Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Mūsų tikslas – itin kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą.

 • Pamestų Peugeot raktų gamyba - greitai ir tiksliai pagaminame Peugeot raktus pagal jų pavyzdį, spyną ar kodą. Tikslumas ir greitis – garantuoti!
 • Peugeot atsarginių raktų gamyba - atsarginis raktas apsaugos nuo nemalonios situacijos, kai pagrindinis raktas sugenda ar dingsta.
 • Peugeot rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas (arba kitaip – Peugeot raktų programavimas) yra nepamainoma paslauga, jeigu norite, kad Jūsų raktas veiktų pilnai. Automobilio užvesti su nepririštu raktu nepavyks.
 • Raktų remontas - remonto metu sprendžiame smulkius ir didelius gedimus. Dėka pažangių technologijų ir mūsų specialistų meistriškumo, naujam gyvenimui prikelti pavyksta net nebeveikiantį raktą!
 • Raktų korpusų keitimas - pakeičiame rakto korpusą, kad šis atrodytų gražiau ir rakto mechanizmas būtų apsaugotas nuo smūgių ir kito išorės poveikio.
 • Raktų baterijų keitimas - kokybiškas ir greitas visų markių elementų keitimas.
 • Avarinis atrakinimas - pamestas Peugeot raktas ar užsikirtusi automobilio spyna mūsų meistrams – ne kliūtis. Greitai atvykstame pas klientą ir saugiai atrakiname automobilį bei pagaminame naują raktą.
auto-raktu-logo

Peugeot raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Prancūzijos prekės ženklas priklauso didžiuliam automobilių gamintojų koncernui – Stellantis N.V. Iš technologinės pusės galima pamatyti tendencijas, kad Peugeot naudoja labai panašias technologijas, kaip ir kiti šiam koncernui priklausantys automobiliai. Tad Stellantis N.V. priklausantys Opel ar Citroen gali turėti net identiškai atrodančius raktus bei užvedimo sistemas, kaip Peugeot.

 

Visgi tai nereiškia, kad darbas nuo to supaprastės. Norint programuoti ir pririšti naują Peugeot raktelį bei pultelį, reikia turėti specifinį raktą, skirtą būtent tam modeliui. Neužtenka tik identiškos išvaizdos. Ir raktelio viduje esančios mikroschemos koduotė bei informacija turi atitikti.

 

Tik patikrinus automobilį dėl imobilaizerio ir rakto (tai gali padaryti tik specialistai), įmanomas pultelio pririšimas bei programavimas ir rakto išpjovimas. Patikrinimui reikia prieigos prie oficialių duomenų bazių, o dalinai procesui gali užtekti tik kėbulo (VIN) kodo.

automobiliu-raktai-delne-logo

Raktus gaminame įvairiems Peugeot modeliams

„Spynų Atidarymas“ komanda turi viską, ko reikia net ir sudėtingų darbų atlikimui. Dirbtuvėse sulaukiame klientų su pačiais įvairiausiais Peugeot modeliais, kurie gali turėti ir Keyless Go – berakčio užvedimo sistemą su mygtuku. Be jokių sunkumų priprogramuojame naują pultelį, kad atitiktumėte draudimo reikalavimus arba galėtumėte patogiau bei saugiau eksploatuoti automobilį.

 

Pagaminsime raktelius bei atliksime programavimo darbus: 308, 3008, 5008, 508, 208, Partner, Boxer, 207, 307 ar net senesniems bei retesniems modeliams.

 

 

auto-raktai-delne-logo

Profesionali Peugeot raktų gamyba Vilniuje

Profesionali mūsų komanda didžiąją dalį užduočių Vilniuje su Peugeot raktais atliks vos per 30 minučių. Norisi žinoti tikslius terminus kainą? Viskas priklauso ir viską vertiname individualiai. Susisiekite nurodytais kontaktais arba atveškite raktelius bei automobilį į dirbtuves ir mes pateiksime geriausią pasiūlymą.

 

Be to, padedame net ir su Peugeot avariniu atrakinimu ir jų spynų remontu.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

 

 • Operatyviai atliekami darbai – Baltijos šalyse pažangiausių technologijų dėka, Peugeot raktus pagaminame ypač greitai ir kokybiškai.
 • Pagalba kiekvienam automobilio savininkui – galime pasiūlyti naujo dizaino Peugeot raktus (su visais reikalingais programavimo ir rakto išpjovimo darbais) tiek naujesnių, tiek senesnių modelių automobiliams. Turime itin daug raktų ruošinių, todėl padėsime kiekvienam!
 • Ilgametė patirtis – didžiuojamės, kad mūsų gretose darbuojasi itin kvalifikuoti ir patyrę meistrai: kai kurie mūsų įmonės specialistai paslaugas teikia net 30 metų!
 • Rūpestis klientų poreikiams – Jūsų poreikiai yra mūsų prioritetas. Todėl visada stengiamės pasiūlyti individualias paslaugas, pagal kliento galimybes ir poreikius.
 • Visada geros kainos – pas mus Peugeot rakto gamybos kaina (kaip ir Peugeot raktų programavimas ir kitos teikiamos paslaugos) yra prieinama praktiškai kiekvienam!
 • Platus lojalių klientų ratas – puikūs įvertinimai ir pas mus vis sugrįžtantys klientai yra geriausias mūsų darbų įvertinimas, kuris skatina tobulėti toliau!
 • Tarptautinis bendradarbiavimas – „Spynų Atidarymas“ jau ne vienerius metus yra ne tik Lietuvos, bet ir Europos bei Amerikos raktininkų asociacijų nariai. Aktyviai dalyvaujame tarptautinėse parodose, keičiamės patirtimi ir žiniomis su visame pasaulyje žinomais profesionalais.

Kitų automobilių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).