Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie paslaugas:

Visus darbus atlieka kvalifikuoti meistrai. Išklausome klientų lūkesčių ir pageidavimų, užsakymus atliekame greitai ir darome viską, kad džiaugtumėtės galutiniu rezultatu!

 • Pamestų Škoda raktų gamyba  - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną, ar kodą pagaminsime naują raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį.
 • Škoda atsarginių raktų gamyba - gaminame naudodami naujos kartos įrangą, pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą bei atliekame pultelio programavimą prie automobilio. Turime itin daug raktų ruošinių, todėl itin greitai pagaminsime Jums reikiamą raktą. Atsarginiai raktai suteiks Jums ramybę ir komfortą. Jie tikrai pravers, jei pagrindiniai naudojami raktai suges arba juos pamesite.
 • Škoda rakto pririšimas prie imobilaizerio – paslauga, svarbi daugeliui Škoda automobilių savininkų. Tik atlikus pultelio programavimą ir rakto pririšimą, galėsite pilnai naudotis visomis rakto funkcijomis ir užvesti Škoda automobilį.
 • Raktų remontas - galime išspręsti net sudėtingus gedimus, taisome mechaninius pažeidimus, atliekame elektroninių komponentų remontą. Net jeigu Škoda raktas nustojo veikti, galime Jums padėti!
 • Raktų korpusų keitimas - pakeisti pasenusį rakto korpusą verta dėl poros priežasčių. Tai suteiks Jūsų raktui geresnę išvaizdą, o taip pat geriau apsaugos nuo smūgių ir kito kenksmingo išorės poveikio.
 • Raktų baterijų keitimas - kokybiškas Škoda rakto elemento pakeitimas nauju.
 • Avarinis atrkainimas - jeigu dėl gedimo, pamesto rakto ar kitų priežasčių negalite patekti į automobilį, susisiekite. Mūsų meistrai atvažiuos tiesiai pas Jus, avariniu būdu atrakins automobilį ir pagamins naują Škoda raktą.
auto-raktu-logo

Škoda raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Daug kas žino, jog jau ilgą laiką Škoda priklauso VAG grupei (Volkswagen – Audi). Dėl to daug dalių ir sistemų šie automobiliai dalinasi. Nenuostabu, kad ir užvedimo, imobilaizerio ir kitos, susijusios sistemos gali būti labai panašios. Dirbant su Škoda automobilių rakteliais naudojame tą pačią, specializuotą įrangą, kuri taikoma ir dirbant su Volkswagen automobiliais. Tai leidžia mums pagaminti ir pririšti raktelius prie beveik bet kurio Škoda automobilio.

 

Kaip ir įprasta, naujesniuose Škoda modeliuose sutiksime sudėtingesnes užvedimo – beraktes sistemas. Keyless Go arba berakčio atrakinimo technologijos kelia didesnius iššūkius programuotojams. Tačiau mūsų komandos nariai turi ir patirtį, ir reikiamą įrangą, kad šiuos iššūkius įveiktų bei padarytų darbą sėkmingai. Pririšime arba pagaminsime reikiamą pultelį su išsiskleidžiančiu rakteliu arba beraktį užvedimo pultelį.

 

Sekame novacijas ir papildome savo įrangą ir raktų likutį, kad galėtume atlikti visų Škoda raktų gamybą ir programavimą. 

auto-raktu-logo

Gaminame raktus įvairiaims Škoda modeliams

Dirbame tiek su senesniais, tiek su naujais Škoda automobiliais. Jūsų patogumui raktelius pagaminti ir pultelius pririšti galime: Octavia, Fabia, Rapid, Roomstar, Superb, Kodiaq, Karoq, Kamiq bei kitiems modeliams.

Greita Škoda raktų gamyba Vilniuje

Jeigu ieškote patikimo paslaugų teikėjo Vilniuje – kreipkitės į mus. Esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai bei turime įvairių technologinių resursų, kad galėtume spręsti net labai sudėtingas situacijas. Galime pagaminti raktą ar pririšti pultelį, kurį mums atnešite arba pasiūlysime sprendimą iš savo turimo asortimento.

 

Svarbu paminėti tai, kad didžiąją dalį užsakymų galime atlikti per maždaug 30 minučių. Jeigu rakteliai buvo pavogti ar juos pametėte, galime pasiūlyti ir avarinio atrakinimo paslaugas.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

 

 • Darbai atliekami su moderniausia technika – Škoda raktai gaminami, remontuojami, pririšami prie imobilaizerio pasitelkus vienas moderniausių technologijų Baltijos šalyse. Tai padeda užtikrinti tikslumą ir puikius rezultatus!
 • Ilgametė praktinė patirtis – didžiuojamės, kad mūsų komandoje dirba patyrę ir atsidavę specialistai. Dalies mūsų meistrų darbo stažas siekia net 30 metų, todėl nesuklysime teigdami, kad kokybę ir puikius rezultatus pasiekiame pasitelkę ne tik pažangią įrangą, bet ir ilgametę patirtį.
 • Žemos kainos – mūsų tikslas, kad Škoda rakto gamybos kaina „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse būtų kiekvienam prieinama. Mūsų klientai džiaugiasi puikiu kainos ir kokybės santykiu!
 • Nesustojame tobulėti – mūsų komandos specialistai nuolat gilina praktines ir teorines žinias, todėl galime pagaminti, suremontuoti ir kitaip aptarnauti net naujausio modelio Škoda raktus.
 • Tarptautinis įvertinimas – džiaugiamės naryste Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijose. Mūsų stendai matomi ir palankiai įvertinami tarptautinėse parodose.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).