Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Išsamiau apie paslaugas:

Raktus pagaminsime vidutiniškai per 30 min. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius. Dirbame visą parą.

 • Pamestų mazda raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą, spyną ar kodą, bei pultelio programavimas prie automobilio.
 • Mazda atsarginių raktų gamyba - pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse atliekama preciziškai tiksliai, greitai ir už gerą kainą. Dalis Mazda raktų turi išskirtinę savybę: gamybos metu jiems priskirtas vienas iš galimų raktų variantų. Nors šie Mazda raktai savo išvaizda atrodo identiškai, jie turi skirtingą detalės kodą. Todėl naujo rakto gamyba turi būti atliekama naudojant raktą turintį tokį pat kodą. Atsarginiai Mazda raktai aktualūs visiems atsakingiems vairuotojams: jeigu pagrindinis naudojamas Mazda raktas sugestų, visada turėsite pakaitalą!
 • Mazda rakto pririšimas prie imobilaizerio - paslauga, svarbi praktiškai visiems Mazda automobilių savininkams: dauguma šiuolaikinių automobilių turi imobilaizerio sistemą. Nepririšus rakto prie šios sistemos, juo negalėsite užkurti automobilį.
 • Raktų remontas - remontuojame raktus ir pultelius, nepriklausomai nuo gedimo sudėtingumo. Naudojame pažangią techniką, todėl pasirūpinsime, kad net visai nebeveikiantis automobilio raktas ir vėl tarnautų Jums!
 • Raktų korpusų keitimas - pakeistas korpusas suteiks Jūsų raktui solidesnę išvaizdą ir efektyviau apsaugos nuo kenksmingo išorės poveikio.
 • Raktų baterijų keitimas - kokybiškas Mazda automobilių raktų ir pultelių elementų keitimas.
 • Avarinis atrakinimas - jeigu nepavyksta atrakinti automobilio, nebandykite jo atidaryti vien savo jėgomis. Avariniu atrakinimu pasirūpins „Spynų Atidarymas“ specialistai. Atvyksime į Jūsų nurodytą vietą ir sklandžiai atrakinsime Mazda automobilį.
automobilio-rakto-logo

Gaminame raktus įvairiems Mazda modeliams

„Spynų Atidarymas“ komanda turi patirtį ir žinias bei technologijas, kad galėtų dirbti su įvairiais Mazda modeliais. Galime pagaminti raktus ar pririšti juos: Mazda 2, Mazda 3, Mazda 6, CX-30, CX-5, CX-60, CX-90, MX-5, Speed modeliams ir net egzotiškesniems, importiniams automobiliams iš Japonijos.

auto-raktu-logo

Mazda raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Japonijos gamintojas turi itin plačią modelių gamą bei gerą reputaciją dėl patikimumo. Jų automobiliai atrodo išskirtinai. Tai tęsiasi ir žiūrint į raktelius. Kone kiekvienas modelis gauna skirtingą raktelį. Net ir tose situacijose, kai raktas turi identišką korpusą, viduje esanti mikroschema bei joje įrašyti duomenys skirsis. Papildomų technologinių skirtumų atsiranda lyginant JAV rinkai bei europinius Mazda modelius. Tiek su vienais, tiek su kitais tenka dirbti.

 

Pavyzdžiui, pulteliai automobilių, kurie pagaminti JAV ar Kanados rinkai, naudoja 315 MHz dažnį, o modeliai, skirti Europos rinkai – dažniausiai taiko 433 arba 434 MHz. Nepriklausomai nuo to, koks raktelis – turime stakles ir kompiuterinę įrangą, tad raktelį pagaminsime, o pultelį pririšime, net jei tai – Keyless Go – berakčio atrakinimo bei užvedimo sistema. Visada parinksime tą variantą, kuris yra tinkamas arba pririšime jūsų atneštą pultelį.

auto-raktu-logo

Saugi ir greita Mazda raktų gamyba Vilniuje

Daugumą raktų gamybos darbų šios markės automobiliams atliksime greičiau nei per 30 minučių. Dėl tikslaus laiko ir paslaugų kainos informuosime prieš pradėdami darbus, kad jūs galėtumėte priimti sprendimą.

 

Net, jeigu atsitiko taip, kad visi rakteliai buvo pavogti, įsigijote automobilį be raktelių arba juos pametėte – padarysime avarinį atrakinimą bei pririšime naują pultelį. Viską atliekame profesionaliai, su oficialia technika bei programine įranga.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje trunka greičiau nei 30 min. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.

 

 • Pažangios technologijos – didžiuojamės, kad mūsų dirbtuvėse rasite modernias technologijas, kurios išsiskiria ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse!
 • Ilgamečiai savo srities profesionalai – kai kurie „Spynų Atidarymas“ specialistai raktus gamina, remontuoja ir klientus sėkmingai aptarnauja net 30 metų. Esame įsitikinę, kad geriausiems rezultatams būtinos žinios ir praktinė patirtis!
 • Visada palankios kainos – Mazda rakto gamybos kaina mūsų dirbtuvėse yra itin žema. Galime pasiūlyti veiksmingas raktų gamybos ir remonto paslaugas pagal kiekvieno kliento norus ir finansines galimybes!
 • Nesustojame tobulėti – žengiame koja kojon su laiku: mūsų meistrai nuolat kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja konferencijose, o ten įgytas žinias sėkmingai pritaiko darbe.
 • Tarptautinis įvertinimas – mūsų stendus galite pamatyti tarptautinėse parodose, kur visada sulaukiame aukštų įvertinimų. Nuolat keičiamės žiniomis su raktų gamybos profesionalais iš viso pasaulio, esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai.

Kiti automobilių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).