Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems Mercedes automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

 • Pamestų Mercedes raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną, ar kodą pagaminsime naują raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Tikslumas ir greitis – garantuoti!
 • Atsarginių raktų gamyba - atliekame profesionalią automobilių raktų gamybą pagal rakto pavyzdį, spyną ar kodą. Raktus pagaminsime greitai, nebrangiai ir kokybiškai! Atsarginis Mercedes raktas padeda apsisaugoti nuo nemalonumų dingus ar sugedus pagrindiniam naudojamam raktui. Investuokite į savo patogumą!
 • Mercedes rakto pririšimas prie imobilaizerio (dar žinomas kaip raktų programavimas) yra būtinas dėl šiuolaikinių automobilių specifikos: raktas, nepririštas prie imobilaizerio, automobilio neužves. Tai reiškia, kad ši paslauga aktuali praktiškai visiems Mercedes automobilių savininkams. Kokybiškai ir už gerą kainą pririšame raktą prie imobilaizerio, o pultelį priprogramuojame.
 • Raktų remontas - pastebėjote, Kad Mercedes raktai nebeveikia taip tiksliai, kaip anksčiau? Kad ir koks būtų Jūsų nusiskundimas, pasistengsime padėti. Atliekame elektrinių komponentų ir kitų rakto dalių remontą, taisome smulkius ir didelius pažeidimus.
 • Raktų korpusų keitimas - pakeitus seną, susidėvėjusį rakto korpusą, šis atrodys estetiškiau ir suteiks patikimą apsaugą raktui nuo smūgių, pažeidimų iš išorės.
 • Raktų baterijų keitimas - greitas ir nebrangus visų Mercedes modelių raktų elementų keitimas.
 • Avarinis atrakinimas - jei dėl raktų, spynos gedimo ar kitų priežasčių negalite patekti į automobilį, nedelskite ir kreipkitės į „Spynų atidarymas“ komandą. Atvažiuosime pas Jus, nedelsiant atrakinsime automobilį ir pagaminsime naują raktą.
auto-raktu-logo

Mercedes-Benz raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Vienas iš gerbiamiausių bei plačiausiai žinomų gamintojų – vokiečių koncernas Mercedes-Benz yra automobilio išradėjai. Dabar tai – premium segmento atstovai, kurių transporto priemones vairuojantys žmonės megaujasi komfortu, prabanga, malonumu vairuoti bei daugybe technologinių inovacijų. Kalbant apie raktelius, tai Mercedes-Benz raktai išsiskiria tuo, kad nemaža jų dalis naudoja ne tik specifinį radijo bangų dažnį, bet ir infraraudonųjų spindulių dažnį. Tai itin padidina automobilio saugumą, kadangi spyna nesuveiks bei automobilis neužsives, jeigu nebus gaunami abu signalai.

auto-raktu-logo

Mercedes-Benz raktuose visos svarbiausios funkcijos

Norint geriausio rezultato, reikia naudoti specializuotą techninę bei programinę įrangą, kuri leidžia programuoti Mercedes-Benz raktus. Mes turime visą reikalingą technologiją bei profesionalų komandą, todėl nepriekaištingai ir greitai atliekame raktų gamybos bei programavimo darbus, kad naujas raktas turėtų visas reikalingas funkcijas.

 

Neretai šiuose automobiliuose rasite ir Keyless-Go bei Keyless-entry – berakčio užvedimo bei atrakinimo funkcijas. Tad raktas to paties modelio automobiliui gali skirtis ir pagal komplektaciją. Tačiau tam tikrais atvejais ir esant poreikiui galima programuoti raktą be Keyless-Go funkcijos, net jeigu automobilis yra sukomplektuotas su Keyless-Go.

auto-raktu-logo

Profesionali Mercedes raktų gamyba Vilniuje

„Spynų Atidarymas“ turi visą technologiją bei atsidavusių specialistų komandą, tad nustatysime problemas bei rasime sprendimus, kurių reikia.

 

Dirbame su senesniais ir naujais A, C, E, S klasės automobiliais, GLE, ML, GLC, GLA, GLS, GL, G klasės visureigiais bei krosoveriais, o taip pat ir sportiškais AMG modeliais, patobulintais Brabus, Maybach modeliais ar Vito, Vaneo, Viano komerciniais automobiliais. Galime pririšti ir jūsų atsivežtą raktelį, tačiau taip pat pasiūlome ir savo turimą variantą. Apie kainas ir terminus patikslinti galime vietoje, pamatę automobilį ir diagnostiniu būdu išsiaiškinę, kokį darbą reikės atlikti.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

 

 • Išskirtinės technologijos – Mercedes raktai dažnai išsiskiria tuo, kad reikalauja specializuotos įrangos bei raktų. Tuo esame pasirūpinę visu 100 proc., todėl jau daug metų sėkmingai gaminame įvairius Mercedes raktus, įskaitant ir šiai markei specifinius raktus ir pultelius, kurie naudoja infraraudonuosius spindulius.
 • Nepriekaištinga kokybė – sau taikome itin aukštus kokybės standartus, todėl Mercedes rakto pririšimas prie imobilaizerio, raktų gamyba, remontas ir kitos paslaugos mūsų dirbtuvėse atliekamos itin atsakingai.
 • 30 metų dirbame Jums – esame komanda, kuri kartu ne vieną dešimtmetį. Čia klientų laukia ilgametę patirtį sukaupę meistrai, kurie padės net itin sudėtingais atvejais.
 • Visada geros kainos – klientams siekiame užtikrinti prieinamas paslaugas. Būtent todėl Mercedes rakto gamybos kaina pas mus viena žemiausių rinkoje.
 • Įvertinimas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – rengiame pristatymus tarptautinėse parodose, bendradarbiaujame su raktų gamintojais iš viso pasaulio. Jau ne vienerius metus esame Lietuvos, Europos, Amerikos raktininkų asociacijų nariai. Tiesiogiai bendradarbiaujame su viena pažangiausių pasaulyje Mercedes diagnostinių sprendimų įmone.

Kitų automobilių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).