Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

Peugeot raktų gamyba Vilniuje

 

Profesionali Peugeot raktų gamyba „Spynų Atidarymas“ dirbtuvėse. Čia taip pat teikiamos tokios paslaugos, kaip Peugeot rakto pririšimas prie imobilaizerio, pultelio programavimas, raktų remontas, korpuso keitimas ir kt.

Žiūrėti video
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Mūsų tikslas – itin kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą.

 • Peugeot raktų gamyba - greitai ir tiksliai pagaminame Peugeot raktus pagal jų pavyzdį, spyną ar kodą. Tikslumas ir greitis – garantuoti!
 • Atsarginiai Peugeot raktai - atsarginis raktas apsaugos nuo nemalonios situacijos, kai pagrindinis raktas sugenda ar dingsta.
 • Peugeot rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (arba kitaip – Peugeot raktų programavimas) yra nepamainoma paslauga, jeigu norite, kad Jūsų raktas veiktų pilnai. Automobilio užvesti su nepririštu raktu nepavyks.
 • Raktų remontas - remonto metu sprendžiame smulkius ir didelius gedimus. Dėka pažangių technologijų ir mūsų specialistų meistriškumo, naujam gyvenimui prikelti pavyksta net nebeveikiantį raktą!
 • Raktų korpusų keitimas - pakeičiame rakto korpusą, kad šis atrodytų gražiau ir rakto mechanizmas būtų apsaugotas nuo smūgių ir kito išorės poveikio.
 • Avarinis atrakinimas - pamestas Peugeot raktas ar užsikirtusi automobilio spyna mūsų meistrams – ne kliūtis. Greitai atvykstame pas klientą ir saugiai atrakiname automobilį bei pagaminame naują raktą.
raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

 

 • Operatyviai atliekami darbai – Baltijos šalyse pažangiausių technologijų dėka, Peugeot raktus pagaminame ypač greitai ir kokybiškai.
 • Pagalba kiekvienam automobilio savininkui – galime pasiūlyti naujo dizaino Peugeot raktus (su visais reikalingais programavimo ir rakto išpjovimo darbais) tiek naujesnių, tiek senesnių modelių automobiliams. Turime itin daug raktų ruošinių, todėl padėsime kiekvienam!
 • Ilgametė patirtis – didžiuojamės, kad mūsų gretose darbuojasi itin kvalifikuoti ir patyrę meistrai: kai kurie mūsų įmonės specialistai paslaugas teikia net 30 metų!
 • Rūpestis klientų poreikiams – Jūsų poreikiai yra mūsų prioritetas. Todėl visada stengiamės pasiūlyti individualias paslaugas, pagal kliento galimybes ir poreikius.
 • Visada geros kainos – pas mus Peugeot rakto gamybos kaina (kaip ir Peugeot raktų programavimas ir kitos teikiamos paslaugos) yra prieinama praktiškai kiekvienam!
 • Platus lojalių klientų ratas – puikūs įvertinimai ir pas mus vis sugrįžtantys klientai yra geriausias mūsų darbų įvertinimas, kuris skatina tobulėti toliau!
 • Tarptautinis bendradarbiavimas – „Spynų Atidarymas“ jau ne vienerius metus yra ne tik Lietuvos, bet ir Europos bei Amerikos raktininkų asociacijų nariai. Aktyviai dalyvaujame tarptautinėse parodose, keičiamės patirtimi ir žiniomis su visame pasaulyje žinomais profesionalais.
Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).