Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

 • Pamestų Fiat raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną, ar kodą pagaminsime naują raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Pagaminsime raktus per 1 val., visą parą ne tik Fiat automobiliui, bet ir kitoms šios markės transporto priemonėms.
 • Fiat atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą, spyną ar kodą, bei pultelio programavimas prie automobilio. Rekomenduojame nedelsti ir laiku pasirūpinti atsarginiais raktais. Jie pravers, jeigu pagrindinis Jūsų naudojamas Fiat raktas dings ar suges!
 • Fiat rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas - praktiškai visi nauji Fiat automobiliai yra su integruota imobilaizerio sistema. Jeigu pultelis nepriprogramuotas ir raktas nėra pririštas prie imobilaizerio, pilnai raktu naudotis nepavyks: negalėsite juo užvesti automobilio. Fiat raktų programavimas pas mus atliekamas kokybiškai ir nebrangiai.
 • Raktų remontas - ant raktų atsirado pažeidimų ar stiprių nusidėvėjimo žymių? Jums gali padėti remontas. Suteikus šią paslaugą, Fiat raktai gali būti toliau sėkmingai naudojami dar ilgus metus.
 • Rakto korpuso keitimas - pakeistas korpusas suteiks Jūsų raktui solidesnę išvaizdą ir efektyviau apsaugos nuo kenksmingo išorės poveikio.
 • Raktų baterijos keitimas - keičiame visų FIAT raktų elementus.
 • Avarinis atrakinimas - „Spynų Atidarymas“ meistrai atlieka profesionalų automobilio atrakinimą, jeigu į jį negalite patekti dėl rakto gedimo, spynos strigimo ar kitų priežasčių. Atvyksime pas Jus ir atidarysime automobilį nepažeidžiant spynos!
auto-raktai-logo

Fiat raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Didžiausias Italijos automobilių gamintojas Fiat turi labai ilgą istoriją. Jo kūriniai paplito po visą pasaulį, o per ilgą gamybos laikotarpį jis sukūrė ir ne vieną ikonišką automobilį. Dabar Fiat daugiausiai gamina ekonomiškus miesto automobilius arba nedidelius krosoverius bei furgonus. Lietuvoje tokių automobilių važinėja tikrai nemažai, todėl tokios paslaugos, kaip raktų gamyba bei pririšimas – paklausios ir aktualios.

 

Darbas su Fiat rakteliais nėra iš lengviausių. Dažnai labai daug iššūkių net ir profesionalams kelia imobilaizerio pririšimas. Italų gamintojo rakteliai bei pulteliai gali būti su labai skirtingo tipo čipais/transponderiais (dar vadinamais imobilaizeriais). Tarp čipų koduočių rasime PCF7961, AES, HITAG, HITAG2, 7945, 7953, PCF7946 ir daug kitų. Dėl šios priežasties labai skiriasi pats pririšimo procesas. Mes turime visą įrangą ir žinias, kad darbą atliktume sėkmingai.

auto-raktai-logo

Atsakingas požiūris į darbą – Fiat raktų pririšimas

 

Labai svarbu, kad Fiat raktų pririšimą ar gamybą atliktų profesionalai. Raktą pririšus netinkamai, automobilis paprasčiausiai neužsives. Laimei, mes savo dirbtuvėse turime specialią techniką, kuri gali patikrinti, kokio tipo imobilaizeris yra jūsų rakte. Pagal tai randame atitinkamą raktą ir galime pagaminti bei pririšti jį.

 

Tikslią informaciją dėl to, kiek truks pririšimas ar gamyba bei kiek tai kainuos galėsime pasakyti po to, kai atliksime diagnostiką bei įvertinsime automobilį. Vertiname skaidrumą, todėl apie kainas informuosime prieš pradėdami.

 

 

auto-raktai-logo

Profesionali Fiat raktų gamyba Vilniuje

Mes galime dirbti ir su jūsų atvežtais rakteliais, tačiau pas save turime visų modelių raktelius bei pultelius Fiat markės automobiliams.

 

Galime rasti sprendimus ir retesniems Fiat modeliams, ir puikiai pažįstamiems bei Lietuvos keliuose dažnai sutinkamiems automobiliams. Aktualus modelių sąrašas: Ducato, Tipo, 500, 500L, Punto, Bravo, Stilo, Doblo, Panda ir kiti.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

 

 • Darbai atliekami su naujausia technika – apsilankę pas mus, rasite modernias technologijas, kurias naudojame raktų gamybai, remontui ir kitiems darbams. Turime vieną moderniausiai įrengtų dirbtuvių tarp visų Baltijos šalių!
 • Kartu su Jumis jau 30 metų – drąsiai galime savo komandą vadinti ilgamečiais raktų gamybos profesionalais. Kai kurie mūsų meistrai šias paslaugas teikia net 30 metų. Žinios ir patirtis padeda sukurti geriausius rezultatus!
 • Nedidelės paslaugų kainos – mūsų tikslas – visiems prieinamos paslaugos. Būtent todėl Fiat rakto gamybos kaina yra išties nedidelė. Padėsime kiekvienam, kad ir kokios būtų Jūsų galimybės!
 • Nesustojame tobulėti – nors turime ilgametę patirtį ir pažangią techniką, vien tuo neapsiribojame. Mūsų specialistai nuolat tobulina savo įgūdžius, dalyvauja mokymuose ir pritaiko įgytas žinias praktikoje.
 • Esame pastebėti už Lietuvos ribų – dalyvaujame tarptautinėse konferencijose, esame pastebimi ir puikiai įvertinami tarptautinėse parodose. Didžiuojamės savo naryste Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijose.

Kitų automobilių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).