.
 • Sėkmė už Lietuvos ribų – dalyvaujame tarptautinėse parodose, konferencijose, kur visada liekame pastebėti. Taip pat esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai.

Kitų automobilių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).