Greita užklausa
Meistrų iškvietimas Vilniaus rajone:+370 (655) 088 89
Dirbame: 24/7
V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius
Raktų gamyba greitai ir operatyviai. Raktų gamyba geriausia kaina. Visų tipų raktų gamyba: 20 metų patirtis, kokybės garantija.

Plačiau apie mūsų paslaugas:

Atliekame raktų gamybos paslaugas visiems Toyota automobilių modeliams 24/7. Raktus pagaminame vidutiniškai per 1 val. Mūsų dirbtuvių adresas - V. Kudirkos. g. 7-13, Vilnius.

 • Pamestų Toyota raktų gamyba - atvykus pas Jus pagal automobilio spyną, ar kodą pagaminsime naują raktą ir pririšime imobilaizerį, bei pultelį. Atliekame gamybą pasitelkus ilgametę patirtį, pažangią techniką ir sertifikuotas, itin kokybiškas detales. Toyota raktų gamyba pas mus atliekama visiems modeliams bei Lexus automobiliams. Galime pagaminti net naujausius raktus integruotus su šių markių "start/stop"/"keyless" sistemomis.
 • Toyota atsarginių raktų gamyba - naujo rakto gamyba pagal esamą raktą, spyną ar kodą, bei pultelio programavimas prie automobilio. Norint išvengti nepatogumų, papildomas raktas svarbus kiekvienam vairuotojui. Greitai ir nebrangiai pagaminsime atsarginį raktą Jūsų automobiliui.
 • Toyota rakto pririšimas prie imobilaizerio ir pultelio programavimas mūsų dirbtuvėse atliekamas kokybiškai ir už gerą kainą. Imobilaizeris yra sistema, kurią rasite beveik visuose naujesniuose automobiliuose. Pririšus raktą/čipą ir pultelį, automobilį galima bus juo užvesti bei naudotis pultelio funkcijomis, o nepririštas raktas su automobiliu neveiks.
 • Raktų remontas - bėgant laikui Toyota raktai dėvisi: gali pradėti nebeveikti elektroniniai komponentai, atsirasti mechaninių pažeidimų. Mūsų specialistai atliks raktų remontą, kad šie ir vėl veiktų nepriekaištingai!
 • Raktų korpusų keitimas - visada verta atnaujinti susidėvėjusį pultelio korpusą. Ši paslauga ne tik pagerina rakto išvaizdą, bet ir suteikia jam daugiau ilgaamžiškumo.
 • Raktų baterijų keitimas - visų Toyota modelių nuotolinio valdymo pultelių ir raktų elementų keitimas.
 • Avarinis atrakinimas - pametėte raktus ir negalite patekti į automobilį? Kreipkitės į „Spynų Atidarymas“ meistrus. Jūsų automobilį atrakinsime greitai, nesugadinant spynos. Taip pat pagaminsime naują raktą!
auto-raktu-logo

Toyota raktų gamybos bei pririšimo ypatumai

Kaip pats populiariausias ir didžiausias automobilių gamintojas visame pasaulyje, Toyota turi daug įvairių technologijų bei sprendimų. Kalbant apie raktus bei užvedimo ir atrakinimo mechanizmus, jie gali būti net kelių tipų:

 • Raktas be pultelio, tik su čipu (imobilaizeriu);
 • Raktas su čipu ir su pulteliu;
 • Smart – išmanus raktas, naudojamas berakčio užvedimo Keyless-Go sistemoje, kai raktas gali būti kišenėje, o automobilis užvedamas mygtuku.
 • Raktas, įstatomas į užvedimo spynelę, o po to automobilis užvedamas ir paleidžiamas mygtuku (tokį paprastai turi Corolla Verso ir Prius modeliai).

Mes savo dirbtuvėse turime ir specializuotą įrangą darbui su tokiais raktais, ir atsarginius raktus, todėl programavimo ir pririšimo darbus dažnai atliekame greičiau nei per 30 minučių.

Geras rezultatas net ir sudėtingai užduočiai

Mes galime priprogramuoti naują raktą net ir pametus arba praradus visus Toyota raktelius.

 

Tiesa, tuomet darbas ir gaminimo bei pririšimo užduotis yra sudėtingesnė, nes reikia informaciją išskaityti iš kompiuterių. Tam, kad pavyktų prieiti, reikia tinkamai nusimanyti ir kartais net išardyti tam tikras dalis. Visgi, profesionali „Spynų atidarymo“ komanda tokį darbą atlieka efektyviai ir tiksliai.

auto-raktu-logo

Profesionali Toyota raktų gamyba Vilniuje

Mes galime tinkamai užprogramuoti jūsų turimą raktelį arba pasiūlyti sprendimą iš savo sandėlio. Dirbame ir su vietinės rinkos, ir su iš JAV pargabentais automobiliais.

 

Galime pagaminti raktus: Yaris, Prius, Corolla, Avensis, Corolla ir Avensis Verso, RAV-4, Land-Cruiser, Tundra ar naujausiems elektromobiliams.

 

Prieš pradėdami galėsime informuoti dėl darbų trukmės bei kainos. Tai padarysime mums nurodžius automobilio modelį, metus ir rakto tipą.

raktu-logo

Kodėl verta rinktis mus?

Toyota raktų gamyba aktuali dažnam Toyota automobilio savininkui. Šiuo klausimu Jums padės „Spynų Atidarymas“ specialistai. Tai komanda, kuri automobilių raktų gamybos ir remonto srityje specializuojasi daugiau nei 30 metų. Mūsų klientų laukia profesionalus aptarnavimas, geriausia paslaugų kokybė ir visada draugiškos kainos!

 

 • Ilgametis pasitikėjimas – esame sukaupę net 30 metų praktinę patirtį, turime pastovių klientų ratą. Ilgamečių klientų pasitikėjimas mums – puikus sėkmės įrodymas.
 • Nuolatinis tobulėjimas – mūsų specialistai nuolat atnaujina įgūdžius ir plečia turimas žinias, todėl galime pasiūlyti plataus spektro paslaugas įvairių tipų automobiliams.
 • Platus pasirinkimas – turime daugiau nei 3 tūkst. raktų ruošinių ir galime pasiūlyti plataus spektro paslaugas įvairių tipų automobiliams.
 • Išskirtinis dėmesys – laimingi klientai yra didžiausias mūsų komandos prioritetas. Atsižvelgiame į Jūsų poreikius, suteikiame itin greitą ir profesionalų aptarnavimą.
 • Puikus kainos ir kokybės santykis – Toyota raktų gamybos kaina mūsų dirbtuvėse yra labai palankios. Nepaisant to, galutiniai rezultatai niekada nenuvilia!

Kitų markių raktai:

Raktų gamyba – čia ir dabar. Įvairių raktų gamyba: visų tipų raktų kopijų gamyba, raktų dublikatų gamybą, atsarginių raktų gamybą.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).