Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

BMW raktų gamyba Vilniuje

 

Domina kokybiška ir nebrangi BMW raktų gamyba, remontas, atsarginiai raktai, o gal BMW raktų programavimas? Šias ir kitas paslaugas ypač geromis sąlygomis Jums siūlo „Spynų Atidarymas“ specialistai. Esame patyrusi komanda: savo klientams suteikiame puikų kokybės ir kainos santykį.

 

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Kviečiame plačiau susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

Savo darbo ir aptarnavimo kokybei keliame ypač aukštus standartus, todėl mūsų dirbtuvėse kiekvienas klientas gali džiaugtis profesionalia pagalba, išsamiomis konsultacijomis ir išties kokybiškomis paslaugomis.

 • BMW raktai gaminami naudojant pažangiausias technologijas Baltijos šalyse. Čia susijungia ilgametė patirtis, technikos inovacijos ir investicijos į darbų kokybę.
 • Atsarginiai BMW raktai - užtikriname, kad papildomas BMW raktas Jūsų automobiliui gaminamas greitai ir nebrangiai – visada verta turėti du automobilio raktus. Išvenkite nepatogių situacijų, kai vienintelis turimas raktas sugenda ar yra pametamas!
 • BMW rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas -  mūsų dirbtuvėse atliekamas kokybiškai ir už gerą kainą. Imobilaizeris yra sistema, kurią rasite beveik visuose naujesniuose automobiliuose. Pririšus raktą/čipą ir pultelį, automobilį galima bus juo užvesti bei naudotis pultelio funkcijomis, o nepririštas raktas su automobiliu neveiks.
 • Raktų remontas - esant rakto pažeidimams, gedimams, veikimo sutrikimams, ne visada būtina naujų BMW raktų gamyba. Patyrę mūsų meistrai atlieka paprastą ar sudėtingą remontą, kad savo raktu ir toliau galėtumėte naudotis netrukdomai.
 • Raktų elementų/ akumuliatorių keitimas - naudodami profesionalią techniką, sklandžiai pakeičiame šiuos komponentus – tradicinius elementus ir mažus akumuliatorius, kuriuos turi dalis BMW raktų.
 • Raktų korpusų keitimas - kartais raktui tereikia išorinio atnaujinimo. Pakeistas korpusas suteiks puikią estetiką ir papildomai apsaugos Jūsų automobilio raktą!
 • Avarinis atrakinimas - pametėte savo BMW raktus ir negalite patekti į automobilį? Tai nemaloni situacija, tačiau svarbu nepasimesti. Kreipkitės į „Spynų Atidarymas“ specialistus. Atrakiname automobilius ir pagaminame naujus raktus.
raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 

 • Neprilygstama darbų kokybė – mūsų dirbtuvėse Jūsų laukia naujos kartos technologijos ir ilgametė praktinė patirtis. Kokybe nenusivilsite!

 • Lankstumas – BMW rakto pririšimas prie imobilaizerio ar net pilno rakto gamyba galima mums atvežus EWS, FEM, CAS, BDC ar kitą reikalingą modulį bei spyną mechaninio rakto gamybai, priklausomai nuo konkretaus automobilio modelio.
 • Pažangi technika – didžiuojamės, kad turime vienas moderniausių technologijų Baltijos šalyse.
 • 30 metų patirtis – esame išties patyrę savo srities ekspertai. Nuolat tobuliname įgūdžius ir pritaikome ilgametę patirtį.
 • Platus pasirinkimas – turime itin daug raktų ruošinių, todė galime pasiūlyti plataus spektro paslaugas įvairių tipų automobiliams.
 • Individualus dėmesys – kiekvieną situaciją vertiname atskirai, prisitaikome prie kliento galimybių ir poreikių. 
 • Puikus kainos ir kokybės santykis – BMW raktų gamybos, remonto ir BMW raktų programavimo kaina pas mus viena žemiausių rinkoje!
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, turime savo stendus tarptautinėse parodose.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).