Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems BMW automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

 • Pamestų BMW raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną pagaminsime naują mechaninį raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Naudojame pažangiausias technologijas Baltijos šalyse. Mūsų dirbtuvėse susijungia ilgametė patirtis, technikos inovacijos ir investicijos į darbų kokybę.
 • BMW atsarginių raktų gamyba -  naujo rakto gamyba pagal esamą raktą bei pultelio programavimas prie automobilio. Užtikriname, kad papildomas BMW raktas Jūsų automobiliui bus pagamintas greitai ir nebrangiai – visada verta turėti du automobilio raktus. Išvenkite nepatogių situacijų, kai vienintelis turimas raktas sugenda ar yra pametamas!
 • BMW rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas -  mūsų dirbtuvėse atliekamas kokybiškai ir už gerą kainą. Imobilaizeris yra sistema, kurią rasite beveik visuose naujesniuose automobiliuose. Pririšus raktą/čipą ir pultelį, automobilį galima bus juo užvesti bei naudotis pultelio funkcijomis, o nepririštas raktas su automobiliu neveiks.
 • Raktų remontas - esant rakto pažeidimams, gedimams, veikimo sutrikimams, ne visada būtina naujų BMW raktų gamyba. Patyrę mūsų meistrai atlieka paprastą ar sudėtingą remontą, kad savo raktu ir toliau galėtumėte naudotis netrukdomai.
 • Raktų elementų/ akumuliatorių keitimas - naudodami profesionalią techniką, sklandžiai pakeičiame šiuos komponentus – tradicinius elementus ir mažus akumuliatorius, kuriuos turi dalis BMW raktų.
 • Raktų korpusų keitimas - kartais raktui tereikia išorinio atnaujinimo. Pakeistas korpusas suteiks puikią estetiką ir papildomai apsaugos Jūsų automobilio raktą!
 • Avarinis atrakinimas - pametėte savo BMW raktus ir negalite patekti į automobilį? Tai nemaloni situacija, tačiau svarbu nepasimesti. Kreipkitės į „Spynų Atidarymas“ specialistus. Atrakiname automobilius ir pagaminame naujus raktus.
auto-raktai

BMW raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

BMW – vienas iš, jeigu ne pats populiariausias premium segmento automobilių gamintojas Lietuvoje. Dėl to mes tikrai dažnai susiduriame su šios markės automobilių raktelių pririšimu, spynų atrakinimu bei pultelių programavimo darbais.

 

Jeigu žiūrėsime į techninius Bavarijos koncerno sprendimus, BMW raktai išsiskiria iš kitų savo veikimo ir pririšimo principais. BMW raktų programavimas labai priklauso nuo to, kokį valdymo bloką turi automobilis. Patys valdymo blokai skiriasi pagal kėbulo serijas – E, F, G ir taip toliau. Visgi, ir tai dar nėra viskas mat tos pačios kėbulo serijos modeliai irgi gali turėti skirtingą sistemą.

 

Jeigu, pvz., BMW automobilyje yra Keyless-Go sistema (užvedimas be raktelio mechaninėje ar elektroninėje spynelėje), tai programavimo darbai labai skiriasi nuo to, kas daroma su įprastu rakteliu. Mes viską patikriname ir parenkame reikalingą įrangą bei tinkamus raktus, kad raktelis greitai bei tinkamai būtų pririštas prie automobilio valdymo bloko.

auto-raktai

BMW raktų gamyba Vilniuje – profesionalu, saugu

Pas mus BMW raktai pagaminami arba pririšami labai greitai. Nemažą dalį darbų galime padaryti net per trumpesnį laiką nei 1 valanda, todėl greitai galėsite grįžti į kelią arba mėgautis puikiai veikiančiu automobilio raktu bei pulteliu.

 

Turime daug raktų korpusų ir visą reikalingą kompiuterinę bei techninę įrangą vietoje, tad galime dirbti su savo arba su jūsų atneštais raktais. Net ir atneštą spyną galėsime įvertinti bei jai pagaminsime raktą, o pagal valdymo bloką pririšime ir imobilaizerį.

 

Dirbame su absoliučia dauguma BMW modelių, įskaitant populiaursius E46, E83, E90, F30, F10, F01 kėbulus, X serijos modeliais, M serijos sportiniaus auto ir i serijos elektromobiliais.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 

 • Neprilygstama darbų kokybė – mūsų dirbtuvėse Jūsų laukia naujos kartos technologijos ir ilgametė praktinė patirtis. Kokybe nenusivilsite!

 • Lankstumas – BMW rakto pririšimas prie imobilaizerio ar net pilno rakto gamyba galima mums atvežus EWS, FEM, CAS, BDC ar kitą reikalingą modulį bei spyną mechaninio rakto gamybai, priklausomai nuo konkretaus automobilio modelio.
 • Pažangi technika – didžiuojamės, kad turime vienas moderniausių technologijų Baltijos šalyse.
 • 30 metų patirtis – esame išties patyrę savo srities ekspertai. Nuolat tobuliname įgūdžius ir pritaikome ilgametę patirtį.
 • Platus pasirinkimas – turime itin daug raktų ruošinių, todė galime pasiūlyti plataus spektro paslaugas įvairių tipų automobiliams.
 • Individualus dėmesys – kiekvieną situaciją vertiname atskirai, prisitaikome prie kliento galimybių ir poreikių. 
 • Puikus kainos ir kokybės santykis – BMW raktų gamybos, remonto ir BMW raktų programavimo kaina pas mus viena žemiausių rinkoje!
 • Tarptautinis pripažinimas – esame Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų nariai, turime savo stendus tarptautinėse parodose.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).